arrow
Neprodává v Bazaru

Hezký den všem. Chystám se na konzultaci k Mudr.Doležalovi ohledně zvětšení prsou. Po přečtení různých diskuzí a shlédnutí fotek před a po, jsem rozhodnutá, že chci prsa od něho...tedy pokud nebude nějaký zádrhel při konzultaci. Velmi váhám nad velikostí. Já bych brala pěkné trojky, přirozené a nic přehnaného. nepotřebuji, aby to všichni hned poznali. Poradíte prosím s velikostí? Nyní nemám téměř nic..Foto před jsem vložila do profilu. Mám 175cm, 62 kg a pod prsy téměř 80cm. Budu ráda za jakékoli informace, podrobnosti a také fotky. A ještě jedna věc; jsem na mateřské, malé je rok a půl a předběžně jsem s manželem domluvená, že se mnou bude po opce max.12 dní. Potom už budu muset vše zvládnout sama...myslíte, že je to reálné? Moc děkuji za reakce 🤗

Cituji Ančulka: Ančulka

Tohle řeš s doktorem, k čemu ti je, že ti my báby řekneme co si myslíme, že kolik ml bude akorát. Dostaneš podprdu do které ti ššupne silikon na zkopušku a hned budeš vědět

Jinak 12 dní se dá pokud nebude dítě tahat, což asi budeš ne? Nevím z jakých jsi poměrů, ale doporučila bych se poohlédnout po výpomoci do domácnosti nebo třeba poprosit pak babičky. Nemusí vědět že jsi po opce, nabal se a řekni že tě ruplo v zádech třeba.

Já mám termín relativně za dlouho, řešila jsem fitko, což mi doktor řekl že až tak za 4-6 týdnů nebo podle hojení. Což je dle mého srovnatelné, ti malí umějí dát sakra zabrat, a to hojení je velmi důležité, nechceš dopadnout s jedním prsem třeba úplně mimo osu ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Komplikacím bych se ráda vyhnula, myslela jsem, že těch 12 dní bude tak akorát. Chtěla jsem termín operace na září, s tím, že malé budou dva roky a bude už trochu samostatnější, tedy alespoň co se chůze týče. No budu to muset ještě promyslet. A kdo bude dělat prsa tobě?také Mudr.Doležal? Já na něj slyšela zatím samou chválu.

Reaguji na Ančulka:

Ne, já jdu k Vřeskému, chci velká prsa která padnou k mé postavě. Vřeský je na velká prsa machr, to i přežiju tu cestu do Ostravy a hlavně zpátky Já plánuju volno tak těch 14 dnů že budu fakt jen polehávat, po 14ti dnech se některé kočky už pouštějí do lehčího cvičení, takže si budu dávat doma u filmů chůzi na páse, klasický režim uvidím jak se budu cítit. Já chtěla prsa spoustu let a termín mám až nyní.

Pokud nebudeš dítě zvedat, můžeš do toho jít, ale jinak raději ne. Z diskuzí a článků by člověk málem začal myslet jaká je to pohodička, ale není. Je to operace s kterou souvisí možné komplikace, a pak je tu riziko že se něco pokazí po operaci. Já budu mít 550-650 ml, dle doktora spíš těch 650ml (pro představu mám hrudník cca 82 cm, přes 30 kilo svalů, 172cm - žádné tintítko prostě). Už se nemůžu dočkat, ale musím se zajistit protože nejsem v žádném partnerství kdy by se o mne někdo celé týdny staral.

arrow
Neprodává v Bazaru

. Reaguji na beautyholic:

Ty brďo docela dost ml...takový obsah by se určo líbil mému manželovi😊ten mě přesvědčuje ať si nechám větší než trojky... Viděla jsem od Vřeského nějaké fotky, a převážně velká prsa, ale opravdu krásná

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, byla jsem u Doležala v prosinci, mám modelaci s augmentací. Nemá moc rád označení dvojky, trojky atd., protože si pod tím stejně každý představí něco jiného. Na konzultaci ti dá vyzkoušet sizery - silikonové vložky a podle tvé představy pak vybere velikost implantátů.

Co se týče dětí, teorie praví, že prvních 6 týdnů nesmíš zvedat nic těžšího než cca 5 kilo. Mojí mladší dceři bylo v době operace 9 měsíců a sama jsem s dětmi byla doma už po deseti dnech a 1x denně jsem ji překládala na odpolední spánek do postýlky - s lokty u těla a mimořádně opatrně! Přes den jsme trávily čas hodně na zemi a na večerní koupání už byl manžel doma, takže se to určitě dá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Easyway:
Ahoj. Díky za reakci a info. A jaká byla konzultace?měla jsi přesnou představu, nebo jsi si nechala poradit? Já jdu v květnu na konzultaci a chtěla bych opku na konci srpna. To bude mít manzel dovcu.... Říkám si, jestli nemám zavolat asistentce a ten termín opky předem domluvit...aby bylo volno. Myslíš, že je to předem možné? A jak jsi s jeho prací spokojená? A už je vše ok, nemáš nějaká omezení?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ančulka: Ahoj, určitě zavolej a ověř si, aby vůbec v srpnu operoval. Termín se dá domluvit ještě před konzultací, paní asistentka je moc ochotná.

Konzultace byla fajn, Doležal je trochu hřmotný, ale hodný Poradit jsem si nechala, zvažovala jsem pouze modelaci a on mi řekl, že mě nemůže do ničeho nutit, ale že by mi trochu objemu lépe sedělo celkově k postavě. On to člověk těžko sám dopředu odhadne, co mu sluší. Měla jsem rámcovou představu přirozeně tvarovaných prsou, ne ty klasické kulaté augmentace, a to jsem přesně dostala, jsem moc spokojená. Na první pohled může Doležal působit trochu arogantně, ale nemůžu říct, že by mi něco nevysvětlil, věnoval se mi skoro hodinu, pak jsem měla ještě jednu krátkou konzultaci zdarma, když jsem se rozhodovala mezi kulatými a anatomickými implantáty. Po operaci byl zlatý a navíc pak dostaneš jeho číslo na mobil pro případ komplikací, stačí poslat sms a téměř okamžitě volá zpět.

Omezení žádná nemám, občas mě jizvy slabě pálí, ale jinak jsem v pořádku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Easyway:
Tak to je super, že jsi spokojená. Určitě tam zavolám...a jaké jste nakonec dali implantáty? Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se po konzultaci platí nějaká záloha na opku, nebo jak to funguje? A po opce jsi šla hned druhý den domu? Někde si ženské nechávají po opce i dva dny...Moc dík 😊

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ančulka: Mám anatomické 295 ml. Záloha se platí myslím minimálně 10 000 Kč nejméně 14 dní před zákrokem. Po operaci se jde druhý den ráno domů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Easyway:
Bezva, díky moc za veškeré informace...bojim jak to manžel zvládne, ale už se mooóc těším 😂

Cituji Ančulka: Easyway

Na hezká malá prsa je obrovský výběr, ale umět udělat krásná velká, to je jiná. I když já upřímně si myslím, že první rok jsou ošklivé snad všechny prsa, protože si musejí sednout. S tím, že první dva měsíce čekám, že budu mít fakt monstrózní melouny. Já šíleně otékám i při blbém nachlazení, když jsem měla zlomenou nohu, tak mi taky otekla absolutně otřesně. Ale to je holt úskalí operací.

Já bych s malými prsy vypadala směšně a víceméně tak jako teď. Nic proti malým prsům, ale většina žen, které si nechají udělat malá prsa s hláškou, že chtějí aby vypadaly přirozeně, skončí s dálnicí na hrudníku mezi implantáty nebo mají prsa tak trochu jako takový ten sáček s vodou když kupuješ rybičku. Takže si hlídej nejen ml, ale i šířku implantátu. Podle fotek jsi ženská krev a mlíko, takže se toho neboj, že by byly drasticky vidět přechody. Ty přechody totiž hodně záleží na množství tělesného tuku. Když máš 8% či méně tak se může doktor na hlavu stavět a silikony budou vidět, ať už anatomy či kulaté (viz fitness soutěže - vždycky jde vidět silikon když jsi v dietě). A k výběru anatomy či kulaté, bych vycházela z vlastního původního stavu... U tebe si třeba myslím, že budou hezčí kulaté (jako u většiny). Kdysi jsem byla lobista anatomů, ale poté, co jsem viděla hodně nehezkých anatomů jsem změnila názor.

Nakonec dodám že žádná prsa nebudou nikdy dokonalá, takže asi bude lepší nemít úplně přesnou vizi. I ty pytlíky či prsa s dálnící jsou krásné jen tak, jak je krásná a spokojená nositelka,a hlavně každý máme jiný vkus. Tvrdit o jiné ženě, že má prsa hnusná, nepřirozená, je znak vlastní nízké inteligence, zvlášť když jsou prsa čerstvá

Nakonec ti ještě doporučím pracovat na silnějším středu těla, ne jenom záda, nebo jenom břicho, ale komplet střed. Až budeš mít prsa, bude to jako mít balvan na hrudi - alespoň co mi říkaly kamarádky co mají okolo 300ml (a já chci dvojnásob, lol, ale taky ony jsou tintítka), tak aby tě k tomu nebolely i ty záda.

PS: Jdi do toho, sice Reaguji na Easyway: to tu popisuje jako srandu, což není - každý se hojí jinak, ale věřím, že tě manžel nenechá ve štychu, to on teď říká jen tak. Případně najdi tu výpomoc do domácnosti, dnes to není nic neobvyklého, paní ti pomůže třeba s nějakým tím přebalováním či ukládáním do postýlky. Protože si jsem jistá, že perfektní čas se pak už nenajde nikdy. To je furt "a teď nemůžu, teď je hodně aktivní" nebo "a teď to nejde, připravujeme se do školky" atp atp. Vím, že jsem nejprve psala něco jiného, ale když si vzpomenu na děti sester, tak mi dochází, že v případě dětí to je čím dřív a čím mladší robě, tím lépe. Ať si ty svoje vylepšené holky taky užiješ!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na beautyholic:
S tím cvičením máš určitě pravdu...já se musím dokopat a začít. Jsem hrozná lemra líná 🙁ale moc dobře vím, že to potřebuji. Když já se furt omlouvám a vymlouvám sama sobě, že stejně celý den tahám malou a lítám s ní po schodech, do toho pes a prostě si tak nalžu, že toho pohybu bylo dost a že jsem vlastně unavená a na cvičení nemám už ani pomyšlení.😝a klasický oddaluji (tak až od března...atp)
Po opce uvidím jak to budu zvládat, ale jak píšeš, raději do foroty najdu nějakou výpomoc a kdyžtak budu volat s.o.s.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji beautyholic: nakonec

Čtu si znova svůj příspěvek a nějak nevidím, kde bych augmentaci popisovala jako srandu. Že se to dá zvládnout, je pravda, mám děti dvě, v době operace jim bylo 9 měsíců a 2,5 roku. Implantáty mám pod svalem, což samozřejmě bolí a některé pohyby jsou nepříjemné, ale zvlášť pro někoho, kdo si prošel porodem, to určitě bude zvládnutelné, když manžel (tak jako ten můj) bude skoro dva týdny doma. Jak píšeš, vždycky by se mohl najít důvod, proč operaci odložit, proto jsem chtěla zakladatelku povzbudit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky v tom zlehčování nevidím a rozhodně díky za všechny vlastní zkušenosti a podporu 👍

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené