arrow
profile_image
Ve-ja
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Chtěla bych si nechat ostříhat ofinu. Mám celkem vysoké široké čelo (ofina by zamaskovala), ale mám problém s tím, že se mi dost mastí pleť. Mám strach, že v takovém případě to bude s ofinou asi boj a hned se zmastí a bude to vypadat hrozně. Dalším problémem je i to, že mám vlasy celkem jemné. Máte to některá taky tak? Dá se na trhu najít přípravek, který by třeba omezil maštění pleti na čele natolik, aby se dala ofina normálně nosit? Jak to se to dá řešit? Mám v plánu něco takového jako na fotkách, obličej mám spíš oválný, ale když sepnu vlasy dozadu, tak možná trochu do srdce/trojúhleníku.

arrow
profile_image
Nina91 mojeid
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hele, to co popisuješ zní přesně jako já. Taky mám mastnou pleť a jemné vlasy a před rokem jsem si ostříhala ofinu. Vypadalo to dobře, ale fakt to dávalo dost práce... Musela jsem ji každé ráno umýt, vyfoukat a žehličkou ještě trochu natočit a zafixovat zespodu lakem, tak, aby na čele co nejméně "ležela". A stejně byla vždy večer zmaštěná. Tenhle postup jen zamezil tomu, aby to bylo tolik vidět, ale stejně jsem si ji musela každé ráno umýt (skloněná nad umyvadlem jen tu ofinu...). Jako, dalo se to, ale byla to otrava a ačkoliv mi ofina jinak slušela, tak už ji nechávám odrůstat...žádný přípravek na zamezení maštění pleti jsem já osobně nenašla..

Přesně to, co popisuješ má kamarádka. Bohužel má ofinu skoro pořád mastnou.

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přesně tak to mám já. Ofinu musím častěji mýt, po umytí vyfoukat a nalakovat, aby měla tvar a neležela na čele (jinak je z toho pár mastných pramenů). Docela mi pomáhá pudr, který kožní maz nasaje, samozřejmě je potřeba to přes den trochu poupravit - otřít čelo a napudrovat znovu. Pokud na to zapomenu, tak mi stejně přilehne k čelu, ale celkem jsem si na to zvykla, i když taky ne vždy si na to vzpomenu... plus je mým velkým pomocníkem suchý šampon ve spreji, díky tomu si ofinu nemusím tak často mýt a kolikrát pomůže i přes den... navíc mi připadá, že jemné vlasy po něm zhrubnou a jakoby se tím "natuží".

arrow
profile_image
Ve-ja
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za názory. Já suchý šampon (ve spreji nebo klasický pudrový) používám velmi často. Ne že bych měla pleť vyloženě moc mastnou, spíš jen v T zóně, ale i tak. Měla jsem i patku, ale blbě ostříhanou, tak jsem ji stejně nosila z čela a právě mě moc láká klasická hustší ofina. Chci změnu účesu, ale zkracovat nechci a vhledem k mému vysokému a širokému čelu je ofina asi dobré řešení, jen ta "údržba". Ale asi to zkusím a kdyžtak nechám odrůst...

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem mastný čelo nikdy neměla, ale když jsem si nechala ostříhat ofinu, tak se mi čelo začalo mastit (a to se mi vlasy taky nikdy dřív tolik nemastily), takže se mi ofina mastila a musela jsem ji mýt, jak tady holky popisují.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené