arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dneska jsem byla na gyndě a tam mi dr. řekla, že to vypadá na opary. Předepsala mi nějaké prášky a doporučila mastičku na opary - hned jsem si koupila Herpesin. Jenomže já si od pátku nemůžu dojít pořádně na malou, protože mě to neskutečně štípe zkoušela jsem i oplachy dubovou kůrou a ty moc nepomohly. Doktorka říkala, že je to k ničemu a že to musí prostě přežít a nejhorší na tom je, že se to může vracet :´( neporadí někdo, co by na to mohlo pomoct nebo alespoň to štípání-pálení zmírnit? moc prosím

verunkaf
Nechci Tě strašit, ale nepomáhá vůbec nic
A opravdu se neřádi rádi vrací, kdykoliv je snížená imunita, nebo kolem menstruace, občas i z nervů... je to jako opar na rtu, na ten taky ještě nikdo nic nevymyslel.

verunkaf
pokud na ten opar vidíš,tak bolest zmírní náplast na opary....nic jiného mě nenapadá.Ale když mám opar na rtu,tak bolest po zalepení okamžitě přejde.Třeba by to pomohlo i tobě,je to stejný opar,jen trochu na jiném místě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje mamka na ně hodně trpěla a úplně jí zmizeny až poté,co přestala používat vlhčené ubrousky ... Tak aspoň to zkusit jako prevnci,pokud používáš. Stejně jako ty voňavé papíry a vložky. Jinak na zmírnění se zkus zeptat homeopata nebo si uvař tu dubovou kůru nebo (heřmánkový myslím-zeptám se) čaj,namoč na vatičku přilož a čůrej s tím,jakoby přes to,to fakt pomáhá.hodně štěstí

Laky
Není to stejný opar.
Opar rtu (herpes labialis) je nejznámější a nejviditelnější. Osob které se s virem setkali přibývá a v dospělosti je jich více jak 90 %.
Opar na genitálu (herpes genitalis) je řazen mezi pohlavně přenášené nemoci. V 60. letech minulého století se díky němu zastavila sexuální revoluce. Jde o celosvětový problém s narůstající frekvencí výskytu. Jenom v USA je nakaženo virem přes 30 milionů lidí. Ročně pak přibývá mezi 200-500 tisíci nových případů.

A hlavně náplast zrovna tam si teda představit neumím.

1EPE
aha,no když na to maže Herpesin a ten se maže i na rty tak nevím.........

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

musím říct, že jsem na opary nikdy netrpěla - na puse.. i když ho měl třeba přítel, tak na mě se nepřenesl.. právě, že to akorát začalo asi den po ms no

Laky
dr mi říkala, že je to prej už v tom hojícím stádiu.. jako já to mám spíš celý zarudlý ty opary tam byly, ale spíš to vypadalo jako akné nebo k čemu bych to měla přirovnat.. jako prej do pátku by to mělo být ok.. jenomže to si nebudu moct dojít ani na malou (

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

HelliDior
ty ubrousku jsem používala vždy jen nárazově a poslední dobou skoro vůbec.. ale s tím heřmánkem to zkusím.. děkuju

Laky
No protože na to jiný lék není, ale když si přečteš návod k herpesinu, je tam v informacích, že tam nemá přijít. Přesto ho doktoři doporučují. Je to na hlavu.

Cituji verunkaf: na puse.. i když ho měl třeba přítel, tak na mě se nepřenesl

Já opar na puse taky v životě neměla.

Cituji verunkaf: spíš to vypadalo jako akné nebo k čemu bych to měla přirovnat

Ze začátku to jenom na jednom místě svědí, do dvou dnů se udělají malilinké puchýřky na zarudlém podkladu. No a pak když začnou ty puchýřky praskat, tak to pálí jako čert. Mě doktorka řekla, že nejlepší je, když už víš že ho budeš mít (na záčátku podle toho pálení) tak je ten herpesin nejúčinější.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

1EPE
jako já fakt už nevím.. přijdu si na gyndě pečená vařená.. když prostě nemám nějakou chvilku kvasinky, objeví se zase tohle.. já se jen budu modlit, aby to nepřišlo znova.. protože to fakt není nic příjemnýho kdybych si alespoň mohla dojít normálně na záchod

každopádně děkuju všem za rady..

1EPE
no ta náplast je s hojivým "něčím" a zamezuje pálení,pod ní se opar hojí.Není to klasická lepící náplast,ale průhledné kolečko co po odeznění účinku té látky se samo odlepí.
Navíc já beru při oparu na rtu vysokou dávku vitamínu B.

verunkaf
Asi Ti to nepomůže, ale kdesi jsem četla, že holky když maj opar čůraj ve vaně, já to nikdy nezkusila, protože i samotné sprchování mě pálí. Jinak ta potvora opar je prý hodně nakažlivý, tak bacha na chlapa. A i když bych Ti moc přála, abys ho už nikdy neměla, tak si spíš myslím, že se s tím budeš muset naučit fungovat. Mě se vrací tak jednou za čtvrt roku. A dokonce se i stěhuje, jednou je na místě kde skoro nebolí, jindy je na tom nejhoršim a bolí i sezení, a taky se dělávají rádi kolem konečníku

Laky
Se zkusím zeptat v lékárně, ale nějak si neumím představit, že si zalepím pipku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

1EPE
mno, to je teda radost doktorka mi ještě k tomu říkala, že z pravidla už to nebývá tak moc jako poprvé, když se to vrací.. ale stejně.. třeba mamce se dělaj takový opary - myslím, že říkala, že to je pásový opar.. tak 5 cm nad konečníkem.. a to se jí taky pořád vrací..
a s tím přítelem... už takhle máme v s.x. mezery.. a ještě tohle do toho.. fakt paráda..
a ty je máš jak dlouho?

1EPE
podívej jak to vypadá,to ti pipku nezalepí neboj

verunkaf
No dělají se mi už asi devět let, spustilo se mi to když jsem prvně otěhotněla. Ze začátku to bylo fakt horší, teď už poznám, když se zase dělá nový a mažu dopředu a je ten průběh mírnější.

Laky
Vidim, že nic nevidim ale poptám se a pak sem hned písnu co jsem zjistila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené