arrow
profile_image
Riviera
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dámy, máte některé zkušenosti s touto prací, popř.Vaši známí? Zítra mám jít na pohovor a trošku se toho děsím...zvláště toho že 1.kolo pohovoru je skupinové, nemám s tím zkušenosti ( zatím jsem absolvovala pohovory " normální,, ) moc se mi nahánění dlužníků nezamlouvá ( již v minulosti jsem pracovala jako asistentka u vymahačů, ale byla to malá firma) byla jsem ráda že jsem se tohoto zbavila, nicméně situace na trhu je tak hrozná, že už člověk vezme ledacos , jen aby pracoval...

Tak můj taťka před hoodně dávnou dobou u Providentu dělal a je rád, že šel pryč. On teda ty dlužníky objížděl osobně, takže toto bude trochu jiné. Prostě dostal seznam a jel podle něj. Bylo to dost vyčerpávající, hlavně psychicky.
Ale uvidíš co ti tam zítra řeknou. Třeba už doba pokročila

arrow
profile_image
Cassidy01
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka asistuje při vymáhání pohledávek telefonicky. Její náplň ale spočívá v obvolávání známých a sousedů u případů, které jí předají...
Přítel se také musí někdy angažovat v této oblasti (a to v plném rozsahu) - takže ty by jsi měla zkoušet jenom tu první domluvu po telefonu? Na tom si myslím, až tolik není - většina si stejně do telefonu navymýšlí, co chce, postěžují si nebo ho pověsí, pak telefon nezvedají atd... Ano, najdou se i tací, s kterými se i po telefonu domluvit dá, ale moc jich není... Osobní kontakt bych už já nezvládla, ten telefon ještě jo.
Ale pro Provident bych tedy asi nepracovala Ovšem nikdy neříkej "nikdy", že
Pohovor určitě bude hodně o vyjadřovacích schopnostech, pohotovosti - už jsem také zaslechla, že se běžně vyskytuje "teď před námi vyřiďte tento hovor", který je samozřejmě domluvený s jiným manažerem

arrow
profile_image
ladyve
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Teď mě lanařil kamarád, je to přesně jak říká Loulie88, dostane seznam a objíždí. Má zatím asi jenom 40 lidí, výdělek teda nic moc. Náklady na benzín má podle mě vyšší, než ten výdělek. Kolegyně, co je tam dlouho, prý už má několik tisíc lidí, prý má vše, na co si vzpomene, no nevím, nevím. Já bych do toho nešla, i když jsem nezaměstnaná a každá kačka dobrá.

arrow
profile_image
anafara
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže zkušenost mám s hromadným pohovorem a tam je nejdůležitější jedna věc musí si Tě všimnout.Já najednom byla a probíhalo to tak,že něco tam říkala skupině,pak se zeptala jestli má někdo nějaký otázky )a já neměla jen proto,že nejsem blbá,bylo to vše úplně jasný) no,ale pár lidí se právě na něco zeptalo a ona pak je vybrala jako,že jsou přijatý a ostatní můžou odejít.Jako protože jsou údajně komunikativní.No pěkná blbost,ale na skupinovejch jde jen o to-takže až se nakonec zeptá máte k tomu nějaký otázky tak musíš říct že jo a na něco se zeptat jinak Tě totiž ani nejspíš nevyberou,takže doufám,že si to stihneš ještě přečíst.Pokud o tom nevíš,já byla taky v šoku.

arrow
profile_image
Riviera
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anafara:
aha děkuji Ti za radu....tak to je celkem síla, bylo by fajn kdyby si zaměstnavatelé vybírali zaměstnance normálním způsobem, tyto psychologické triky jsou trošku mimo....také by mě nenapadlo se na něco zeptat, když bych to chápala...takže z jejich strany trochu nefér..

Myslím, že je to normální kancelářská práce jako jiná, jen na to musíš mít žaludek. S tím, co dělá firma musíš tak nějak počítat, že to není banka, ale instituce pro ty, kterým už nikdo jiný neůjčí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dělám v tomto oboru u jedné banky. Je to o zvyku. Nooo popravdě, mě to docela baví, lidi mají výmluvy, tečou tam někdy slzy, hodně lidí ti nadává, ale na druhou stranu, někteří ti i děkují . Zkus to a uvidíš. Hlavně u toho "hromadného pohovoru" bys měla jít slyšet. Buď průbojná a hlavně se nestyď.

arrow
profile_image
Monlin
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ladyve:

To je ale práce obchodního zástupce - což je na živnostenský list. Vymáhání pohledávek telefonicky - je práce operátora v kanceláři - plnohodnotně jako zaměstnanec. Obrovský rozdíl..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené