arrow
profile_image
kyticka777
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravím mám problém asi před 2 měsíci jsem si nechala pichnout 2 nové dírky do ucha nad stávající.. vše bylo v pořádku pomalu jsem o tom ani nevěděla ale asi po měsíci jsem tam strčila jinou náušnici a ouha- začalo to hnisat nejdřív jedna a pak i druhá...zkoušela jsem framikojin a byl docela klid ale ted mi opět zarudla jedna dírka... tak se chci zepatat jak dlouho se to hojilo vám a čím jste to dezinfikovaly? díky

mě to dělalo strašnou neplechu, že jsem tu bolest nevydržela a naušnici (stále tu původní, kterou se to nastřelilo) vyndala a nechala dírku zarůst... měla jsem to zanícené a bolelo to jak čert.
Jestli chceš vydržet a o dírky nepřijít, tak hlavně naušnice nevyndavej, ale dala bych tam nějaké z kvalitního kovu a mazala něčím hojivým...co třeba ibalginovou mast? Ta je na záněty.. A desinfikovat třeba peroxidem z lékárny. A moc to nemáčej.

Cituji kyticka777: strčila jinou náušnici a ouha- začalo to hnisat nejdřív jedna a pak i druhá

A nejsi alergická na materiál, ze kterého jsou ty náušnice vyrobené? Nebo ani nemusíš být alergická, ale po měsíci to ještě není pořádně zahojené, tak Ti to prostě dělá neplechu. Zkus se vrátit k těm původním a teprve až se to pořádně zahojí, náušnice vyměnit. Jinak umývej antibakteriálním mýdlem a desinfikuj peroxidem, jak psala paja_b.

kyticka777
Ahojky,
máš to píchnuté způsobem nastřelení, anebo piercingu - propíchnutí jehlou ?
Pokud nastřelené, tak je to právě tím..., pokud druhá možnost, tak pak ti jen nesedí materiál těch dalších náušnic..Zkus to vrátit na ty původní nebo nějaké jiné z ušlechtilého kovu a mělo by to být ok

Cituji kyticka777: začalo to hnisat nejdřív jedna a pak i druhá

To může být dost nebezpečné,doporučuje se v těchto případech náušnici hned vydělat.
Jinak zkus dezinfikovat 60% líhem a ten framykoin nebo si s tím zajdi normálně k obvoďákovi.

Hnisaj uši kdekomu, stači tlustší náušnice než dírka a už to jede. Dej si nějaký zlatý, vydesinfikuj si je napřed a líhuj si uši, nejlépe nějakým antibiotikovým roztokem. Když ji vyndáš, akorát se ti dírka stáhne, a po dalším nasazení to bude nanovo..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené