Odbarvení z černé mě vyšlo na 2400,- místo hnědé vznikla zrz/rudo, prosím o radu jaký odstín hnědé by mi na to chytl aby zas nebyli černé?

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Potřebuješ na to dát studený odstín hnědé, tzn., nejlépe nějaký, jehož číslo končí na nulu, jedničku, dvojku nebo u některých výrobců i trojku...pokud to má být drogerkový, určitě nedávej tmavě hnědý, ten by chytl do černa (drogerkové barvy chytají o odstín až dva tmavší), takže zvol nějaký středně hnědý.
Holky si tu chválily třeba Casting 513 (ledová pralinka), ten se ale špatně shání, já jsem používala Casting 323 ledové kakao, je pěkný a studený, stejně tak Casting 400 tmavý kaštan, ale oba už jsou dost tmavé.

Reaguji na Majerkat: súhlasím a poprípade ti doporučujem korektory do farieb. Modrý alebo zelený. Zelený potláča červenú ale treba s ním opatrne a modrý dodáva studený nádych ale aj stmavuje. Ja som si práve dnes farbila jemnou svetlou hnedou s modrým korektorom a mám studenú tmavú skoro čiernu ale to sa ešte vyzmýva a ma, by mi potom ostať studený nádych..Mám koretkor EVO MIX a dala som si ho normálne do Palette Deluxe 700 a paráda.. ja som to ale trošku prehnala stačí vytlačiť tak centimeter až dva na jedno farbenie...Ja to mám tmavšie ako som chcela lebo som mala veľké oči

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak z těch jmenovaných od Lorealu nic! Dle počátečních číslic to je moc tmavé. Dala bych klidně tmavou blond popelavou. Ale radím navštívit kadeřnictví, někdy ty pokusy doma dopadají blbě. Taky jsem stahovala loni černou, takže vím o co kráčí ;-)

Moc děkuji za rady, no kadeřnice je dost drahá a hnědou slíbila ale vzniklo tohle, tak zkusím radu od majerkat :)

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petruszka: Dala bych klidně tmavou blond popelavou

ta to ale absolutně nemá šanci překrýt, bude to pořád do zrz

jinak jak jsem psala, tak druhá a třetí jsou opravdu dost tmavé, ale ledová pralinka by podle mě byla dobrá...ale je fakt, že slečna nenapsala, jakou hnědou by chtěla

Cituji Petruszka: Ale radím navštívit kadeřnictví, někdy ty pokusy doma dopadají blbě. Taky jsem stahovala loni černou, takže vím o co kráčí

Já jsem taky stahovala černou a mám opačnou zkušenost, v kadeřnictví (celkem vyhlášeném) to za těžké prachy opakovaně nedopadalo nic moc, celkem jsem tam nechala přes 10 000,-, až jsem se naštvala o začala to řešit doma - za desetinovou cenu a s lepším výsledkem. Je to opravdu relativní.

Hnědou jsem chtěla mít takovou středně až světle, ne tu tmavou hnědou, ale vím že to půjde těžko, mám to někde světlé někde tmavé, a 10 000 je teda slušná pálka pro mě bylo už dost ty dva, jelikož jsem v zapadákově

Hlavně mám fakt strach aby to nechytlo zase na černo :-/

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji fashioneu: takovou středně až světle, ne tu tmavou hnědou

Aha, no tak pak opravdu nějakou tmavší blond, vol takovou, co má na konci nulu nebo jedničku a jmenuje se ideálně "popelavá" nebo "perlová". Ale i tak se fakt bojím, že to budeš mít ještě tak na dvě tři barvení, než se ti podaří stáhnout zrz.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkusila bych jiné kadeřnictví. A jako zrz po stažení to bude vždy, taky jsem byla zrzek, ted´ po půl roce je to už lepší.

Tak ta tmavá blond není na obarvení, ale na potlačení těch oranžových odlesků.
Já si teď barvila sama odrosty tmavou blond od Garnier a výsledek je normální hnědá, celkem se to slušně spojilo s výtvorem kadeřnice ;-) a je to normal hnědá ve výsledku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ať má ta barva počáteční číslo 6, tím nic nezkazíš - neztmavíš to ještě víc ;-)

A jaká to byla přesně barva té hnědé? Já vždycky používala casting creme gloss, byli po nich jemný vlasy ale jak jsem koukala tak má samý tmavý odstíny ten ledový kaštan mi tenkrát chytl na černo když jsem se pokoušela o ,,odbarvení,, doma.

arrow
profile_image
Candy sweet
od 5. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tyjo tolik penez a skoro žáden výsledek... Já včera byla u kadeřnice z tmavších vlasů než ty a mám melírek docela povedený na poprvé

arrow
profile_image
Eri86
od 18. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ledovou pralinku moc nedoporučuju Já po ní byla skoro černá

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si omylem dala z té řady Garnier kaštan a chyba! Bylo to dost tmavý (začíná to 4, takže středně hnědá) a navíc děsně rudý! Musela jsem jít pak na Effasor.
Já si dávala teď toto, ale na moje odrosty, tedy na hnědou a sem tam bílý vlas a je to normal pěkně hnědý:
http://www.garnier.cz/_cs/_cz/our_products/shades- haircolor.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_NATURALS^COLOR_NATURALS_DISCOVER&prdcode=P520 02&varcode=3600540632883&back=1

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené