Prosím ty z Vás, kteří s odblokováním Internetbankingu u České spořitelny mají zkušenost a už se jim povedlo si svou chybou účet zablokovat. Mně se to stalo poprvé a proto prosím o radu. V bance jsem instrukce nejspíš špatně pochopila a teď nevím jak dál..

Můj dotaz zní:
Zablokovala jsem si špatným zadáním hesla Internetbanking. Zašla jsem na pobočku, kde mi vytiskli nový Bezpečnostní kód a řekli, ať zavolám na infolinku, že mi ho pomůžou odblokovat. JENŽE.. Oni mi sice řekli ať tam zavolám, kdežto na papíru s vytištěným kódem je napsáno, že Bezpečnostní údaje mi budou zaslány na korespondenční adresu. Při telefonickém odblokování po mně chtějí jak Bezpečnostní kód, tak Telebanking. Z toho usuzuji, že kód/heslo by mi mělo přijít poštou a pak až teprve tam budu volat, je to tak ?

A ještě jeden dotaz: Klientské číslo mi zůstane stejné ?

Děkuji

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na guessLOVE: Ano, ČS je hrozná v tomhle. Přítel tohle řešil už asi 3x. Nový kod mu přišel na adresu trvalého bydliště a byl týden bez přístupu k účtu a to i k bankomatu. Na pobočce nebyli schopni mu pomoct, prý to jde jedině řešit po telefonu a na telefonu mu zas řekli, že oni na to nemají pravomoc a že musí čekat týden, než mu přijde ten dopis.

arrow
profile_image
mrcošnice
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle se mi taky jednou stalo, že jsem napsala špatné heslo. Pro odblokování jsem telefonovala na nějakou tu jejich linku a chtěli po mně různé kombinace čísel, které jsem měla v papírech ohledně internetbankingu. Takže žádný kód domů mi chodit nemusel. Nevím jestli je to teď nějaká novinka, ale já opravdu jen vzala papíry se smlouvou a zavolala tam.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mrcošnice: Takže žádný kód domů mi chodit nemusel. Nevím jestli je to teď nějaká novinka, ale já opravdu jen vzala papíry se smlouvou a zavolala tam.

Já kolikrát už nevím, protože pokaždý někomu řeknou něco jiného, co tak zjišťuju. Banky si dělaj co chtěj.

Reaguji na smarny:
Přesně.. po telefonu mi řekli, že mi to odblokují jedině na pobočce a na pobočce mi řekli, že jedině po telefonu.

Takže mi na adresu přijde kód toho Telebankingu ?

To, že mi nepůjde ani bankomat, to jsem nevěděla Děkuju za informaci.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ČS je snad nejhorší banka! Můj přítel jí má a pořád na ní nadává, taky se mu stalo, že si zablokoval internetbanking a musel volat do ČS, tam mu řekli, že mu to pošlou do týdne, ale ejhle ... nic nepřišlo asi 14 dní, tak jim volal znova, tak mu to asi po měsíci poslali a celý ten měsíc musel chodit na pobočku, kde mu, ale neřekli, že za každý výpis se platí 50 kč, pak se dozvěděl, že každou transakci platí 1kč a i když u něco přijde, tak platí asi korunu a měsíčně kvůli tomu zaplatí asi 1000 kč :-/ No hrozný! Já mám ČSOB a jsem spokojená, hned mi to na pobočce dají, když si zablokuju internetbanking

arrow
profile_image
Honeyna mojeid
od 14. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně jak píše mrcošnice, nedávno se nám to doma stalo, stačilo zavolat na tu jejich linku a podle instrukcí zadávat kombinace čísel, které jsem používala k založení internetbankingu, takže žádné čekání na nové kódy

arrow
profile_image
mrcošnice
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teď bych kecala, jak to přesně chtěli, ale vzala jsem prostě ty papíry, tam byl nějaký kód či co, číselná řada, No a pak to po mně chtělo namačkat třeba prvních pět čísel, potom zas třeba první dvě a tak. Tak nějak to bylo

arrow
profile_image
mrcošnice
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Honeyna: Byla jsi rychlejší

Reaguji na mrcošnice: Takže jedině to musel být ten Telebanking, protože v bance mi vygenerovali nový Bezpečnostní kód a kód či heslo Telebankingu tam napsané nebylo..

No, budu doufat, že mi vůbec nějaká obálka od ČS dorazí..

arrow
profile_image
mrcošnice
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na guessLOVE: Telebanking? Netuším ani co to je

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Já nevím, ale jednou sjem si zablokovala internetbanking vyplněním špatného hesla a žádný nový kód jsem nepotřebovala - zavolala jsem na infolinku a psotupovala dle instrukcí, stačil mi ten původní kód co sjem dostala v bance při založení internetbankingu (chtělo to podobně jako při prvním přihlášení zadat číslice z různých míst kódu) - brácha to dělala stejně a taky žádný problém......

Cituji mrcošnice: Tohle se mi taky jednou stalo, že jsem napsala špatné heslo. Pro odblokování jsem telefonovala na nějakou tu jejich linku a chtěli po mně různé kombinace čísel, které jsem měla v papírech ohledně internetbankingu. Takže žádný kód domů mi chodit nemusel. Nevím jestli je to teď nějaká novinka, ale já opravdu jen vzala papíry se smlouvou a zavolala tam.

mě se to stalo cca před 1/4 rokem a jak jsem psala, postup byl stejný.......

Cituji guessLOVE: Takže jedině to musel být ten Telebanking, protože v bance mi vygenerovali nový Bezpečnostní kód a kód či heslo Telebankingu tam napsané nebylo.

ne, byl to ten bezpečnostní kód..........několik číslic v čtverečkách v pravém rohu stránky

Reaguji na mrcošnice: Já také nevím co to Telebanking je, ale je potřeba z něj zadat nějaká čísla, pro ten telefonický hovor..

Reaguji na bakalářka: Telebanking má prý 6 číslic a Bezpečnostní kód 8 číslic... a hold potřebuju jak Telebanking tak Bezpečnostní kód..

A pro nový vygenerovaný bezpečnostní kód jsem si musela zajít z toho důvodu, že jsem ten předchozí (úplně první při zřizování) ztratila..

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji guessLOVE: To, že mi nepůjde ani bankomat, to jsem nevěděla

No jeho ani bankomat nepustil a byla to horzná tahanice s nimi. Musel čekat až na tu poštu. Já teda takový problémy u GE nemám. V ČS ho navíc nutí každý měsíc zadávat nově vygenerované heslo, takže už stahuje od nich peníze a odchází.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené