arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Poprosím vás o názor, co by jste si o následujícím případu mysleli. Byla jsem s přítelem 9let, přes plno hnusných věcí, jsem s ním zůstala, ale už mi došla trpělivost. Je mu 25. Kouřil, ale tvrdil mi, že nekouří. Hulil trávu, denně, už to na něm začalo nechávat následky (zapomínání, neustále ´´mimo´´), nechtěla jsem po něm, že musí hned přestat, ale aby to aspoň omezil, slíbil, že ano a místo toho si, s kamarády, pořídili vlastní ´´domácí zahrádku´´. Kamarádi, další problém, když nebyl v práci, byl s nimi, domů se přišel najít a vyspat. Byl často v práci (denně i 14hodin, 7dní v týdnu), ok, chlap potřebuje práci, co ho baví, takže jsem bez pomoci od něj, dělala všechno kolem domácnosti. Jenže po práci se vždycky našla chvilka (dle něj je chvilka i 3hodiny) na kamarády. O práci přišel (vlastní vinnou), já se potřebovala začít učit na přijímačky na Vš., a nestíhala jsem doma nic dělat. Sám od sebe mi nepomohl (byl doma bez práce) a když jsem mu řekla, ať něco udělá, tak že jo, ale pak (pak= trvalo tak dlouho, že psům z kosti, kterou měl vyhodit, létaly masařky a musela jsem jí uklidit já). On byl tak zničený z toho, že musel odejít z té práce, že se musel několikrát ožrat tak, že ani nepřišel domů. Poslední kapka pro mě byla, když jsem mu volala, že potřebuji, aby se postaral o kočky, vyvenčil psy (nějaký úklid už jsem neřešila), že mám asi 4dny do zkoušek a potřebuji se učit, řekl, že chlastají, že přijde do dvou hodin, nepřišel vůbec. No blbka, dala jsem mu ještě šanci, zbytečně, udělal to znova, tak jsem mu sbalila pár věcí a odvezla ho ke kamarádům. Řekla jsem mu ať se probere a rozmyslí si co vůbec chce. Je to cca.měsíc, za tu dobu tady byl asi 2x, když si potřeboval něco vzít, tvrdí jak je mu smutno a dokonce tady minule bulel, že je mu to hrozně líto, že se choval jak ....Několikrát řekl, že se staví a dodržel to jednou. Výmluvy typu: musím do práce, bolí mě noha, jsem unavený z práce, jsem unavený z toho jak musím hledat jiné bydlení. Kdyby se sbalil, odvezl si zbytek svých věcí a poslal mě do háje, tak to beru, ale on tvrdí jak mě miluje a psy taky, že je mu to líto, je mu smutno a přitom se chová jako pořád stejný idiot. Když mu řeknu, proč se teda o mě nesnaží, tak že prý mě nechtěl otravovat. Co by jste si o takovém člověku mysleli, o co mu asi jde?

Cituji Nunu: Kdyby se sbalil, odvezl si zbytek svých věcí a poslal mě do háje, tak to beru, ale on tvrdí jak mě miluje a psy taky, že je mu to líto, je mu smutno a přitom se chová jako pořád stejný idiot. Když mu řeknu, proč se teda o mě nesnaží, tak že prý mě nechtěl otravovat

Zabal mu ten zbytek Ty a poděkuj pánubohu, že se ho zbavíš. Postupně by se z něj stala jen čím dál větší pijavice s úplně vyhuleným mozkem.
A k Tvé otázce - nechce nic, jen tak vegetovat.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Zbav se ho co nejdříve to půjde, takovým idiotem bych se nenechala brzdit.

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Morrigan: nechce nic, jen tak vegetovat.

je to smutný, ale mě to docela rozesmálo, protože přesně tak mi to přijde. Fakt by mě zajímalo jestli to z něj udělalo to hulení, nebo by se takhle začal chovat i bez něj. Dřív byl ochotný, pomáhal mi, kouřit kvůli mě přestal. Nejlepší je, že takhle to vidím asi jenom já, ostatním přijde akorát zhulenej, ale jinak normální. Vsadím se, že kdyby se někdo zeptal lidí z baráku co si o něm myslí, tak řeknou, že je to v poho.chlap co poradí(rozumí počítačům)sousedi za ním někdy chodí, že je pořád v práci jak maká, aby uživil mě, protože jsem dlouho neměla práci, tak jsem si říkala, jestli mu moc nekřivdím. Já si asi udělám seznam všeho, co ´´pěknýho´´ mi udělal, aby mě nenapadlo se vrátit.

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holka ruce pryč od něj...taky jsem na tom byla podobně, i když s mým bývalým jsme spolu byli jen rok...byl se na mě schopný kdykoliv vykašlat a bylo jedno o co šlo, ať už o domluvené akce nebo jsem zrovna jen potřebovala podporu...pak zase přišel, omluvil se a jakoby se nic nestalo...na hulení byl vysloveně závislý, chvíli bez něj vydržel, ale když si pár dní nedal, bylo vidět jak ho to dostává...a úplně jsem nesnášela ty stavy ,,vypatlanosti,, a hledění ,,doblba,,...z nějakého důvodu mi o něj ale šlo a záleželo mi na něm...když měl totiž zrovna normální den, byl naprosto skvělý, hodný a ohleduplný....pak odjel na delší dobu do zahraničí, už jsem s ním moc nebyla v kontaktu a naštěstí jsem v té době poznala někoho, kdo mi ukázal jaké to je, když na tobě někomu záleží, jsem za to moc vděčná, dřív jsem chyby toho bývalého ani vidět nechtěla, pořád ho omlouvala sama u sebe a byla jsem z něj vedle ještě dlouho po tom, co jsme se rozešli...chtěl se vrátit zpět, ale šanci už jsem mu nedala a dneska jsem ráda...takže na něj zkus zapomenout a hledej jinde, určitě se najde někdo, kdo si tě bude víc vážit

Řekla bych, že mu chybí to, že seš jeho domácí puťka co navaří, vypere a všechno udělá.. Promiň je to trochu tvrdý, ale fakt to tak vidim..

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Janinkaa
To už právě ne, bejvávalo, naopak mi teď občas něco vyčetl, co jsem neudělala, že tam není jídlo atd., ale zase lepší než co si obstará sám, o tom žádná.
Starshine
Ty jo, to je přesný, tak asi to hulení na to bude mít vážně velký vliv. I když se na mě vykašlal kvůli čemukoli, tak jsem to nějak časem přešla, že jsem asi přecitlivělá a on to tolik nebere. Co mi, ale otevřelo oči bylo, když se mi rozbilo auto 150km od domu, volám mu co s tím, on že, když tam počkám tak 3hoďky(u něj min 5) tak za mnou přijede, že je 80km ode mě,byl tam v práci. Čekat jsem nechtěla ani nemohla, protože jsem měla doma psy samotný, už kolik hodin a neměl je kdo vyvenčit. Říkám mu to, no prý to tam musí dodělat, přece tam nepojede znova. Nechal mě tím jet po dálnici, nedojela jsem, dodělalo se mi cestou, místo aspoň rady a zavolání automech.co s tím mám dělat, mi udělal přednášku jak jsem děsná, že jsem si to nezkontrolovala než jsem vyjela(nemělo by to na to vliv, mám ho teď kvůli tomu u opraváře).

Nunu
Na takovýho s prominutím kret*éna se vykašli! Je možný, že mu na tobě určitým způsobem záleží, ale určitě ne víc, než na sobě samotným, dále na jeho kámoších, hulení, práci... A tímto se dostáváme k tomu, že ty jsi u něj někde na konci seznamu důležitosti, a to s poznámkou "jít se vybulet".

Zkus si uvědomit, že kontakt s ním ti přináší jen stres, strach, co zase provede, jestli přijede, nepřijede, atd. Zamysli se, jestli ti kontakt s ním přináší i nějaká pozitiva...

Tohle je chlap, co je vlastně ještě chlapeček, co je nejhorší je to, že se na něj nemůžeš absolutně v ničem spolehnout, nedává ti žádnou oporu

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máš naprostou pravdu, cítím to přesně, jak píšeš. Asi to potřebuji slyšet od někoho nezaujatého, že mu opravdu jenom nekřivdím. Nechápu, ale asi je úplně mimo, a uvěřil i tomu co si sám sobě nalhává. Lhaní, je totiž jeho speciálka, umí to tak, že tomu sám uvěří. Až pochopí, že už se fakt ke mně nenastěhuje nazpátek, tak bude dělat pěkně zle, protože mu odmítám dát jakékoliv zařízení z bytu. On ho sice platil, ale zase dlouho neplatil nájem, takže si myslím, že s tím komfortem co měl, může chtít tak ho…Jak by jste řešili tohle, dali by jste mu něco? Navíc mi díky tomu, že budu mít jen můj příjem, vzniknou docela fin.problémy, takže si těžko koupím nové, to co bych mu nechala.

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nunu
jo,klasika i s tím lhaním, to už byly někdy až neskutečné důvody, proč něco nemůže udělat, řekla jsem mu i že tomu přece sám nevěří co říká no každopádně situace by se časem určitě nezlepšila, spíše by to bylo ještě horší kdyby viděl, že mu vždycky vše odpustíš a má Tě na 100% jistou...protože asi taky ví, že by mu tohle každá holka netolerovala....chápu Tě, že je to těžké po takové době, ale skoncuj to s ním...pokud neplatil nájem, tak myslím, že jsi za něj určitě zaplatila víc než pár kusů nábytku, proto bych mu rozhodně nic nedávala...ať si uvědomí, že jeho chování může mít i nějaké následky, to oni taky nechápou a je jedno kolik mu je...držím palce

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Starshine: jo,klasika i s tím lhaním, to už byly někdy až neskutečné důvody, proč něco nemůže udělat, řekla jsem mu i že tomu přece sám nevěří co říká no každopádně situace by se časem určitě nezlepšila, spíše by to bylo ještě horší kdyby viděl, že mu vždycky vše odpustíš a má Tě na 100% jistou...

Mě už přišlo, že lže, naprosto ve všem, i o úplných blbostech. Nejlepší je, že si to nepamatuje a pak tvrdí přesný opak. Jak si to přebere on už je mi jedno, hlavně se s tím musím vyrovnat sama, nevěřím, že by se někdy změnil.100%jistou mě naštěstí nemá, protože není schopný dotáhnout nic do konce, tak jsme se naštěstí nevzali, což mi taky často vyčetl, proč si ho nevezmu. V jeho stylu, to mělo být myšleno, jako zařiď to, domluv to, já se možná dostavím, ať tě mám jistou a následně ti vyčtu, co to stálo peněz.

Cituji Starshine: protože asi taky ví, že by mu tohle každá holka netolerovala

To tvrdil, když si mě potřeboval udobřit, ale jak vybuchnul, tak jsem byla děsná, vadí mi hulení a všechno, a on je chudák utiskovanej, co si nemůže přijít domů, kdy chce a v jakém stavu chce. Po tom jsem ho odvezla k těm kámošům, že prosím jak je libo, ale doma bude mít jinde. Ten kámoš, u kterého teď je, bydlí s holkou, a ona mu prý pere hadry v ruce, protože nemají pračku(hlavně, že má luxusně zařízenou ´´zahrádku´´). A druhej je ženatý a má dítě, to dítě ve dvou letech umělo všechny slova kolem hulení!a manželka doufá, že se časem změní. Takže to mu samozřejmě musím připadat děsná a netolerantní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené