arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kolikrát mě napadlo to nosit, ale nevím moc pod co bych to nosila, mám samé sukně kratší, odkud by to asi bylo vidět a pak dvě lehce nad kolena, ale spíše sportovnější, a pod ně by mi to přišlo ujeté...klasické silonové punčocháče nosím málo, ty levnější vypadají na noze dost hrozně většinou a s dražšími mám špatnou zkušenost (konkrétně Bellinda), kdy mi sice dělaly nádherné nohy, ovšem roztrhly se po prvním max druhém použití, což při ceně stovka za kus je na mě moc....proto preferuji spíš silnější, barevné ,nebo vzorované punčocháče, stačí obyč. z tesca, často na ně mají akci....takže to jsou mé důvody proč nenosím podvazkový pás...

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve chvíli, kdy mám punčochové kalhoty je obvykle taková zima, že jsem ráda, že jsou až do pasu. Pokud jsem nucena mít něco takového na sobě v horku tak si kupuji natolik tenké, že to nevadí nebo mám samodržky. Podvazky sluší těm, které mají boky a zadek na mně by vypadaly směšně takže není důvod nosit něco tak nepohodlného jen pro parádu (a to mluvím o podvazcích pro denní užití ne o těch z bordelšopu).
Celý den sedím u počítače, k tomu podvazky nejsou potřeba.
Navíc jak zde již bylo zmíněno, nosím natolik krátké sukně, že by mi vadilo že jsou podvazky vidět případně, že sedím holou kůží na židli.

PS: Petro? Dle dotazů a příspěvků, které sem píšeš se jedná o nějaký průzkum. Zveřejníš pak někde výsledky?

arrow
profile_image
Teri86
od 23. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím téměř ve všem s Juanitou. Taky mám pocit, že tu jde o nějaký průzkum, ne-li dokonce o nepřímou reklamu. Ale k věci: punčochy na podvazky nenosím stejně jako Juanita prostě proto, že když si beru silonky, tak většinou z důvodu, že je chladno. A v takovém případě mám u punčoch nepříjemný pocit, že mi táhne na zadek. Pro těch pár případů, kdy je nutné vzít si silonky, i když je vedro, si vezmu ty nejtenčí možné punčocháče. Mám i jedny samodržky, ale moc mi nevyhovují. Investici do podvazků tedy zatím neplánuji.

arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

podvazky nenosím, ani samodržky, jen obyč silonky, když je chladno a taky na ples(nějaké pěkné lesklé, přijde mi to jaksi vhodné, nemít na společenskou událost holé nohy)většinou i na zkoušky mi to přijde vhodné, pokud není akové vedro jako panovalo poslední dva týdny. O podvazkách neuvažuju, vím, kde sehnat pěkné silonky za 20 Kč.

arrow
profile_image
Mennelisa
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky nějaky link ne e-shop s krásnými podvazky?

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Petra H. je chlap, kterému se prostě líbí punčochy . Do postele pdvazový pás jedině pod kalhotky

arrow
profile_image
Juanita
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

http://www.glamorousamorous.com/lingerie-c4/suspen der-belts-c3702

Reaguji na Pet51: Do postele i na denní nošení jinak je dost pracné dojít si přes den na toaletu.
Jo to je možné, že Petra H je chlap. Ženská by formulovala otázky jiným způsobem a neslibovala by, že "Tak zítra večer se sem vrátím, jsem zvědavá na vaše příspěvky. Petra" fakt věta jak od čerstvého absolventa VŠE.

Cituji Pet51: Petra H. je chlap, kterému se prostě líbí punčochy

Cituji Juanita: Ženská by formulovala otázky jiným způsobem a neslibovala by, že "Tak zítra večer se sem vrátím, jsem zvědavá na vaše příspěvky.

Čekala jsem až to někdo napíše

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ženská by nám také netvrdila, že nás budou chlapi stíhat, jako štvanou zvěř, kdy se dozvědí, že na sobě máme punčochy ... a otázkou je, jak se to dozvědí, když si zrovna nevyhrnujeme sukni .

"Petro H.", víme, že se to chlapům líbí a některým hodně (většině je úplně šumák, co nosíme v práci pod sukní) a tak nám je kupujte a my je budeme nosit...občas. Protože praktické fakt nejsou - zbytečná práce zachytávat je do "clipů", jsou vidět pod sukní z tenké látky, vykukují z krátkých sukní...a velebit nepružné nylonky, které se řasí kolem kotníků by ženská nemohla.

Do postele - nic proti. Denní nošení - nepraktické, doba pokročila

arrow
profile_image
dzingerrr
od 27. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vlastním asi 4 podvazkové pásy. Nosím je fakt ráda, připadám si v nich strašně dobře A do ložnice je to úplně ideální

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podvazkové pásy jsem zkoušela různé, ale všechny byly vidět. Nevím z jaké látky by ta sukně musela být - a jakého střihu - aby to tak nebylo. Takže to jenom "do ložnice!.

Jinak samodržící punčochy nosím hodně, klasické punčochové kalhoty vysloveně nesnáší, mám z nich zdravotní problémy a navíc mi přijdou maximálně antisexy, nosím je jen ve velké zimě. Punčochy jsou příjemné, člověk hezky větrá, a i když není nic vidět, připadám si dobře a sexy - to máte jako s jiným spodním prádlem .

arrow
profile_image
Sellina
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem měla tyhle punčochy z Tesca, původně jen na zkoušku a nakonec mi vydržely celé taneční a jednu plesovou sezónu k tomu, byla jsem celkem překvapená, navíc skvěle držely a vypadaly hezky.

arrow
profile_image
petra. H
od 5. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslela jsem že rozjedu debatu mezi ženskými o nošení punčoch a přitom všechno se vztahuje na mně. Tak dobře, slíbila jsem že odpovím: Laci: dobrá otázka. Punčochy vč. samodržek mají výhodu, že na WC se stahují jen kalhotky. Výjimkou jsou podvazky typu bokovky, která se musí stáhnout, ale podvazkové pásy do pasu, zapínací vzadu lze nosit s kalhotkami pod i přes ně. Pod je asi hezčí, tak je nosím i já, ale je to otázka vkusu. Když jsou nízké, dají se snadno na WC i pod podvazkovým pásem snadno stáhnout bez svlékání pásu i punčoch. Když jsou přes, je to samozřejmě ještě jednodušší.
Džejn, samozřejmě nekupovat pasy s toho elastického nic, ty taky nic neudrží a jsou určeny jenom na cestu z koupelny do ložnice. Jinak co se týče zapínání je to opravdu jen věc cviku.
MalinkaBoo, máš pravdu punčochy nejde nosit po hodně krátké sukně, ideální je klasika pár cm nad kolena, je to pohodlnější, nemusím si tak dávat pozor. V určitém věku, zaměstnání nebo příležitosti stojí si zato je pořídit, pod nimi punčochy pak nahradí ty trhavé belindy s trapně uteklým oky.
Jinak nesouhlasím s tím, že v teple jsou pohodlné byť tenké punčocháče. Je to věc osobního zvyku, ale hlavně tím, že málo z nás nosí víc sukně. Když se nosí vyjímečně, lze to vydržet, při častém nošení to začne víc vadit. Mám zkušenost, že punčochy se dají nosit i v zimě, mám dlouhý kabát a pod ním je teplo i v punčochách. Mayyas, nevím jaké sukně nosíš, že ti podvazky jsou pod vším vidět, stačí zkusit úplně obyčejnou , rozšířenou do áčka, já nosím i třeba kostýmovou, úzkou ze silnější látky, fakt se nic nerýsuje.
Jestli je to nějaký průzkum, tak překvapím, protože to průzkum je, ale ne nějaký firemní, jenom vlastní. A chlap teda nejsem, klidně doložím fotkami, ale máte pravdu, že za tím chlap je, a to tedy ten můj, protože se mu to na mně líbí a to dost značně. Chtěla bych jenom vědět, jesti je nás víc, které punčochy nosíme, nechci být taková výjimka. Nakonec můžu říct, že se to o mně v práci ví, že nosím punčochy, ono se to zas tak nedá utajit i když se s tím nechlubím a kamarádi to na mně docela obdivují....A kamarádů já mám asi víc než kamarádek. Tak už nepíšu, že ráda odpovím, ale po dovolené se sem určitě podívám.
Petra

Reaguji na petra. H:
Samodržky mají tu výhodu, že nemusíš nosit podvazkový pas. Musí mít ale dost široký lem, úzký špatně drží punčochu napjatou, a taky dost škrtí. Široký lem zase může být vidět při vysunutí sukně nahoru. Zkusila jsem i podvazkový pas, ala ten mi dost vadí. Spony podvazků se můžou při sezení rýsovat pod hladkou sukní. Pas jsem zkusila úzký i široký. Úzký vůbec pučochy neudrží napjaté. Široký elastický drží punčochy dobře, ale aby nesjížděl, musí být dost pevný,spíše menší,a tak je dost na těle cítit,hlavně když je teplo,nebo při delším sezení. Horní okraj pasu má taky snahu trochu sjíždět ,nebo se krabatit,a to je tam, kde nejde si to pod šaty nenápadně upravit dost nepříjemné.
Není to asi jen můj pocit,viděla jsem videoklip s elastickým prádlem,a modelka si taky nenápadně povytahovala horní lem- a to ho neměla zdaleka tak sjetý, jako mám po chvíli já.

Hana.

Reaguji na petra. H:
A ty samodržky se nezaříznou do stehna? Nějak si to neumím představit.
A kde je, prosím, nakupujete?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené