ahojky to by bylo výborný doufám,že by to bylo někdy v říjnu to už budu taky třeba placatá :-))

arrow
profile_image
ivabene
od 20. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, prosím poraďte,

mám jet teď na kontrolu po 14 dnech. Doktor se zmínil, že pokud nebudou problémy, je to celkem zbytečné, jezdit 3 hod. tam a 3 hod. zase zpátky. Tak nevím, ale zase, abych něco nezanedbala. Problémy zatím fakt nemám, nevím, co si mám hlídat. Doktor je ještě na dovolené.
Myslíte, že ta kontrola je důležitá nebo si ji dokážu udělat - tu kontrolu- sama:-)

Vajanko,
ten rozestup tam samozřejmě byl, nevím kolik, to mi doktor neřekl. Jinak jsi šikulka s tím spinningem, taky se na něj moc těším, je to droga :-)
S Johankou se neznám, byla tu dřív, ale budu ráda, když se toho ujme a dá něco dohromady. Přece jenom máme obsáhlé téma k diskuzi :-)

arrow
profile_image
Vajanka
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivabene!!
Já byla na kontrole po 4 dnech aby mi vyndal dren, jinak mi řekl že můžu přijít kdykoli budu mít nějaký problém..nebýt toho hnisu, tak jsem tam už nešla..a to mám kliniku za rohem..Teď mi taky řekl, že jestli se dirka zatáhne a vše je ok, nemám chodit..Tak nepůjdu..Je to pro mě lepší, ..Nevím, co by jsi mohla zanedbat,kdyby jsi měla komplikace, tak na to určitě přijdeš...Až to budeš mít zahojené, začni mazat a masírovat pomaloučku a uvidíš sama..Ivka taky tady myslím psala, že když měla trable chodila normálně na chirurgii, protože to má taky daleko...
Hlídej se a když budeš s mudrem na telefonu, nic nezanedbáš...Pás jsem sundala po 4 týdnech, nemohla už jsem to vydržet.Někdo psal, že se v něm cítí líp,ale mě to nevyhovovalo..Brala jsem si ho pak už jen na noc, ale jen pár dní..Doktor mi dokonce řekl, že je lepší ho pomaličku sundavat a zvykat si bez něj...mě to všude škrtilo, mám silnější stehna, takže jsem to uvítala...Měj se a Johanka se už dlooouho neozvala, koukala jsem že má novou fotku na svých stránkách..Páček..pátek..víkend..hurááá..Blbnu, vždyť jsem na mateřský))

arrow
profile_image
Vajanka
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petronelo!!
To jsi ponocovala???Takhle brzy))Neboj se srazem počkáme až budeš taky bezbřichá)))pa

arrow
profile_image
ivabene
od 20. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vajanko
Díky za odpověď. Když jsme to břicho tak doma okukovali, tak jsem si říkala, že mi na to doktor koukne, a řekne dobrý a pojedeme přes 3 hodiny zase domů. Jen nevím, co se myslí tím, že je jizva zahojená? Já ji mám ještě zalepenou, což už budu sundávat, ale tam kde se mi náplast odlepila, mám ještě krvavé strupy. Vlasntě jsem se ještě ani nesprchovala. Zatím pouze dezinfikuju a přikládám sterilní čtverce.
Jinak pás mi vadí v tom, že mě to pod ním příšerně, ale příšerně svědí. Břicho už pomalu splaskává, vešla jsem se dnes do kalhot, které jsem hned po operaci nezapnula.

Petronela
Určitě počkáme, víš jak to chodí :-) Víc se mluví, než dělá, ale já bych tedy ochotně na nějaké neutrální místo na srazík ráda přijela.

arrow
profile_image
Vajanka
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivabene!!
Tak já se taky sprchovala asi až 12 den..rychle osušila..Začla jsem mazat jizvu, až když byla z nejhoršího..strupy atd..ať ale napíšou i jiný názor..To sprchování nemá cenu uchvátat..Ještě že nejsou vedra viď??
Když jsem si sundala pásku tak už jsem nedezinfikovala,jen pupík..pořádně vysušila a když za pár dní odplavaly strupy tak jsem začla s mazáním..2 dny měsíčkovou mast na zahojení a pak hned Dermatix..s tím jsem vydržela měsíc, a teď to střídám...Měsíčkové mýdlo je fajn..Uvidíš, tak mu brnkni a domluv se s ním..že se Ti nechce jet kvůli 10 minutám..Chápu to, ale nebála bych se, komlikace podle mě poznáš...

arrow
profile_image
ivabene
od 20. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vajanko :-)
On mi to doktor nadhodil sám,ať nejezdím, když nebudou komplikace. V pondělí večer se vrátí z dovolené, tak mu hned zavolám a zkonzultutju to s ním, ale Vy mi většinou poradíte dostatečně :-) Ještě mi písni, myslíš, že můžu už spát na boku, občas, když mi to břicho dovoluje a nebolí u toho?
Měsíčkovou mast už mám, ještě mám to čisté sádlo a Dermatix,taky mi doktorka doporučila Contratubex, že výborně zesvětluje jizvu, že to má vyzkoušené. Stojí necelých 200Kč, tak ji možná potom vyzkouším, až vyplácám toto, nebo na střídačku a mýdlo si dokoupím. Chtěla bych zítra udělat očistu.
Počasí nám teď přeje, to je paráda, těch pár dní tepla, co teď bude, to se vydrží. Nakonec v květnu bylo větší teplo, než teď.

arrow
profile_image
Ivka
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ivabene
Já byla na kontrole po 14 dnech u Kufy, ale nejspíš hlavmě proto, že jsem v pupíku neměla vstřebatelné stehy, tak na jejich vyndání. Jinak to myslím nebylo nutné, protože kontrola i tak proběhla během pár minut....i když jsem se ho ptala, zda mohou ještě nastat nějaké komplikace, třeba voda a tak, stejně mi řekl, že už nic nehrozí...no a pak se to stejně stalo, začaly zlobit ty vnitřní stehy, takže je to jedno - kontrola nic neovlivní a když zpozoruješ nějaké komplikace, máš telefon a můžeš tam i zaject.... JInak mi ještě řekl, že už se můžu začít normálně sprchovat, tu náplast mi sundal z břicha a neříkal, že bych si to měla nějak lepit....sprchováním Ti postupně opadají strupy a pak můžeš začít s masážemi a mazáním - až bude jizva hladká. Contratubex mám taky a je výborný, krásně mi jizva po něm bledne (až na tu díru, samozřejmě, tu nemažu!!)
Jinak mě se to pomalu taky lepší, kapsa se zatáhla a dírka se menší, Sorbalgon tomu jistě hodně pomáhá, i já se cítím mnohem líp a už chodím narovnaná :-)) Jsme ráda, i když je to pomalé, je to měsíc, co na chíru chodím!!! Chodím stále v těch stahovacíxh kalhotkách, pás už jsem odhodila, v tom se nedalo vydržet, ale v elastiku je mi lépe, mě až teď začaly opadávat otoky, asi to mám vše zpomalené, měla jsem obrovský zákrok, moje megabřicho prostě bylo něco :-))) A kufa ho zvládnul perfektně a za ty moje vnitřní stehy proste nemůže...

arrow
profile_image
Ivka
od 4. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Se zrazem je to bezva nápad, pokud to bude na podzim, tak jedině dobře, páč už v té době bude snad i moje jizva bez díry :-))

arrow
profile_image
ivabene
od 20. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivko :-)

Moc díky, víceméně jsi mi ujasnila to, co si myslím, co mi řekl při propuštění Kufa a co jsem tu na předešlých stránkách vyčetla. Mně doktor řekl, že mám úplně všude stehy samovstřebávací, tak doufám, že je to pravda a nenechám si někde zarůst stehy normální. Jinak, co jsem měla možnost shlédnout fotky před a po od holek, které mi je poslaly, bez přehánění mám zatím jednoznačně největší břicho a převis já. Tedy měla jsem :-)
Jsem ráda, že už se hojíš. Je to jako se zubem, jednomu ho vytrhnou a dobrý, druhému začnou horečky a záněty. To není vina doktora a nikoho, hold každý reagujeme jinak, viď? Ale Ivuško, i tak to za to stálo, viď?

arrow
profile_image
Vajanka
od 28. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky jedná známá se mě ptala, jestli vám neschopenku vyřizoval plastický chirurg, nebo obvoďák, já sama nevím, jsem na mateřský takže jsem to nepotřebovala..Díky za info!!

Ivabene..Na boku spím odjakživa))Takže hned jak to šlo,(týden po o)lehla jsem si opravdu na bok opatrně a bříško jakoby podepřela polštářem, nic tím podle mě nezkazíš..Leželo se mi líp jak na zádech..
Psala to tady myslím Campanula, takže podepření je dobrej zlepšovák.,,Dělej to jak sama cítíš a co Ti tělo dovolí.Samo by si řeklo, kdyby nechtělo, tomu věř..Papa
Jo já šla vlastně ještě na zastřižení stehů asi po 14 dnech a pak už jsem jít fakt nemusela..ale když máš samovstřebávací, máš to tím pádem vyřešené))))pa

arrow
profile_image
ivabene
od 20. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky,
tak jsem se poprvé sprchovala a jsem jak znovuzrozená:-)
Paráda, jen jsem v celé své kráse viděla to břicho a nic moc. Mám ho velký skoro jako před :( Musím ubrat na jídle, když teď necvičím, bla bych jako kula za ten měsíc.

Vajanko
četla jsem někde v diskuzi, že na neschopence se musíš domluvit s obvoďákem, že plastika neschopenky nepíše. Je to tvoje soukromá záležitost. Ale ať se vyjádří i ostatní.

ahojky no neschopenka se na to nevztahuje,já mám celou dovolenou kvuli tomu schovanou na září:-( ale chci se zkusit s obdvodní doktorkou,plastický chirurg ji rozhodně nenapíše a obzvlášť ne ten soukromý:-)

arrow
profile_image
Olga
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky holky nebyla jsem tu dlouho od operace tj. 23.května tak se chci podělit se svými zkušenostmi po 14 dnech možno sprchování jinak pás nosím již 8 týden ale ted jsem začala nosit pod šaty a do kalhot či sukně stahovačka kalhotky bříško mám pořád oteklé hlvaně k večeru ráno je super ale po námaze a to malé je nateklé začala jsem chodit do práce po 3 týdnech v kanclu po 4 hodiny sedet jsem jakžtaž mohla spíš unava a ty otoky. Jinak jsem také chodila 10 na bio laeser jelikož mi v jedné části pod jizvou vznikl nějaký hematom už od operace a ten né a né se vstřebat má někdo s tím zkušenosti?? Jinak je jizva hladká a nebolestivá v místě podlitiny bolestivá jako modřina prý to se vstřeba jenže je to už 8 týdnu a nic na jedné straně bříško splasklé a na druhé více oteklé co s tím má někdo zkušenost taky mi Dr. řekl že se to bude muset rozříznout a uvolnit spodní steh?? No to já nechci pod kudlu tak jak dlouho mám čekat holky poradte prosím , foto bude ale až po kontrole začátkem srpna jedu k vodě a tak konečně zkusím po 25 letech dvou dílné plavky a pupek zakryju náplastí a uvidím co bude prý už plavat mohu a jak píšete jsou tu i kočky co už válčí na spiningu taky se mi nějak porouchali měsíčky že by tou operací sexík nebyl to fakt né brala jsem to jako šestinědělí kdo něco ví tak porsím napiště nebo odkažte jestli se již o tom tady mluvilo. Díky moc. Ty hice jsou děs a v tom pásu jsem už dva dny bez jen tykalhotky a je hned lépe. Bez pásu si připadám jako by mně někdo přetal vej půl jinak mám jizvu 45 cm dlouho od boku do boku ale stáhnuté kůže jak se dalo a strie které byly jako by zmizeli i v oblečení je to hned poznat velikost šla dolů o dvě čísla tak hojte

arrow
profile_image
Olga
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Romano ahojky nevím odpovídala jsem na tvůj dotaz ale odeslala jsem ho jen nevím kde?? Tak ti pišu ješte tady já byla u dr. Vřeského resp. u dr. Petráše jeho zástupce operace super a výsledek úžasný byla jsem na konzultaci taky u Lucáka ale jěajk mi to tam vadilo nevím co a tak jsem šla na fakultku a nakonec mi operaci dělali zadarmo jestli máš nějako dotazy ozvi se jseš z Ostravy? Já ano můj meil je olga.groplova@seznam.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené