Ahoj berušky, tak jsem tady a nesu zprávičky. Špatné, nebo dobré, kdo to ví? Dobře, nebudu vás dýl napínat. Jsou dobré!!! Janeček mi říkal že se odeberou asi 2,5-3 kg kůže, ale že se spíš přiklání k těm třem kilům.Kotvu dělat nebude,protože se mu nelíbí, ale pokud bude nutná,tak ji udělá jen k pupíku - dál ne. Ptala jsem se ho i na prášky na případné oddálení těch našich nesmyslných týdnů.Říkal mi,že je lepší takovýhle prášky nebrat - způsobují plicní embolku. Takže mám dva termíny pro případ, že by to na toho 2.10. nevyšlo. Druhý datum mám 21.10. - dřív čas neměl, ale to neva. Podle toho jak to vypadá teď, by mi mohl vyjít první termín - ještě jsem to nedostala,tak budu doufat, že za měsíc to bude taky tak,aby na začátku října nic nebylo.Ale už to vidím, přijde to na začátku října a ještě před tím 21. říjnem . Jinak mi spočítal i cenu a op mě vyjde na 20.800,- + 370,- ten pás. Takže cena dobrá. Ještě jsem se ho ptala,zda je při op. velkým problémem má váha (taky ty kila na mě hledal), říkal že ne,že na op. chodí ještě větší než já.Ještě jsem se ptala,zda opravdu usnu,odpověděl že při op. usnou taky větší - že se tomu kolikrát sám diví,ale že je to tak.Ze začátku na mě nepůsobil nic moc - takový nijaký, ale ke konci byl supr.Jinak jeho přístup byl skvělý od začátku.Pokud chcete ještě něco vědět, tak se klíďo ptejte. Já jsem z toho tak nadšená,že nebude dělat tu velkou kotvu,jak chtěl Remeš, že bych šla na op. klidně zítra hned ráno. Ale ono to na mě taky určo přijde a budu v pochybnostech zda jít či nejít. Ale půjdu,už se těším,že to na sobě nebudu muset valit .

alina
Napiš,jak to všechno probíhalo.Zajímají mě poznatky o doktorech z Ostravy.
Platila jsi nějak moc.To se mi zdá přehnané.

arrow
profile_image
KLUBKA
od 5. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky a cítíte pak břicho jako dřív? Nebo jsou nějaký změny, na který si člověk musí zvyknout, se kterejma musí počítat?

petula32
Bříško
Holky, jak jste to měli se spodním prádlem,když jste nosili ten pás? Byl to klasický pás jako od zadku až pod prsa, nebo to bylo něco podobnýho jako měla po op. Laděna,takový ten skafandr s nohavičkama? Může se pod to nosit spodní prádlo?

nikky
pochybuju , že týden před se budu schopna najíst
No vidíš, přestat jíst se má o půlnoci. Ty pak můžeš být v poho a nemusíš se bát,že by se něco dělo, když nebudeš jíst celý týden .

lolasek
Máš SZ

Pusinka
Může se pod to nosit spodní prádlo
Prádlo se nosí přes pás.Záleží také na tom,jestli budeš mít lipku a čeho.Podle toho je pás.Pokud máš jenom abdo,je to pás přes břicho.

arrow
Neprodává v Bazaru

nikky
Neboj určitě se budeš moct najíst

arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
_boruvka_
Tak to se tedy omlouvám tak už jsem asi úplně vyblblá,ale stejně mám pocit že tady některá psala že jde na op v pátek .

arrow
Neprodává v Bazaru

KLUBKA
děkuji,to víš že se podělím o čerstvé zkušenosti to je potřeba hned za čerstva na sebe všechno říct
Taky se tomu docela divím,že nejsem na nervi ,ale kdo ví třeba to ještě příjde Pokud si viděla fotky tak chápeš proč už se nemůžu dočkat

arrow
Neprodává v Bazaru

Pusinka
beruško tak skvělé,skvělé,skvělé. Tak už se ti část tvého snu splnila a konzultaci máš zdárně za sebou a dokonce i se super výsledkem.Gratuluji !!!!Je to paráda

saksik7
se tomu docela divím,že nejsem na nervi
Já taky nejsem, říkala jsem si, že až mi Janeček odklepne opku,budu nervní a budu se bát a přemýšlet o všem možným i nemožným, ale vůbec ne. Jsem úplně v poho a ani na to moc nemyslí. Asi se už těším na Izku.A kdepak ta se toulá? Dlouho tu už nebyla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pusinka
To je dobře že nejsi nervózní vždyť se zabavíme něčeho co nás tolik otravuje a ta představa že potom budeme krásnější stojí za to

arrow
Neprodává v Bazaru

budulinkova
op-je zkratka pro operaci,nebo jak si to myslela

budulinkova
rozdíl mezi abdo a op?

saksik7
EEg
??máš na mysli ekg že...nebo že by nějaké nové postupy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené