1. . .45678910. . .1112

Kvetena
Přesně jak říkáš. Stačí mi takové ty hvězdy jak se nesou, u toho ten sebejistý výraz a ta chůze Potkávám to denně ve škole. Ale pokud si na sebe holka něco vezme (samozřejmě něco ne moc provokujícího) a chová se přirozeně, pak ji outfit s úsměvem pochválím a popř. vezmu inspiraci

Cituji Alca: asi to s ní nemáš snadný. A je na stejné úrovni jako Ty nebo je Tvá nadřízená?

Nadřízená není, děláme úplně stejnou práci, jen je v práci o hodně déle a je starší-tudíž chytřejší a všechno ví.

Cituji Pema002: ono taky hodně záleží na tom, jak na ně působíš. Nesnáším lidi, kteří si na sebe něco oblečou a pak nosí frňák nahoru a povyšujou se... tím neříkám, že ty jsi ten případ

myslím že já opravdu nejsem ten případ-nemám ani moc sebevědomí a jak jsem psala, radši si dám do práce něco méně výrazného, jen abych měla klid.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kvetena: záleží jak to umí nosit a jak se u toho tváří, tj. jak to k němu sedne. Pokud ty se oblékáš s tím, že budeš provokovat, jistě u toho máš i patřičný výraz a pak se těm ženským, které se třeba tak hezky obléct neumí, nediv.

Tak s tím nesouhlasím, žádné výrazy u toho nemám, naopak bych řekla, že působím stále stejným nedostupným dojmem, takový neutrální výraz, rozhodně žádnej nosánek nahoru ani pohrdačné výrazy bys u mě nepostřehla. A já se rozhodně lidem za oblečení neposmívám ani nepošklebuju, myslím si to pro sebe. Vím, že někdo na to třeba nemá peníze nebo ho móda nebaví apod. za to lidé nemůžou. Jen mě prostě baví ty lidi, kteří na mě pomalu zírají s otevřenou pusou a něco si říkají. Tím ale neříkám, že je mi to příjemné, nevadí mi to, ale občas bych byla raději, kdyby se tak neventilovali.Ve velkém městě jsem se s tím nesetkala, tam je takových holek dost, takže já když vidiím nějakou hezky oblečenou slečnu, tak se spíše koukám jak to má hezky sladěné a inspiruji se. Tam jsou na to hold zvyklí.

glamorousss
teď hodně frčí ty delší topíky a nejlépe, když mají pod prsama nějaky pásek. Mám doma černý s kamínkama pod prsy a zbytek volný nebo volnější šedý a flitrový lem kolem výstřihu. Ale tohle si na sebe vezmu fakt jen na party večer. Ve třídě máme hvězdu, co to nosí denně do školy (např. kratkou bundičku posetou celou flitrama) a tváří se jak nevim co, když má hodinky od Play Boy. No hrůza Neřekla bych na ni ani slovo, kdyby mi nešikanovala kamarádku a neponižovala by ji. Takové holky opravdu nesnáším.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sweeeety
Jojo, už jsem si na léto koupila černobílé šaty s výrazným páskem pod prsama. Vypadá to zajímavě.

Cituji Sweeeety: Ve třídě máme hvězdu, co to nosí denně do školy (např. kratkou bundičku posetou celou flitrama) a tváří se jak nevim co, když má hodinky od Play Boy.

Tak ta musí mít šlehu, to je i na mě moc

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji glamorousss: Tak s tím nesouhlasím, žádné výrazy u toho nemám, naopak bych řekla, že působím stále stejným nedostupným dojmem, takový neutrální výraz, rozhodně žádnej nosánek nahoru ani pohrdačné výrazy bys u mě nepostřehla.

Jenže milá glamorousss, jestli sis toho ještě nevšimla, tak spousta lidí zaměňuje nedostupný výraz za namyšlený. Kdybych byla ještě mladá a blbá, tak bych podle tvých fotek v galerii taky řekla, že jsi pěkně namyšlená 18ctka. Ale teď už jsem starší a moudřejší (jak kdy ) a vím, že podle fotek a výrazu těžko hodnotit člověka, tak věřím, že můžeš být fajn holka.
Pokud tě baví budit v oblečení pozornost, tak si to prostě užívej a nestěžuj si tady na to. Opravdu pak působíš dost egocentricky a nadřazeně.

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kvetena: Jenže milá glamorousss, jestli sis toho ještě nevšimla, tak spousta lidí zaměňuje nedostupný výraz za namyšlený. Kdybych byla ještě mladá a blbá, tak bych podle tvých fotek v galerii taky řekla, že jsi pěkně namyšlená 18ctka.

Moc dobře to vím, jenomže se prostě jinak tvářit neumím. Když jdu třeba s přítelem a povídáme si, tak takový výraz nemám, naopak. Ale když chodím sama často nad něčím přemýšlím, možná proto ten výraz, ale rozhodně to není z namyšlenosti.To mě občas udivuje, protože většina lidí mi fakt řekne, že jsem fajn, ale že si o mě mysleli něco jiného.

No ja bych třeba ten styl z fotek od glamorousss nenazvala nějak zvlášť odvážný, až na ten bílý top s šíleným výstřihem bych si to oblékla taky. Já žiju už několik let v Londýně a co si tady některé ty kočky obleknou, když jsou do klubu, tak to je mnohem mnohem odvážnější.

majdicka123
taky znám styl oblékání, protože chodím na party (ne discoteky) a znám to z větších měst hlavně. To jsou fakt oblečky, co zakryjí jen prsa a vzadu a pod prsama je par šňůrek, že stačí zatáhnout a jsi nahá Nebo známá nosí delší top jako šaty, leze jí zadek, k tomu ma síťované silonky (s hodně velkyma okama). Tomu fakt říkám provokace. Naopak ty by sis mohla dovolit výstřih, máš krásný hrudník

arrow
profile_image
glamorousss
od 1. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji majdicka123: No ja bych třeba ten styl z fotek od glamorousss nenazvala nějak zvlášť odvážný

Když to srovnám třeba s Prahou, nebo Londýnem, kde ty žiješ tak musím souhlasit. V praze apod. je to podle mě skoro běžné oblečení,ale na malém městě, kde je 2-3 tisíce obyvatel je to pomalu odvaha si něco takového vzít

Pema002
jako teď ti Vietnamci jsou drahší než nějaká značka já si zkoušela krásné plesové šaty, uplně obyčejne a 1200 ,-. Se zbláznili

Cituji Sweeeety: jako teď ti Vietnamci jsou drahší než nějaká značka

No já když jedu na prázdniny do ČR, tak si vždycky něco u Vietnamců koupim a pak to tady vydávám za designerský kousek a všichni mi to strašně chválí

Cituji Sweeeety: Naopak ty by sis mohla dovolit výstřih, máš krásný hrudník

Dík, koči. Probíralo se to tady pár stránek zpět, proč raději neeee.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak mám pocit, že všeobecně v Čechách víc ženský pokukujou po ostatních ženských a řeší, co kdo má na sobě. Možná to je tím, že teprve 20let si můžeme vybrat z většího sortimentu a i přes těch 20let se pořád projevujeme jako omezený blbky. Já sama se ráda podívám po jiný ženský, někdy s úžasem někdy s obdivem, ale beru to tak, že každýho věc.

Taky si myslím, že je nutný, aby člověk nosil to, v čem se cítí. Jen to, že se mu něco líbí, možná by to šlo i na jeho postavu, neznamená, že se v tom bude cítit dobře. Pokud se v něčem cítím dobře, jsem si jistá sama sebou, tak mě pak nějaký pipiny nemůžou rozhodit a ráda se na ně usměju. Jejich štěbetání mě nechá klidnou. Oblečení odrazuje především osobnost.

Cituji glamorousss: působím stále stejným nedostupným dojmem, takový neutrální výraz

nedostupný a neutrální je naprosto něco jiného. Z fotek bych taky soudila, že umíš chodit s nosánkem nahoru. A to nic ve zlém Moje velmi dobrá kamarádka má přesně stejný kukuč a přitom je to "anděl". Možná o to víc štveš ty okolo.

A co se týče odvážného oblečení....co to je? Jestli někdo jde ruku v ruce s trendovým oblečením, nebo víc ukazuje kousky nahého těla? Ráda se oblíknu sexy, ale nesmí to být laciné.

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kvetena: Pokud tě baví budit v oblečení pozornost, tak si to prostě užívej a nestěžuj si tady na to. Opravdu pak působíš dost egocentricky a nadřazeně.

přesně to je ten paradox, kterej jsem opravdu, opravdu nepochopila....

Jinak glamorousss pokud se tváříš jak říkáš nepřístupně (což z venku vypadá fakt stejně jako namyšleně), tak se nediv, jak se k tobě lidi chovaj...to udělá hodně...já od tý doby co jsem se naučila vlastně pernamentně trochu usmívat (hosteska, promotérka ani redaktorka, která zrovna někoho otravuje, aby se něco dozvěděla, se prostě nemůže mračit, ani chvilku, jinak si nevydělám) tak jsem si fakt všimla, že jsou na mě lidi přívětivější i jentak na ulici, hned jiný pohledy... tak asi proto po mě nikdo nevrhá pohledy a neprská do dlaní.....ale tak házíš si tím klacky pod nohy sama, já ti do toho kecat nebudu

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sweeeety
já jsem si vždycky myslela, že šikana patří mezi děti....si mě vyvedla z omylu, i když myslím, že každá taková osoba je svým způsobem nedospělá (zvláště pokud si myslí, že oblečení z ní udělá něco víc)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené