nikky
to bude u mne teda problém
U mě taky, ale asi bych to narovinu řekla mudrovi, že nevím zda to přijde, či ne. Tak by mi třeba doporučil, abych si pro jistotu pro nějaké oddalovačky na gyndu došla. A Až mu to budu říkat, budu rudá až na zadku .

saksik7
A kdypak můžu přijet já?

Pusinka
já jsem se na gyndu objednala ještě než půjdu na abdo, tak tam doktorce asi rovnou řeknu o prášky , ale nemám s nimi zkušenost a už vůbec nevím kdy mi to přijde, mám to jak noty na buben

scherry
no nebudeš mi věřit ale mám skoro 80 kilo ..takže bych klidně mohla dát ještě 10 dolů ale děkuji zalichotila jsi mi

Pusinka
a za celých x let co to mám jsem se nenaučila poctivě si psát datumy na to jsem dost lajdák

Pusinka
to asi jo..já jen že jsem viděla ženský který měly bříška na pojišťovnu....

mikuldinka
pokud nemá plastik smlouvu s pojišťovnou tak ne..měla jsem oboje..a věř že lepší si zaplatit než pak litovat stejně by ti to pojištovna neuhradila celé
myslíš , že když je to částečně přes pojištovnu tak se doktoři méně snaží???

mikuldinka
jsem viděla ženský který měly bříška na pojišťovnu....
a nebylo to pěkný? Myslím si, že jde i o to kam jdeš, pokud jdeš k soukromýmu plastikoj, co má smlouvy s pojištovnama tak si asi záležet dá. Pak je určo něco jinýho když jdeš na plastiku do státní nemocnice - tam bych nevlezla a radši si to taky zaplatím. Tak asi moc nekoukají na konečný výsledek,co? Udělají to,a jestli je jizva níž nebo celá křivá jim je asi jedno.

Pusinka
mikuldinka
tak teď nevím jestli si chci přečíst odpověď

arrow
Neprodává v Bazaru

nikky
mě to také vychází těsně před operací,že by mi to mělo skončit,ale nemám to až tak přesné,tak mám trochu strach...raději si zajdu k doktoru,už jsem si tam volala a existují injekce,které ti to dopředu vyvolají,máš to prostě dříve,nebo prášky na oddálení.Myslím si však,že lepší je,když to budeš mít těsně před nežli po...člověk bude asi rád,že je rád.Jestli si dobře vzpomínám,psala si,že jdeš na mini...platí to stále?

nikky
vůbec nevím kdy mi to přijde
nikky
jsem se nenaučila poctivě si psát datumy
Já si to taky nepíšu. A od tý doby co mám Mirenu, tak to jako ty noty mám taky. jednou to přijde, pak 3x ne. Hrůza se mnou. Proto bych i ty nějaký prášky radši měla.

scherry
ano platí, termín mám na 17.9. a už se dost těším i když jsou chvíle opaku - jako zrovna teď

Pusinka
tak já třeba byla u dr v nemocnici.....ne já nechci nikoho zrazovat to vůbec ne....ale já taky uvažovala nad tím že si nechám bříško na pojištovnu ale u mne všechno bylo hrozně daleko a mudr na chir mi tvrdil že rozestup je malý a kýla není a nakonec rozestup byl 4cm a pupeční kýla která mi zničila pupík ani jednou jsem nezalitovala těch peněz co jsem dala a to jsem se zadlužila páč z mateřské bych na to nikdy neměla

scherry
já si posunovala menses před op taky ale nakonec jsem je měla týden před a nakonec jsem je dostala 2den po Op zase

scherry
lepší je,když to budeš mít těsně před nežli po...člověk bude asi rád,že je rád
Hmmm, to máš pravdu, první týden bude asi nejhorší a ještě se starat o ten nesmysl co chodí každý měsíc (u mě teda jak kdy). Taky to příroda mohla zařídit tak,že když si řeknem,že děti už nechcem ( mám tři a už to stačí - alespoň mě), tak že by to prostě skončilo samo od sebe a byl by klid.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené