arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
Takže myslíš že ji když tak používat až v případě že vyndají stehy a začne to nějak na nějakém místě mokvat?

saksik7
On třeba doktor poradí kdyby to mokvalo pokud bude dobrý doktor tak ti to pohlídá,ale já jsem věřila že mi radí dobře a tak jsem dopadla.Pokud je to jen takové povrchové tak by ta kůra pomohla to vysušit,ale pokud je tam infekce tak by to šlo do hloubky,jak to mám já.

Dana 1
bože chudáku, ty s tím máš ale starosti!!! To by snad žádná z nás tady takhle dobře nezvládla jako ty. Klobouk dolů

Atanera
Já jsem si včera připadala jako neandrtálec,že se léčím důbovou kůrou,ale co má člověk dělat když už neví kudy kam a nic na to sehnat nejde a věříš doktorovi,že ti to vyléčí a nakonec máš z malých stroupků 2 obrovské díry.V pondělí jdu k tomu chirurgovi a pokud mi na to nic nedá nebo nenapíše tak už pojedu rovnou do špitálu a tam jim vše řeknu jak jsem dopadla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
Právě že vím jak jsi dopadla ty a že se doktorům nadá 100% věřit tak bych tomu chtěla předejít,ale je možné že všechno bude v pohodě.tak díky a snad i ty už budeš mít brzy pokoj.
Já si říkám ať se semnou děje potom cokoliv všechno se dá vyřešit hlavně abych tam neměla ten veliký převis ,ale to vám potom ukážu na fotkách až budu mít co pro srovnání.S prominutím vy máte převisy o proti mě jako žabaři,ale chápu že každá chceme být se sebou spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
správně bojuj všemi možnými prostředky

saksik7
Určitě to budeš mít dobré.Tady nikdo z holek nepsal,že by měl nějaký problém,jen v poslední době já a milásek,chápu že se to občas stane,tak nechci doktorovi nijak křivdit.Taky určitě nepočítal s tím jak to dopadne a já by jsem to nezvládla se s ním dohadovat,stejně by mi to nepomohlo.To by jsem pak za ním už nemohla dojít ani na zašití těch dír.

arrow
Neprodává v Bazaru

Udělám nové fotky po takové době to zase vypadá jinak jsem spokojená.

vonga
Já operace také nelituji i když mám ted problém.Bez toho břicha se člověk cítí úplně jinak.Toto pochopí jen ten kdo to břicho měl velké,že bez toho bříška se člověk cítí úplně jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dana1
Já jsem právě ten typ člověka že doma mám pusu občas pěkně otevřenou a před cizíma mlčím a nechci si dělat nepříjemnosti.Ale díky za podporu,máš sil na rozdávání.

Dana 1
já tě chápu, já bych taky věřila doktorovi, od toho přeci jsou. Podle toho jak jsi psala, tak si myslím že ten chirurg jak jsi u něho byla ti něco napíše, čeká asi na výsledky z laborky.

Atanera
Taky doufám,že něco napíše,vypadal celkem rozumně tak jsu zvědavá.

Dana 1
samo že držím palce a snad i u nohou

arrow
Neprodává v Bazaru

Bez toho břicha se cítím skvěle a nelituju toho,někomu se to hojí dobře a někomu hůře ale určitě se to vám všem co máte problémy nakonec zahojí a pak už bude všechno v pořádku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky při sobotě.tak jsem vám sem hodila nějaké fotky.Před a chvilku po a rok po.Ale jak jsem psala dlouhou dobu jsem se léčila.měla jsem v jizvě zánět.na jednou místě dole(ono je to i vidět jsem tam měla píštěl( díra a docela hluboká),ale sama jsem si to vyléčila a pravidelným masírováním rozmasírovala do dnešní podoby.
Jinak 27.2 nastupuji na lipo boků.myslím,že si to zasloužím.
Dano co já vyzkoušela přípravků.dělala jsem si obklady z dubové kůry a řebříčku.myslím,že ty mi asi pomohly nejvíc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené