Ahoj všem blíží se léto a chystáme se s dětmi k moři. Uvítala bych vaše zkušenosti s ochranými faktory a mléky na opalování hlavně pro děti. Mám dobrou zkušenost s Daylongem 40, ale koukala jsem , že v dTestu moc neprošel. Kamarádkou mi bylo doporučeno mléko s faktorem 50 z DM, myslím Sun Dance. Máte někdo vyzkoušené? Díky za vaše postřehy

arrow
profile_image
bloom
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, tak já jsem teď koupila minerální op.krém Bioderma 50+. Právě pro malé děti je doporučován minerální, protože vytváří ochr.bariéru a není chemický viz: http://avocados.cz/chemicke-mineralni-filtry

Já jsem spokojená s Daylongem 50plus a mažu tím dceru od miminka a nikdy se nestalo, že by jen lehce zčervenala...tak se držím toho, co mám vyzkoušené. Ta bioderma bude ale taky OK.

Reaguji na kuliferda: Ahoj, naše mamka vždy na nás používala astrid 50 UV factor nebo niveu. Astrid nám moc vyhovoval když jsme byly malé a používám ho dodnes. Mají také výborná mléka o opalování

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě se nejlépe osvědčil Garnier. A ročního syna mažu Garnierem krémem 50+
Astrid moc nedoporučuju, po něm se spousta lidí spálí. Daylong je dobrý

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo a Nivea je taky OK

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za nás Garnier. Myslím v lonském testu vyšel hodně dobře. A skoro se nesmývá. Jeden kluk je albínek a v pohodě.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji kuliferda: Kamarádkou mi bylo doporučeno mléko s faktorem 50 z DM, myslím Sun Dance. Máte někdo vyzkoušené?

Toto mléko jsem používala pro syna v jeho 2 i 3 letech, vždy celé léto, a vše ok, byla jsem spokojená.

Dobrou zkušenost mám i s krémem Babydream z Rossmanna (v tubě na obličej) - ten jsem měla i radši než krém na obličej Sundance z dm (oba také SPF 50).

Měla jsem i krém Altermed Baby - z lékárny a v porovnání s krémy z dm a Rossmanna mnohem dražší, a nepozorovala jsem podstatné rozdíly.

arrow
profile_image
kalimerka
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, sice daylong neprošel, ale nevím o nikom, kdo by s ním nebyl spokojený.Takže mi u něj zůstáváme.Děcka mi jezdí od moře po 14 dnech krásně bílé.A to jsme u vody celý den a mažu je ráno a pak po obědě.Používáme ten dětský.Loni jsem koupila dětský od vichy, myslím, že 50 a můj obličej křičel neee. Půlku léta jsem pak měla parádní akné.No, ale zas děcka byly v pohodě.Takže se taky osvědčil, i když mazala jsem víckrát než 2x.

arrow
profile_image
Akluned
od 18. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
Sun Dance z DMka používám pro prcka od jeho půli roka. I u moře se osvědčil. A já si kupuji od té samé značky na opalovaní ten olej a krém s betakarotenem a taky jsem naprosto spokojená.
Naopak opalovák zn. Nivea moc neprošel. Syn měl okamžitě nějakou alergii, takže ten letěl do koše (né syn, ten krém))...

Ahoj, v létě jsme na dovolené v Turecku narazili na Niveu 50 UV olej na opalování, ale olej na opalování ten jsme u nás nemohli sehnat a byl výborný. Ze začátku používáme 50 olej či krém a pak už jen olej jen 30 na sebe na děti vždy 50. Holky zkoušely jste některá opalovací olej od Garnier? Vyhovoval Vám?

holky,ten daylong neprošel proto,že nebyl tolik voděodolný,že bylo prostě potřeba namazat ho za nějakou dobu znova,jinak účinkuje a chrání výborně,používám daylong pro děti a nebo z lékárny Ladival,je taky na citlivou pleť. za mě tyhle dva daylong byl víc hustej a špatně se mi roztíral,ladival s rozprašovačem se mi zdál lepší.je i pro atopiky,píšou to přímo na něm.
http://www.lekarna.cz/ladival-ochrana-pred-sluncem -sprej-pro-deti-200ml/

arrow
profile_image
lenkapechosk
od 15. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já miluju ten od Dead sea spa, trpím na vyrážky. http://anabela.cz/index.php?ref=80&child_id=196

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené