potřebuji co nejrychleji kontaktní čočky. Ptala jsem se sestry na očním a berou kdykoliv během týdne bez objednání. Myslíte, že když mě vezmou, tak mi doktorka hned po změření zraku je může předepsat a ten den je můžu sehnat někde v optice? Nebo je to na delší dobu? Dřív jsem byla jinde a tam mi je právě doktorka objednávala, ale chtěla bych si je koupit sama, protože mám flexi pass a nechci utrácet peníze. Na každé oko mám jinou dioptrii, tak doufám, že ty čočky nejsou na zakázku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já když chtěla čočky, tak mi doktorka změřila oči, poté mě naučila jak je dát správně do oka a nechala mi je v oku asi hodinu aby viděla jak je snáším, potom mě poučila jak o ně pečovat a pak mi prodala balení a roztok.
Na zakázku by být neměly snad jen kdyby jim došly tvé dioprie. Jestli ti můžu poradit, schovej si obal od balení a potom si je můžeš objednat přes net - já tak ušetřím skoro 1000kč.

Záleží, jestli nosíš obyčejné čočky nebo třeba torické. Jestli budou mít tvé čočky zrovna v nabídce atd. Pokud jsi už čočky nosila, tak musíš znát své hodnoty a můžeš si je objednat sama na internetu a nemusíš chodit znovu na měření při každém nákupu čoček (tedy pokud jsi nebyla naposledy před víc jak rokem).

mishka999
já tam právě nebyla 4 roky, a ted jdu k jiné, protože je mi blbé po 4 letech jít tam...

martina
jaktože tak moc ušetříš přes net? A proč vlasně doktorka ty čočky prodáva? Snad by stačilo kdyby mi pouze předepsala jaké dioptrie. Koupím je v optice že jo? Jak jsem tam byla poprvé tak jsem dostala nějaké zkušební na měsíc, byly zdarma. No tak je se mám vymluvit z toho kdyby mi vnucovala nějaké co tam zrovna prodává? Chci totiž využít flexi pass a ten ona určitě nebere

lucisek1111
Aha, tak to bys měla jít

a nenosila jsem je proto, že jsem měla problém je nasadit, vždycky mi to trvalo půl hodiny. Nenašla jsem správný způsob. Ještě jsem byla u jednoho doktora a ten mi chtěl dát brýle, tak jsem se naštvala a šla jinam a tam mi dali čočky. Doufám že ta doktorka zítra nebude trvat na brýlích, jinak ji zastřelím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lucisek1111: lucisek1111

Tak ji můžeš říct že si vyzkoušíš zatím ty zkušební a že si přijdeš pozdeji. Já mám taky kazdé oko jinou dioptrii a na každý oko mě to u doktorky vyjde na 1000kč takže 2000 a na netu jsem našla ty samé za 1200 na obě a když si koupím roztok tak ten je levnější skoro o 200kč.Musíš ale na tom netu pohledat, někteří si neúčtují při větší objednávce poštovné a dovezou ti to až domů

Cituji Helena: Doktorka nemůže trvat na brýlích, pokud ty čočky chceš, tak ona má povinnost ti dát předpis se správnými dioptriemi.

Tak to bych úplně nesouhlasila. Pro některé oči nejsou čočky vhodné, takže předepsat je rozhodně nemusí jen proto, že někdo chce

Cituji mishka999: Pro některé oči nejsou čočky vhodné, takže předepsat je rozhodně nemusí jen proto, že někdo chce

to je pravda. I když mě tenkrát (je to už 7 let) čočky nepředepisovala, já si jen došla na oční na kontrolu a pak do optiky, kde mi s výběrem čoček pomohli sami. Navíc dnes mají v každé optice vlastního optimetristu, takže se na oční ani nemusí, v optice ti vše změří sami a většinou bez front a objednání, teda aspoň takhle to je u nás

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj doktorce vůbec nemusíš,stačí zajít do optiky kde měří oči na čočky u nás je to focus optik ,jenom tě změří a dá ti zkušební jeden pár na měsíc za pár korun,pak si je podle těch parametrů obědnej na netu ,nech si ty obaly.Hlavně u něj nekupuj celé balení mají to drahý i v optikách....

tak jsem tam byla a jsem docela zmatená. Paní doktorka mi tvridila, že vůbec nevidím, na přístroji naměřila na jedno oko 3 a na druhé 2. Taky jsem byla v šoku. Nakonec mě zkoušela přes ty brýle a snažila se mě donutit, abych to přečetla i když na to skoro nevidim, no něco jsem trefila. Pak mi dala další a to jsem viděla uplně krásně. Tak teď nevím jestli mi dala ty nejlepší nebo ty horší s kterýma jsem to přečetla ale stěží.Dostala jsem zdarma na měsíc zkušební pár -1,5 a - 1,25, ale na každé oko od jiné firmy. Nějak něměli to co potřebovali a tak mi dali co měli, takže nevím jestli tyto hodnoty brát za dobré.Musela jsem si u ní koupit roztok za 100Kč a ted jsem zjistila, že exp je 06/2009 tak tedy nevím jestli ho nemám jít reklamovat?

hned jak jsem tam příšla tak říkala že mi nebude prodávat čočky za 1500 nebo 2000, když mi třeba nesednou. A v optice jsou předražení taky říkala. Tak já nevím kde to koupit. Mám takové lístečky v hodnotě 1500kč právě do optiky a chci je využít na čočky. Minule jsem měla čočky Images za 1200kč kupované přímo u doktorky, jelikož mám každé oko jinak tak jsem to musela vzít po dvojicích takže 4 čočky za 1200kč, jeden pár na půl roku. Jak se Vám ta cena zdá?

docela mě z té její prohlídky bolí oči, zatím je nechci zkoušet, protože nevím jestli nemám jít reklamovat ten roztok, je ho 60ml. Myslíte že bych ho mohla použít ještě 10dní po exp. Těch 60ml by na měsíc akorát mohlo vyjít ne?

Ještě jeden dotaz. Když jsou čočky na půl roku:tak se toho půl roku počítá od vybalení nebo jen dny které ty čočky nosím?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené