arrow
profile_image
rencaa
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Fragolepe: já mám asi taky polypy, chci jít teprve na vyšetření, můžu se zeptat, proč to u vás nešlo laserem?))

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

bylo mi řečeno, že je třeba chirurgický zákrok, protože laser je spíš jako finální úprava (začištění) jak už tu někdo psal a nebo u začínajících (malých) polypů co ještě nezasáhly vedlejší nosní dutiny...

arrow
profile_image
ucpaný nos
od 21. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, před 9 dny jsem byla na FESS. Měla jsem zánět v dutinách, který tam byl již dlouho a také polypy. Ty mi odstranili lejzrem. Vše by bylo ok, ale na pravé straně, kde toho bylo víc a více tam asi "štourali" mě dost bolí hlava, vadí mi prudší pohyb i ohybání atd....před čtyřmi dny jsem byla na kontrole a ok...za tři dny jdu na vyndání zbytku tkalounu co mám ještě v zadu v čichových sklípcích, Měly jste také bolesti hlavy?

Ahoj!
Já už jsem byla na operaci nosních polypů dvakrát.
Řekli mi že musím brát pořád nosní sprey že je to jediná prevence aby se znovu nevytvářeli. Měla jsem už tři nosní spreye Nosanec, Avamys a Memacanos nebo jak se jmenuje. Vždy mi ho po delší době změní prý aby si na něj nosní sliznice nezvykala.
Už jsem dva roky po operaci a včera jsem byla na ORL na kontrole a už se mi zase jeden polyp vytváří. Zrovna včera mně změnil sprey z Nosanexu na Avamys.
Jinak operace není hrozná, pro mně je nejhorší když druhý den vyndávají tu tamponádu. Také musím používat Vincentku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené