arrow
profile_image
KlariJ mojeid
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

35

Cituji Lucineni: to sice ano, ale když už si vezmu krásnou kabelku nevezmu si tepláky, to je prostě ujetý. A nejde jenom o drahý značkový kabelky.Snad když se kouknu do zrcadla vidm jak hrozný to je, k lodičkám a elegantnímu outfitu si taky nevezmu batoh.

přesně tak

arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuska-bluzka: Ešte ťa trošku pootravujem Koľko mi asi vydrží taká kabelka pri adekvátnej starostlivosti? Ráta sa to len na roky či dokonca desaťročia? Ale to je asi prehnané A vieš mi povedať ako viac sa treba starať o svetlú ako o tmavú? Treba ju viac čistiť, natierať a tak, alebo?

Cituji KlariJ: Koženou kabelku beru jako elegantní záležitost a i elegantně se k ní oblékám tak snad už tu nebudu za nandu pitomou

tu nandu jste zmínila vy
A to slovo elegantní taky pořád zmiňujete Vy
já jsem psal že je to taška univerzálka vypadá fajn jako Casual taška ale i jako travel bag i jako duffle bag do posilovny protože má dlouhý popruh na nošení přes rameno
model nightingale large satchel bag URL,pánský ,ne ten maličký nightingale dámský

arrow
profile_image
Laura28
od 5. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na xyzz: Já se třeba o kabelky nestarám nijak, jak jsem již psala, tahám v nich i nákup a třeba LV už mám 10 let. A je stále jako nová.

V Pandorfu jsem byla a hezké kabelky tam nejsou. Jsou to xy let staré kolekce, které se nenosí a ještě si je kupovaly spíše starší ročníky. Sice tam takovou koupíš za méně, ale nějaký top kousek to nebude. Hlavně dívala jsem se tam třeba v Burberry a měli tam starší druhy kabelek, které koupíš za stejnou cenu teď jako novou kolekci..Pandorf je více o tom, že si tu značku můžeš dovolit, pokud tam jedeš jen pro ní..Já se dívám i na to, jak se mi kabelka líbí..

arrow
profile_image
Laura28
od 5. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na KlariJ: Ke své Pradě nosím tenisky (teplákovku doma žádnou nemám) i podpatky (do práce) a troufnu si tvrdit, že oboje vypadá dobře.

Hihi já nosím teplákovku třeba Juicy a k tomu si vezmu Vuittonku a nepřijde mi, že to vypadá blbě. V USA takhle chodí spousta žen a je pravda, že tady mi na to jedna na ulici řekla: To je asi nějaká nová moda. No možná jí zarazilo, že jsem byla ještě k tomu celá růžová ) Fakt to neřešim. Když se umíš nastylovat, tak to vypadá super, ale je pravda, že třeba k tričku s nápisem Kenvelo bych si jí nevzala ..

Cituji Laura28: Ke své Pradě nosím tenisky (teplákovku doma žádnou nemám) i podpatky (do práce) a troufnu si tvrdit, že oboje vypadá dobře.

Cituji EleanorWoods: Hihi já nosím teplákovku třeba Juicy a k tomu si vezmu Vuittonku a nepřijde mi, že to vypadá blbě

a to je pořád to co už jsem vzdal vysvětlovat
že vzít si koženou top designer kabelku a teplákové kalhoty nerovná se šusťákové tři pruhy
ano vzít si ke všemu kecky New Balance neon to je prasárna,ale proplétané tenisky stylu Bottega Veneta černé,k tomu šedé teplákové kalhoty s koženkovou aplikací a černá taška bílé triko
Ale asi je to o hranicích představivosti
a ty máme každý někde jinde
A k zakladatelce tu Prada si pořiďte protože z Vás to nadšení cítím už od prvního písmenka
také mě tašky baví i když rodina kroutí hlavou a raději si dopřeje kvalitní uzeniny...

Cituji prorsum: kvalitní uzeniny...

JJ někdo kvalitní párky a někdo kvalitní Prády

arrow
profile_image
kabelka_vetrovka
od 24. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kožená taška (stejný typ a zpracování kůže) přece vydrží úplně stejně - ať na tom svítí logo Prada či jiný méně známý výrobce. Buď se k ní chováte pěkně, nebo ne. Domnívám se, že se jedná pouze o rozhodnutí, zda se "blýsknout" něčím "lepším". A jestli se kvůli tomu "blýsknutí" nějak výrazněji uskromnit? Záleží přece na prioritách - v tom nikdo neporadíme. Když píšete že peníze na kabelku jste schopna ušetřit z různých darů - tak do toho bych šla! Jak dále padlo, z brigády typu "doplňování zboží" bych do toho naopak nešla. Jde prostě jen o tašku, která se nošením stejně opotřebí, navíc Vám ji někdo může ukrást...

Diskusi jsem pročetla a rozhodily mě 2 informace (pokud si pamatuji správně): že v Ikea mívá hodně zákaznic tašky Prada/Kors a že M. Kors nosí studentky? Tedy že je to pomalu na úrovni Guess? Ale asi ne v Evropě, že? (už jen proto, že Kors má v Evropě celkem nemnoho prodejen?). V Korsovi jsem byla zrovna včera a nakupovaly samé cca čtyřicátnice. Hodinky Kors patří k nejvíc fejkované zn. hodinek - viz desítky článků na webu.... tedy možná i kabelky (když je má nosit tolik osob?). Nechápu.
Mám velikou Pradu - totožnou jako Miranda Kerr. Typ kůže se jmenuje "vitello daino" (co to je viz internet). Vypadá bytelně, ale hned při 1. nošení během dopoledne se mi do ní udělal zásek, v horní vrstvě kůže (naštěstí ne skrz) Nikde jsem s ní určitě neházela a stalo se... Nosím jí zásadně logem k tělu, nejsem nijak smluvně vázaná jako celebrity. Tuto modrou (cobalt blue) jsem v Praze viděla jen na Mahuleně Bočanové. Jinak na nikom?! V Paříži vůbec na nikom - barva řve do dálky. Úplně stejnou tašku (v jasně červené; není ze souč.kolekce viz e-store na Prada.com) nosí manželka fotbalisty Baroše. Vůbec netuším, kde se to lidi sakra pohybujete, že je má skoro "každá druhá"? Ohledně outletové Prady v Parndorfu jsem v různých diskusích zaznamenala různé postřehy - jako že taky prodávají věci které jsou vyráběny "přímo pro outlet"...(? nevím, nenakupuji tam).

Dále je zajímavé, jak kdo nahlížíte "jak se k takové tašce vlastně obléci". Neuražte se, ale lidi kteří na tyhle značky opravdu "mají" (= je to pro ně "jen taška"), tak je jim pravděpodobně úplně jedno, jak se oblečou, tedy klidně i tepláky, mikinu, kšiltovku (za všechny multimiliardář Zuckerberg a jeho "kreace")... ty tmavé Kors/Pradu můžete vzít skoro ke všemu, stejně (většina) populace nerozezná co to nesete, a i kdyby - co je komu do toho...

U světlých tašek hrozí zde vzpomínaný colour transfer, zabarvení které neodstraní ani specialista v čistírně kabelek. Zbarvení (jakoby vpité) a škrábance jsou slabinou většiny tašek v lakované kůži (lesklé provedení - u LV pojem "vernis"). Taktéž hrozí, že ty kovové prvky (zlaté, stříbrné) se odřou či změní barvu (v LV lze domluvit výměnu, za poplatek). Kůže na taškách se dá ošetřit impregnací (ke koupi např. v prodejnách obuvi, tam kde prodávají kožené sedačky..), ale opět záleží o jaký typ kůže se jedná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s holkama Já tahám denně v kabelce min. dvoje skripta, milion dalších papírů, deštník a hlavně velké pití, tak bych to stejně v takové kabelce nenosila. Já šetřím na Gucci kabelku a až jednou slavnostně došetřím , tak v ní nebudu denně tahat všechny tyto věci. Budu ji milovat a opečovávat a budeme šťastné do konce života . Kabelky do školy mám do 2000 Kč

Cituji Lenynek: Značku si nechávám na "pozdější" dobu, až budu mladá a úspěšná.

Přesně tak

arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kabelka_vetrovka: Domnívám se, že se jedná pouze o rozhodnutí, zda se "blýsknout" něčím "lepším".

Prepáčte, ale sama píšete, že máte značkovú kabelku, čo vás viedlo k tomu kúpiť si ju?

Prečo všetci píšu že ide len o to že sa chce niekto chváliť značkou, pričom to píšu väčšinou tie, ktoré značkové kabelky majú. Nespomínam vlákno o fotogalérii kabeliek LV, kde sa uživateľky predbiehajú v tom, kto ich má viac -.-

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji KlariJ: přesně tak

Jsem ráda, že nejsem sama "antimodni" co nepovyšuje teplakovku "vitonkou"

arrow
profile_image
zuska-bluzka
od 21. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xyzz: koľko ti vydrží sama neviem, nechajme sa prekvapiť určite to bude záležať od starostlivosti o ňu a frekvencie nosenia (pri častom nosení tipujem skôr roky) je vhodné je impregnovať sprejom na kožu, ja ju zvyknem z času na čas otrieť utierkami na kožu z lidlu. kedysi som na svetlú kabelku na vyčistenie použila ciff ale pomohlo (no takéto niečo by som v prípade núdze najprv vyskúšala na nejakom mieste vo vnútri kabelky)

Cituji kabelka_vetrovka: Typ kůže se jmenuje "vitello daino" (co to je viz internet).

a k akému záveru si dospela? viem že ohľadom tohto bola diskusia na PF, čo je to za kožu no myslím, že bezvýsledná. ja tú svoju tipujem na teľaciu?

Cituji kabelka_vetrovka: hned při 1. nošení během dopoledne se mi do ní udělal zásek, v horní vrstvě kůže (naštěstí ne skrz)

to ma mrzí neskúsila si to reklamovať?

Cituji kabelka_vetrovka: Ohledně outletové Prady v Parndorfu jsem v různých diskusích zaznamenala různé postřehy - jako že taky prodávají věci které jsou vyráběny "přímo pro outlet"...(? nevím, nenakupuji tam).

s tým vyrábaním priamo pre outlet nemôžem súhlasiť, mne bolo povedané v normálnom prada butiku (rozumej nie v outlete), že je možné ju reklamovať aj tam takže nemyslím, že by dovolili reklamáciu, prípadnú výmenu/vrátenie peňazí tovaru, ak by tento bol považovaný za horšiu akosť.

a čo sa týka toho či k teplákom značkovú kabelku áno/nie, kabelka má plniť svoju funkciu, nech si k nej človek oblečie čokoľvek stále je to len doplnok nie modla nedotknuteľná, či so značkou alebo bez nej

Cituji kabelka_vetrovka: že v Ikea mívá hodně zákaznic tašky Prada/Kors

ano
Bohužel je to tak projděte si v neděli nebo v pondělí dům Ikea na CČM nebo i Zličín a budete otrávený otrávená jak se opakující Parndorfské modely púromenují v počtu deset na metr čtvereční
Úmyslně jsem zdůrazňoval parndorf a jeho modely takže hlavně MK Jet set ne tak často Hamilton
U Prada klasická v Nude nebo black kterou vkládala zakladatelka
Nejsou to žádné Lady Dior nebo canel 2.55 tak čemu se divit že jsou tak oblíbené

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené