Kriss
U mě to bylo spíše tím kouřením,že už jsem se viděla doma.Je jasné,že 1 noc je lepší být pod dozorem,člověk neví co se po té narkoze může stát a také mě každou hodinu sestřička měnila dren a měřila kolik mi toho odteklo.Já mám totiž problém usnout někde jinde než doma.Taky jsem tam ani po probrání z narkoze neusnula ani na chviličku a celou noc jsem koukala na hodiny,kdy už bude ráno a pojedu domů.Brala jsem si tam prášek na spaní,ale vůbec to nepomohlo a byla jsem vzhůru.

Hodně se tu píše ,že se chodilo v předklonu,ale já jsem v předklonu nechodila a nedělalo mi to žádný problém.Každý vše zvládá jinak.Já jsem měla moře operací a možná tím to je,že mi připadalo že toto nic nebylo.Nebo nevím,jestli jsem nějaká divná.Ta radost,že člověk nemá bříško je opravdu veliká tak také byla asi větší než nějaká bolest,ale oni dávají něco na utlumení bolesti buď kapačky jako jsem měla já nebo prášky a domů mi dali kapky,ale ty jsem si vzala když jsem byla více uchozená a cítila jsem,že mi tam bolí ten dren,ale nebylo divu,že bolel když jsem na něm spávala.Zlobil mě ale jen na jedné straně na druhé jsem ho necítila vůbec.Asi jsem spala více na té straně.Holky nebudete litovat a budete spokojené.Já už se vidím v plavkách jak se budu slunit a už se mohu fotit s malou a nemusím si pořád dávat něco před břicho,aby jsem ho schovala.Lehnu si a budu se opalovat a nemusím koukat jestli mě náhodou někdo nevidí a v bazénu když lehnu na nafukovačku,už nebude koukat takový balon.Připadala jsem si vždy v bazénu jako hroch.Teď už to bude paráda tak nikdo neváhejte a nechejte se opravit,stojí to za to.

Holky už to břicho vypadá zase lépe.Je jasné,že je tam ještě otok a voda,ale časem to bude dobré.Já už jsi ale i tak moc spokojená.Nedá se to srovnat s tím jak jsem to měla.Také to vypadá celkově jinak když jsem se nefotila sama tak moc z blízka viz.galerie.

arrow
profile_image
Sonik
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
je to skvělý,musím si konečně nechat taky udělat nějaké fotky,rodince se do toho nechce,dnes v noci jsem si ty stahováky sundala,už mi lezou na nervy,ráno mi ta jizva jako by vystoupla a tak jsem di nich zase vlezla,já se jich snad nezbavím,12.2,jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá

arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
Máš to moc krásné,hlavně ten pupík.Já jsem po operaci dnes 4 týdny a pupík mám větší,bude toasi tím ,že tobě ho sešívali zvnějšku a já jsem ho měla sešitý vevnitř,tak doufám,že mi nevyleze úplně ven.sss
Pás se má nosit asi 6 týdnů,můj doktor mi teď na kontrole říkal,že po 4 týdnech už ho mám pomalu sundávat,ale moc se mi do toho nechce.
Zatím se cítím líp s ním jak bez něho.

arrow
profile_image
LůcaD
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
teda to je fakt super máš moc krásné bříško. za pár hodin už budu také ležet pod kudlou tak jdu zbalit poslední věci a frčim. No kéž bych to bříško měla po měsíci takové hezké jako ty.

arrow
profile_image
LůcaD
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Moc děkuju hned jak budu v poho tak pouštim počítač. Jsem nervózní jako blázen celou noc jsem nespala tak sem tak unavená že bych to mohla zaspat alespoň tam. Už abych se probudila s novým bříškem.

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
no z mého okolí to ví jen nejužší rodina,no vlastně jen moje mamka a manžel a mé 3 kamarádky,ale oni by do toho nešly,tak jsem v nich čekala větší podporu,ale sedla jsem si mírně předklonila a rukama maličko dala kůži k sobě,tak uz pochopily no taky jak říkám jsem zabrousila na prsa,ale to budu muset šetřit trochu víc.Myvala jsem pěkny trojky a mám snad jedničky.Hold těch 28 kg co šlo dolů se na mě dost podepsalo,ale tak třeba ježíšek by mohl donyst nějaky poukaz

Lisa41
Tak ještě 3 týdny a pak ho už budu sundávat.On se v něm člověk cítí zatím tak nějak bezpečněji.V pátek mám KO tak se doktora zeptám jak ho mám dlouho nosit.

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dana1
ja tady pořád řeším cigarety a vlastně nevím proč se to má omezit,jak je spojeno hojení s cigaretama??Můžu se zeptat kolik jich padne za den u Tebe a o kolik se Ti to podařilo omezit?Já dám tech 10 někdy víc.A u fotek smekam je to fakt nádhera a z celyho srdícka fakt gratuluji k takovemu bříšku o proti těm předešlym dost velkej skok,ale to bylo ještě čerstvé a bolavé.Ach jo at až je duben.Jen mám strach,že jsem fakt vychrtlina,tak na mě to nebude vidět zas až tolik.ale bude pryč ta krabatící se kůže,tak to je nejdůležitější.

LůcaD
Určitě ho budeš mít pěkné.Moc a moc držím pěsti,aby jsi vše zvládla bez problémů.Drž se zvládneš to.

arrow
profile_image
solcova
od 25. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kriss
děkuju za podporu je to skvělí když se můžu někomu svěřit a ten druhý to pochopí. V jednu chvíly jsem byla dost na váškách jestli dělám dobře , ale už jste mě přesvědčily že jo a těším se je to ještě dost daleko snažím se cvičit protože mi doktor řekl pokud se mi podaří schodit aspoń 10 kilo tak bych nemusela mít jizvu přes celý břicho tak se snažím do 19,5, schodit dám vědět jestli se mi daří. ahoj a děkuju

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sonik
ahoj tak ja bych je tam taky ráda vložila,ale opravdu nevím jak.Tak já počkám na tebe a pak mi poradíš

sss
No ono se to prý špatně hojí když se kouří.Já jsem to neomezila vůbec,neměla jsem na to sílu.Já kouřím hodně,krabičku každý den vykouřím.Ono to uteče.Mě se to také táhlo,konzultaci jsem měla v listopadu a na OP jsem šla 11 ledna a když přišel den D tak jsem říkala,to je hrozný to tak uteklo.Určitě to na Tobě také bude znát a budeš spokojená.

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

LůcaD
tak budu držet i na nohách,hlavně přeji at vše dobře dopadne a co nejmin boli a pak už jen a jen krásny břísko.Pak léto plavky a hurááá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené