1. . .3456789. . .1112

Simushka
máš naprostou pravdu, když jsme mladé a ještě nemáme starosti s postavou, tak proč ne... A přesně jak říkáš, ty, co si to nemůžou dovolit mají nejvíc řečí a opovrživé pohledy. Když je někdo štíhlý a mini mu sluší, tak proč ne. K čemu se to prodává Až budu mít děti a rodinu, tak budu jistě ráda, když na sebe dám ty rifle s mikčou, ale dokud můžu, tak si toho užívám a myslím, že i přítel to uvítá

Kokinecka
teda, krásně nakoupené kombinace a jeany k tomu musí padnout parádně a proč obyčené? když k tomu máš takové super doplňky, tak musíš zářit

arrow
Neprodává v Bazaru

A když si někdo myslí že se na něho každej dívá a každej ho řeší tak je paranoidní. Já se taky když mám čas a nemám zrovna jiné starosti podívám po ostatních slečnách co nosí a někdy je to pro inspiraci když se mě to líbí. Někdy si řeknu bože tak toto bych si nikdy nevzala. a někdy si řeknu že je někdo namyšlenej když si jde s nosáínkem nahoru a nemá být na co.
Ale vždy si to řeknu jen tak pro sebe a na toho člověka se nedívám nějakým opovrživým pohledem. A když vidím oblečení co sluší například vysokým ženám tak si řeknu sakra to je nefér a té dvoumetrové slečně třeba trošku závidím, ale pak si řeknu že já jsem bohužel malá a nic s tím nenadělám tak prostě nezávidím, ale určitě nezávidím tak že bych se na ni hnusně dívala nebo pomlouvala jen mě prostě chvilku mrzí že nejsem taky tak vysoká

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Simushka: nic bych si z toho nedělala, já tě naprosto chápu. Vím o čem mluvíš

Konečně někdo, jsem ráda, že nejsem sama kdo se s tím deno denně setkává

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, téma je o odvážném oblečení, nyní název poupraven, aby co nejvíce vystihoval podstatu prvního příspěvku zakladatelky.
Prosím, vyjadřujte se k němu, pište své osobní názory a zkušenosti ( ať pozitivní či negativní ) s oblékáním se odvážně, ale vynechte hodnocení ostatních přispívatelů.
Příspěvky mimo téma posílám "spálit".
Díky*

Cituji Alca: Tuhle jsem byla v divadle (ne Národní, taková malá scéna, ale divadlo) a tam mě na první pohled upoutala slečna v džínové minisukni těsně pod zadek a topu s odhaleným bříškem.

To je přece jasné, to ta slečna přehnala, ale u nás v práci holky nosí mini- a to jsou o deset let starší než já a je nikdo nekomentuje. To taky nechápu, proč jsem jí trnem v oku.

Cituji Alca: a Simushčine místě bych si s dotyčnou popovídala, proč jí to tak vadí - jestli je to osobní nebo ji přijde, že se to do práce nehodí - je to lepší než se dohadovat nebo se vzdát nápaditého oblečení.

Vím proč jí to vadí-závidí. Hlavně když přijdu v něčem novém-půl dne se mnou nemluví. Je to neuvěřitelné, ale je to tak, není to jen v mé hlavě-jak někteří tady psali. Dokonce si toho všimli i nezávislí lidé a sami mi to řekli.

Pema002
podle toho, čemu říkájí lidé extravagance. Minisukně s tílkem podle mě není extravagantní. Ale topy nebo šatičky s flitříkama bych raděj nejspíš nechala na večerní příležitosti, protože to vážně razí do očí. Ale u obou případů se nevyhneš někdy poznámkám jako říká Simushka.

Cituji Alca: Souhlasím s jednou malou výhradou - chce to posoudit kam to nosit. Tuhle jsem byla v divadle (ne Národní, taková malá scéna, ale divadlo) a tam mě na první pohled upoutala slečna v džínové minisukni těsně pod zadek a topu s odhaleným bříškem.

Tak ta opravdu myslela jen na to jak se ukázat, ale kde je, na to jaksi zapomněla. Tohle ani já nepochopím, jak někdo neumí uvažovat. Takže plně s tebou souhlasím

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kokinecka: Zrovna jsem si koupila krásný takový bílo zlatý tenisky od adidas a k tomu i bílo zlatou tašku taky adidasku a nosím k tomu jeany a nějaký tričko a když je zima tak sportovnější sáčko. podle glamorousss to bude asi moc obyčejné. Ale podle mě záleží na tom co má člověk na sobě ať je tlustější nebo hubený ale hlavně musí vypadat pěkně přirozeně a upraveně.

Ale zrovna třeba tohle mi přijde vyloženě hezký, je to sportovní a člověk to umí sladit, takže tady nemám co vytknout

Cituji Kokinecka: a stím odhalováním to musíme vychytat atk abychom nevypdalali lacině ale sexy a přitažlivě. A když už vidíme jak nás evidentně někdo pomlouvá tak si musíme říct že jsou ti lidé ubozí že závidí...

Snažím se vypadat tak, abych nepůsobila lacině, ale aby to vypadalo hezky a přitažlivě. přesně jak píšeš. A to se mi líbí i na ostatních. Je vidět, že nad svým oblečením přemýšlí

Cituji Alca: vysoký člověk se nikam neschová, všude vyčnívá.

Pro někoho je výška předností, pro někoho utrpení. Já mám tedy ,,jen 174cm" ale i tak mám pocit, že většinu převyšuju. Každopádně jsem hrdá na to, že patřím so skupiny vyšších.

Cituji Alca: (zvlášť glamorousss - sama si nabíháš na kritiku a vypadáš, jako by Tě nejvíc ze všeho zajímalo jak na Tebe reagují ostatní - můj dojem z této diskuse)

Tak o to mi právě vůbec nejde, je mi jedno co si ostatní myslí a už se tady nehodlám obhajovat, protože každý si myslí své, budu zde pouze vyjadřovat své názory.

Cituji Alca: Ale věřte tomu, že většina lidí (zvlášť ve větším městě) neřeší co má ten kdo jde proti nim na sobě

Já jsem bohužel z města malého, takže potkávám často ty samé lidi a člověk si i neplánovaně všímá co mají na sobě. Jasně sama si klidně pomyslim, že tohe bych si nevzala, ale nekoukám na ně nijak opovržlivě ani nic takového.

arrow
profile_image
xMx
od 15. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

glamorousss
Můžu vědět, kolikpak ti je?

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

xMx
Mám to napsané v profilu. Konkrétněji v srpnu mi bude 19.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pro představu - styl co se mi líbí a co nosím.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A další :
Nosím ráda leopardí vzory, výrazné barvy, ale mám hodně ráda třeba černou se šedou. Nosím ráda vestičky a různé šálky a výrezné naušnice. Na podpatky si potrpím hodně.

tak dvojku ( v první řadě fotek ) nosím, trojku taky. Prostě kraťásky, vestička super Hodně se mi líbí korzety. Mám doma saténový hnědý. Jen problém, že jsem z blbého města, kde je málo výběru a objednat nemám odvahu, protože musí padnout.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji glamorousss: Ale stačí, že si člověk vezme něco originálnějšího a hned je divnej. Štěstí, že mě tahle provokace baví, u násd na malém městě je to fakt zábava

Tak co řešíš? Baví tě provokovat nebo ne? Ty fotky co jsi vložila - ano, je to hezké oblečení, ty jsi hezká, dohromady prostě zákonitě budíš pozornost a na malém městě si asi každý všimne.

Já si pořád myslím, že spíš než na tom co má člověk na sobě, záleží jak to umí nosit a jak se u toho tváří, tj. jak to k němu sedne. Pokud ty se oblékáš s tím, že budeš provokovat, jistě u toho máš i patřičný výraz a pak se těm ženským, které se třeba tak hezky obléct neumí, nediv.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sweeeety
Taky miluju vestičky a kraťasy Je to takové elegantní a zároveň trochu ležérní Jinak se mi taky líbí různé tuniky přepásané výrazným páskem, výrazné topy nebo naopak klasické bílé tílko, přes to vestička a nějaký pěkný řetízek nebo náhrdelníík. Občas i uvázaná šálka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené