1. . .678910
arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisa: Nechápu, kdo rozumný si bude za těžce vydělané brigády u studia kupovat LV kabelku, která je dost možná z mnohem méně odolné kůže než ta kabelka, kterou mám já (co vím, hodně lidí si stěžuje, že se jim LV rychle odře, oprejská apod). Cena té kabelky je jen cena za značku. A od studentky VŠ bych čekala víc rozumu, než kupovat něco jen pro značku. Chápu, člověk pak udělá parádu v rodné vesnici

Nepracujem, peniaze som dostala na narodeniny a mala som na ňu za jediný deň Ty mi vidíš do hlavy, keď tak tvrdíš, že ju chcem len pre značku? A tvrdiť, že nemám rozum a že sa chcem promenádovať po dedine? Prepáč, ale spamätaj sa. Ja by som čakala, že dospelá a vyzretá žena nebude odsudzovať cudzieho človeka len kvôli tomu, že si chce kúpiť posratú kabelku. No, ale holt niekomu trvá dospieť trošku dlhšie, ako niekomu inému

arrow
profile_image
nena86
od 22. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: co máš za kabelku, jestli se můžu zeptat?

Reaguji na xyzz: Dobrá, v tom případě pověz, proč ji chceš, když ne kvůli "chlubení se". Opravdu bez ironie, moc mě to zajímá, co tě vede k nákupu takové věci. Nemám nic proti luxusu, pokud za vysokou částku dostanu vysokou kvalitu.

To, že nepracuješ a peníze si dostala je v podstatě to samé, jako ušetřit si an to těžce z brigád.

Reaguji na nena86: Jeden vintage "model" od Fossil. Je naprosto úžasná a asi nesmrtelná. Už ale není v nabídce - http://blog.fossil.com/wp-content/blogs.dir/5/file s/2012/09/catalog-satchel.jpg. Jinak barvu má přirozenější, než na téhle fotce

arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: Pretože sa mi proste páči ten konkrétny model, čo je na tom také nepochopiteľné? Prečo si všetky ženy kupujú značkové kabelky? To akože podľa teba sa všetky chcú len pochváliť? Nevravím o tom, že stejne si budú všetci myslieť že mám fake, tak prečo by som si ju kupovala kvôli chváleniu?

Reaguji na xyzz: tak to samozřejmě chápu, když to je kvůli zajímavému designu, jen ho zrovna u LV obvykle moc nevídám. Nicméně to je můj názor, každému se pochopitelně líbí něco jiného. L.

arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: LV je hnusný gýč, chcem Pradu.

Reaguji na xyzz: Prada má některý moc krásný kousky

Cituji Lisa: Nechápu, kdo rozumný si bude za těžce vydělané brigády u studia kupovat LV kabelku

Tak Francouzky to dělají běžně

Reaguji na xyzz:
Když se Ti líbí Prada, tak si ji kup.

Reaguji na ironie: tak předně ty Francouzky, které znám, si kupují to, na co mají. Tedy ne kabelku Prada z peněz z brigád

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ironie: Cituji Lisa: Nechápu, kdo rozumný si bude za těžce vydělané brigády u studia kupovat LV kabelku
Tak Francouzky to dělají běžně

Tak je pravda, že jsem toto kdysi v nějakém časopise četla a zaujalo mě to. Že už v mládí chodí celé prázdniny na brigádu a pak si z toho koupí drahou peněženku. No nevím. A co zbytek? V tomto případě je možná lepší částku rozdělit na víc věcí.

To ale není problém zakladatelky. Ta dostala peníze jednozárově, to je myslím něco jiného.

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ironie: ak Francouzky to dělají běžně

No s minimální mzdou 10€ na hodinu mají na kabelku za 500€ za týden..

Taky jsem chtěla napsat, že kvalitní koženou kabelku seženež za pár tisíc, ale jestli už jsi zamilovaná do té konkrétní, udělá ti to velkou radost a ty peníze ti nebudou chybět, tak proč ne. Ta Prada je moc pěkná a žádný výstřelek, určitě se ti bude hodit a líbit i za pár let.

Cituji Doudou: Mám pocit, že když se na kabelku nějak dlouze šetří a považuje se za něco extra, tak je člověk nesvůj, když jí používá a šetří si jí.

Jj, a ani nemusí šetřit. Byla bych nesvá i z kabelky za 10tis., beru kabelku spíš jako praktickou věc. Ale chápu, že někomu (koho móda víc baví) není líto dát za kabelku větší (i našteřené) peníze. 10x dražší kabelka asi nebude 10x kvalitnější, ale hlavní je to, jestli udělá 10x větší radost.

Já v LV nosím i tenisky, věci do fitka, kosmetiku, vodu tak tu litrovku a drží. Jak je to kůže, tak se ti hned nezničí. Je lepší kabelku nedávat na zem a nevím co člověk během dne dělá aby se musel bát, že jí zničí..to je spíše ten první pocit, když je to nové, tak si dáváš větší pozor.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Zuziik: 10x dražší kabelka asi nebude 10x kvalitnější, ale hlavní je to, jestli udělá 10x větší radost.

Tohle já si říkám se vším, třeba u kosmetiky apod., jestli bude ten efekt x krát lepší .

arrow
profile_image
xyzz
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak podávam hlásenie, včera som pochodila tri obchody s kabelkami, v dvoch mali kožené len pár kúskov a ani jedna veľká a praktická. To je znamenie, o mesiac idem do Parndorfu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené