arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
Díky moc...projdu si ty odkazy a uvidím...objednám se na konzultaci...

arrow
Neprodává v Bazaru

Pusinka
Děkuju za informaci,moc mi to teď pomůže při rozhodování,raději dám na zkušenosti druhých,asi tu Laureu vynechám a zkusím to jinde.Vyhlášená neznamená vždy dorbrá.Chci tě ještě poprosit,psala si,že tvé kamarádky šly jinam,můžeš mi prosím zjistit kam?Alespoň ta co šla na abdo...na tu opravu...Děkuji...Nebo kontakt,jsem teď docela bezradná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
Procházela jsem teď odkazy,které si mi poslala a napsala jsem si tři kontakty kliniky pro konzultaci,tak tam zítra zavolám.Jen mě trošku zaráží,že nikde nejsou uvedeny ceny,že by úmyslně?Ale když porovnávám Brno od ostatních měst,zdá se mi nejdražší.Kdybych to neměla tak daleko do Prahy tak jdu raději tam,protože vidím,že vy tam máte dobré zkušenosti a většina z Vás zde konverzujících podstoupila zákrok právě tam a Vaše fotečky jsou skvělý,také bych se k tomu ráda dopracovala.Doufám,že toho nebudu litovat,ale odhodlala jsem se napevno,že do toho půjdu,musím však co nejdříve,aby mě nepřešla odvaha.

ahoj všem čekatelkám a uvažovatelkám nebojte se směle do toho budete šťastnééé

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky jen pozdravím,než vás dočtu,to je šilenost co jste toho nadatlovaly

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

scherry
ahojky nevím co a jak nakoukávám na poslední stránku zatím,já byla v olomouci u primáře Zálešáka,nevím jestli to nemáš daleko?

sss
ahoj jsem doma

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

_boruvka_
ahoj já vím

arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
Ty si vlastně také byla v Brně,můžeš mi napsat kde přesně?Psala si také,že to nebylo moc dobré,tak ať vím co mám vynechat.Vybrala jsem si pro konzultaci tři kliniky...RIVU,BODY a SVATOU ANNU-pobočka Berkovka.Zítra to chci obvolat.Vím,že ceny jsou orientační kolem třiceti tisíc,doufám,že se to nevyšplhá na 50tis.

arrow
Neprodává v Bazaru

sss
Jsem od Mikulova,takže nejblíže mám Brno už kvůli těm kontrolám,ale stále se mi nedaří spojit s někým kdo má zkušenosti s Brněnskými klinikami.Chci na to jít co nejdříve a tápu...hledám...hledám...v Brně je šíleně moc klinik,které zákrok provádí,ale vybrat tu pravou???...to je problém...

arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
To mě mrzí,snad nenarazím a nevyberu si kliniku stejnou.Přeji ti ať to co nejdříve dořešíš a si konečně spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Bříško
To nevím,vyzkouším ty tři kliniky co jsem ti psala a dám vědět jak jsem dopadla.Pročítám si tu zpětně přízpěvky ostatních a zjištuji,že Brno je asi opravdu jedno z nejdražších.No důležitý je výsledek.Nemám až tak moooc svěšenou kůži,ale do kalhot jí také cpu.Zhubla jsem 40kg přitom jsem hodně cvičila,moc kůže se stáhlo,ale dost i zůstalo.Zatím pa...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jdu k Doležalovi 3.9 na miniabdo,Už se nemůžu dočkat.S konzultací jsem byla spokojená,cena op. 29000 je to bez ceny pobytu,bez ceny narkozy.Slíbil tvar jizvy do úsměvu,takže dobrý.Druhá konzultace u dr.Poláčka nic moc chtěl mi dělat kotvu a tu nechci.

Myslím,že dvě konz.stačí,čím je jich víc tím horší rozhodování.

Přeji lehké rozhodování.Jarka.

Holky, našla jsem někde otázky od pacientek a odpovědi od dr.Kufy, cvakla jsem si ty naše bříška.A světe div se - i Kufa má smlouvy s pojišťovnami a záleží na tom jakou on stanoví diagnózu, op. placená pojišťovnou by se ale dělala na Bulovce,samozřejmně že by operoval Kufa. To by bylo supr.Před tím rokem mi dr.Remeš, řekl že rozestup mám a k tomu pupeční kýlu (u Kufy to proplácí poj.) ,ale že to v sanusu na pojišťovny nedělají.Tak potom,co jsem to od Kufy četla,se mi ve středu za Remešem ani nechce a jela bych přímo na Prahu.Uvidím,do středy je daleko,tak to ještě promyslím.

arrow
Neprodává v Bazaru

sss
Ahojky tak už konečně si zde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené