arrow
profile_image
mysiacik
od 18. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, zajímá mě váš názor na můj problém. Asi 3 týdny se intenzivně scházím s klukem o 2 roky mladším. Mě je 25. Jedná se o mého ex nadřízeného, známe se tedy asi 3 měsíce. Je to kluk co je fakt hezkej, neuvěřitelně vtipnej, zábavnej, chytrej a chováním spíš působí tak na 27 let aspoň. Je mi s ním neuvěřitelně dobře, je to takové to zamilování kdy se celý den usmíváte, ste spokojené, ten člověk vám voní pořád, a zapomínáte na všechno kolem. Nemohla sem pořád najít žádnou vadu, i když vím že jde o krátkou chvíli, jediné co mě děsilo je jeho vzhled a sebevědomí který láká hodně holek a on ví že se jim líbí. Včera se na party metr ode mě bavil s nějakou kolegyní vzdálenou z firmy a ona mu pak něco šeptala do ucha a přitom mu to ucho olízla. Hrozně mě to vytočilo že sem to musela vidět, ale pak odešel se mnou a vysvětloval že za to nemohl, že je v tom nevinně. Nicméně dnes mi omylem poslal sms určenou pro ni že by se mu to lízání líbilo i na jiných místech a že by to určitě uměla. Popadl mě takovej vztek a hned sem ho poslala někam..s tím že on mi to začal vysvětlovat že to byl jen flirt, že si asi potřebuje dokazovat že o něj někdo stojí ale že jakmile zjistí že ji může mít tak jí nechce a že mě má rád a chce být se mnou jenom, a prostě dvě hodiny psal o tom jak sem skvělá a chce jen mě a že tohle prostě byl jen flirt že by se s ní nikdy nesešel..a já teď přemýšlím co s ním, jestli se na to vykašlat protože přeci jen sme spolu fakt mrtě málo ale zase na druhou stranu mam nějakej zvláštní pocit že tohle je člověk kterýho chci, protože sem takového už dlouho nepoznala a hrozně si vyhovujeme zatím...co byste dělaly vy?:-/

Cituji mysiacik: Nicméně dnes mi omylem poslal sms určenou pro ni že by se mu to lízání líbilo i na jiných místech a že by to určitě uměla. Popadl mě takovej vztek a hned sem ho poslala někam..s tím že on mi to začal vysvětlovat že to byl jen flirt, že si asi potřebuje dokazovat že o něj někdo stojí ale že jakmile zjistí že ji může mít tak jí nechce a že mě má rád a chce být se mnou jenom, a prostě dvě hodiny psal o tom jak sem skvělá a chce jen mě a že tohle prostě byl jen flirt že by se s ní nikdy nesešel..

No to snad nemyslíš vážně... Ten kluk si to bude potřebovat dokazovat nejspíš pořád a kdo ví, jestli příště zůstane jenom u sms... Dala bych od něj ruce pryč, dokud je čas.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji petraparis: No to snad nemyslíš vážně... Ten kluk si to bude potřebovat dokazovat nejspíš pořád a kdo ví, jestli příště zůstane jenom u sms... Dala bych od něj ruce pryč, dokud je čas.

Naprostý souhlas!! Tenhle kluk si bude pořád něco dokazovat a dělat z Tebe bl*ce... To bych si nenechala líbit, měj svoji hrdost!

arrow
profile_image
Pernie
od 17. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

uteč, dokud je čas..

arrow
profile_image
Ewiii
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že to bude nějaký frajírek, který to hraje na více stran. Takového bych poslala do patřičných míst a jak píšou holky výše, teď šlo pouze o flirt po sms, ale co bude příště?

Cituji Ewiii: který to hraje na více stran

Cituji petraparis: No to snad nemyslíš vážně... Ten kluk si to bude potřebovat dokazovat nejspíš pořád a kdo ví, jestli příště zůstane jenom u sms... Dala bych od něj ruce pryč, dokud je čas.

arrow
profile_image
mysiacik
od 18. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jde taky o to, že jsem bez přítele už přes dva roky, nikdo nechápe čím to je, chlapum se líbím, nemám nějak nouzi, ale většinou mi prostě nesednout, a tak pokud se s někým necítím dobře tak jdu dál..jenže s tímhle se cítím fakt skvěle, hrozně mě to s ním všechno baví, nenudím se, pořád se smějeme a já takovýho nepotkala za dva roky ani jednoho..proto nad tím přemýšlím, protože mě přijde že dnes není věrněj téměř nikdo jak tak koukám kolem sebe u kamarádek a kamarádů ...není to pro něj omluva, spíš nevím jestli nemám dát šanci tomu vztahu

Reaguji na mysiacik:
Uteč, co nejdřív. Je to jenom obláznění ..

arrow
profile_image
evja
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mysiacik: Tak s tím bys měla nejspíš jen trápení, evidentní sukničkář. Chvíli by to možná bylo fajn, ale časem..no nevím, nevím. Já bych od něj taky šla rychle pryč.

Cituji mysiacik: nevím jestli nemám dát šanci tomu vztahu

Jestli chceš dát šanci tomu, aby si nadále zvyšoval své ego nebo tě časem nedejbože podvedl, tak prosím... já bych mu šanci nedala, protože nemám ráda, když ze mě ze začátku dělá někdo blbce.

Cituji petraparis: Jestli chceš dát šanci tomu, aby si nadále zvyšoval své ego nebo tě časem nedejbože podvedl, tak prosím... já bych mu šanci nedala, protože nemám ráda, když ze mě ze začátku dělá někdo blbce.

Ruce od něj pryč!

Cituji mysiacik: Nicméně dnes mi omylem poslal sms určenou pro ni

Ber to jako znamení. A varování. Máš štěstí, že se Ti poštěstilo, včas zjistit, co je zač, tak snad Ti to otevře oči.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s holkama, pryč od něj!

Cituji mysiacik: mě přijde že dnes není věrněj téměř nikdo

To není pravda, pořád existuje spousta chlapů, kteří dokážou být věrní a partnerky si vážit. Ale to ten tvůj opravdu není

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mysiacik:

Já tě chápu, ono se to snadno řekne Dej od něj ruce pryč. Ale pokud už jsi poblázněná, což, tuším dle toho, jak a co píšeš, že jsi, tak už tě ovlivňuje magnet a racionální uvažování ustupuje, i když evidentně tam furt nějaký je - a proto tu např. vznikl tenhle dotaz
Já asi sama bych od toho ruce pryč nedala, protože už to v takhle rozjetym citovym stádiu moc neumim, ale co umim a co bych udělala, je, že bych to uchopila lehkovážně, tak, jak to jeho chování přísluší. Brala bych to jako zlepšení stavu po dvou letech bez přítele a že mám aspoň sem tam nějakou fajn ťuťu ňuňu akci, která se sama hybností okolností rozběhne, buď k vážnějšímu vztahu, když odhalim jeho skvosty, nebok rozchodu,když mě něčim znechutí. Myslim, že opravdu to neni kvalitní partner, ale i tak z toho lze mít něco málo fajn.... nemusíš si ho hned brát.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené