Ahojky,

čeká mě operace příští týden. Chtěla bych se zeptat co na to vaše okolí? Mám po operaci týden dovolenou, tak budu doma, co potom? ... Poznali to lidé v okolí hned.. ? ( myslím tím to, že máte za sebou zákrok, nosíte kompresní prádlo, jste oteklé nebo špatná chůze jako po "slepáku"). Nevím co mě čeká a nikomu kromě rodiny jsem to neřekla. Jinak je mi jasné že výsledek musí být vidět.. proto to vše děláme.. co říct tedy?

Děkuji

arrow
profile_image
perichorese
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jé, já myslím, že je to každému úplně jedno . Navíc já většinou když mi někdo řekne, že byl u doktora nebo na operaci, tak se ze slušnosti neptám dál, právě proto, že si říkám, že je mu třeba trapné o tom mluvit.

To máš asi pravdu... nevím jestli to bude tak jednoduché.. to já mám moc zvědavé lidičky kolem sebe... mamča mi taky říká, co je všem do toho. Nechce se mi říkat na jaký zákrok jdu. Je to opravdu jenom moje věc. Navíc né každý to chápe, že.. asi jdu na ten "slepák" a basta.

arrow
profile_image
perichorese
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak dávejte prostě najevo, že o tom nechcete mluvit, že je Vám to nepříjemné atd. Sice z toho budou možná spekulace "proboha kdoví, co jí je", ale co ... Nikdo nemá právo vyzvídat na někom jiném to, co ten druhý nechce říci.

arrow
profile_image
2broucci
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co třeba říct, že šlo o operaci kýly? Není to tak daleko od pravdy a břišní pás se po ní také nosí.

Reaguji na 2broucci:

asi to takhle udělám. Mám za sebou jenom slepák. Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na belabrno: Ahoj, já jsem to v práci kolegyním v kanclu řekla a ostatním jsem řekla že jsem byla na kýle. Nikdo se nedivil, jenom se mi občas lidi zeptali jestli jsem nezhubla. Jinak nikdo nic nepoznal, chodila jsem hned od začátku rovně a kompres pod oblečením nikdo neviděl

arrow
Neprodává v Bazaru

Břicho nejsou prsa,to znamená,že je to každému fuk...Lidi se spíše zajímají o silikony v prsou....No jinak u mě to nikdo nepoznal a já se naopak těm co ví,že jsem na operaci šla chlubím,jak mi ho primář Vřeský krásně udělal...

arrow
profile_image
kapy
od 3. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle jsem taky řešila a rozhodla se pro tu kýlu.Dovedu si představit,jak by všechny zajímalo kolik to stálo a jak vypadá jizva.To kýla je nezajimavá a budu mít klid.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ono nás okolí sleduje míň než si myslíme je to v podstatě každému jedno, většinou si ničeho nevšimnou a když si všimnou tak je většinou ani nenapadne čemu tu změnu přisoudit. Já jsem měla prsa zmenšená z "H" na DD a nikdo nic neřekl a že to byl hódně veliký rozdíl. Je teda fakt že jsem v té době zrovna nepracovala, příbuzní to věděli a s lidma z vesnice se ani moc nestýkám. No a břicho to samé, kromě rodiny jsem to nikde neroztrubovala, tak to taky nikdo neřešil, jenom kolegyně v práci a těm jsem jizvu klidně ukázala.

arrow
profile_image
spring23
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem taky nikomu kromě rodiny a pár lidem nic neřekla a taky mám dilema, co řeknu v práci. Na abdo jsem byla ve čtvrtek, tento týden jsem doma a zatím se nikdo nepídil. Je fakt, že manžel je v kanclu šéf, takže je to moje věc. Ale nechci říkat, co mi dělali... takže jako výmluvu přemýšlím použít rozestupy svalů. Ale kýla taky není špatná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky holky. Chci se vás zeptat. Byla jsem u doktorky na plastické klinice,kvůli jinému "problému". Zaujalo jí na první pohled moje břicho, tak ho zkoumala a říkala, to jsem ještě neviděla Jde o to, že mám prý rozestupy břišních svalů, jako tomu bývá po dětech. No a já si celý život říkala, proč mám tak nafouklé břicho, přitom nejsem tlustá, cvičím, ale břicho musím pořád držet zatažené a když na to zapomenu, vypadám jako těhotná. Když ho mám zatažené, vypadá moc hezky, jsou na něm vidět náznaky cvičení (nemám ráda u holek "buchtičky") CO bych dala za to, abych mohla venku jentak jít a na nic nemyslet a přitom mít krásné, ploché břicho ! Doktorka mi ale říkala, že před těhotenstvím je to zbytečný zásah. čím dál víc o tom přemýšlím a nechce se mi čekat, až budu po těhotenství, kdy se mi možná postava změní celkově Máte s tím některá zkušenost? že jste šla na abminoplastiku ještě před dětmi ? Díky moc

Dobrý den, jsem tu nová, jakože na Omlazení....Přesně před týdnem jsem byla na abdominiplastice s liposukcí boků (bez šití diastázy) a k tomu jsem si přidala labioplastiku... Nějak se netajím s plastikou břicha, však skoro všichni věděli, jaký mám problém...tajím jen tu labioplastiku..což není vůbec problém..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené