Holky, tak už mám obličej namazaný, nechám to hodinu a nevíte, mám to pak umejt nebo nechat tak?

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Romísek
nezapomínejte olej natírat na vlhký a já bych řekla téměř mokrý obličej
i pokud ho chci na rýhy kolem očí? Taky oční okolí namočit?

angie
Já to dělám před spaním, během dne, když jsem sama doma a prostě kdykoli mne to napadne. Večer stačí i kapka na vlhký obličej, aby se ti nezamastil polštář a taky to stačí. Nebo si dej starý ručník.
Luciena
Prosím Tě, podívej se na ten Olozol krém, co je pod posledním příspěvkem. Vypadá to hodně zajímavě, protože je právě na různé problémy s pletí. Nejradši bych si ho skákla hned koupit, ale nevím kam.

angie
Nech to tak, nebo umej vodou, ale ne mýdlem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Romísek
Díky. A jak poznám, že je olivový olej lehčí?

colette11
Urcitě, ale stačí malinko. Voda je vlastně takový nosič, který pomůže dovést olej do hloubky pleti a tím je i účinnější.

gazdinka
Já nemyslela olivový, ale jiný rostlinný olej. Podívám se na nějaké stránky ozvu se Ti.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Romísek
...trošku to nechápu, voda že je nosič? Vždyt voda a olej jsou nemísitelné kapaliny, spíše se jakoby "odpuzují" ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Romísek
Díky díky hodná paní

Petulaa
Dočetla jsem se, že velmi zjednodušeně se dá říct, že olej je vlastně krém bez vody. Proto, když používáme olej v jeho čisté formě, musíme mu vodu prostě dodat, jinak nemůže mít takový účinek. Možná si řekneš, proč tedy nepoužíváme krémy, kde jsou zastoupené všechny složky.
Stačí si však přečíst složení většiny krémů a jedná se vesměs o samou chemii a těch důležitých a výživných látek je tam pramálo, kdežto olej je 100%.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Romísek
jo o tom žádná, já taky zvažuji koupit buď olivový nebo jojobový, chtěla bych to i na plať i na vlasy, ale pořád váhám který, bojím se aby mi olivový ty vlasy nevysušoval jak tu někdo psal na druhou stranu pleť mám spíše mastnější tak to nechci zhoršit, no uvidím. Spíš mě jen zarazilo to jak si psala že voda je nosič či co, si to uplně nedokáži představit tak mě to jen zajímalo...

arrow
Neprodává v Bazaru

Luciena
akorát teda někdy se ty experimenty škaredě nevyplatí
Jojo, pravda, doufám že dneska po experimentu s olivovým zábalem vlasů neskončím stejně, jak když jsem experimentovala se skořicovými zábaly Párkrát to bylo ok, ale pak jsem chytla brutal alergii a fakt to nebylo moc hezké.

Romísek
nechtěli by jste zkusit konopný olej? Kamarádce pomohl na atopický ekzém
Mně taky pomohla mastička s konopím od Cannadermu, je zajímavé, že od CutisHelpu ne, ale když mám to moc rozjeté, nefunguje nic kromě kortikoidů, ty máznu po tři dny a mám tak na měsíc klid. Uvidím, co udělá ten olivový olej zamokra, konopný bych zkusila, když se ekzém znovu objeví. Plánuji taky si udělat konopnou mastičku doma, akorát musím sehnat semínka konopí.

gazdinka
Rozklikni si stránku: Original atok - rostlinné oleje.
Tam je popsané k jakému typu pleti se ten který olej hodí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Romísek
Ahoj, ještě jsem neměla čas proštudovat tu stránku, ale mrknu na to. Každopádně jsem tvou dlužnicí Zkoušela jsem zábal na tu mou vysušenou pokožku na hlavě a je to supr. Sice lupy ještě trošku mám, ale myslím, že to bude časem ok. A dávala jsem si ten olivový olej i párkrát na noc na pleť. No jak ta se mi zlepšila! Mám ji pak celý den krásně vláčnou, a kolem očí se mi vrásky taky vypnuly. Je to fakt skvělý trik Díky díky moc a moc máš to u mě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené