arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, takže můj problém: deset let jsem chodila na melír, z toho poslední roky na melír or Loreal Professionnel, slečna mi vždy vlasy dala do alobalu, a někdy i pod lampu, byla jsem tam cca 40 min. Pozorovala jsem že mám nějaké tenké pramínky a mín vlasů, ale říkala jsem si že to je normál. Pak jsem v loni zašla jinam, a kadeřnice se zhrozila...prostě upálené odlámané vlasy, prameny se brutálně ztenčovaly směrem ke koncům. Přestala jsem barvit, vlasy jsou ted zdravější, nelámou se, ale má přirozená myší barva mi nesluší. Jenže trnu hrůzou při pomyšlení dalšího melíru, který mi upálí vlasy.Mám je pod ramena, jemnější, kosmetiku mám kvalitní /kerastase/ je zde někdo, nejlépe kadeřnice, která by mi doporučila specifický melír, či procento peroxidu?jsem z brna, pokud někdo znáte dobrý salon, sem s ním díky moc

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus Paul Mitchel, chodím každý měsíc na blond barvu, dřív jsem měla od téhle značky melíry, nikdy mi vlasy neodpadly ani ty melírované nebyly zničené nebo střapaté, naopak je to barva, která mi o vlasy pečuje, mám je zdravé a husté, jako nikdy

Neexistuje nic jako šetrná blond barva a šetrný melír. Ať už barva z kadeřnictví nebo z drogerie za pár korun, oboje používá to jediné - vysoké procento peroxidu. A o peroxidu je známo, že většině lidí ztenčuje významně vlasy, ty se začnou lámat a jsou řidší a méně lesklé.

Dřív jsem byla pitomá a zesvětlovala si (byť přirozeně světlou barvu) melírem, dneska už bych takovou blbost neudělala. Barvím se bez peroxidu, na hnědou, a jsem spokojená. Podotýkám ještě, že jsem se nikdy nebarvila doma a vždy chodila do nejluxusnějších kadeřnictví. Takže cena na to opravdu vliv nemá, peroxid je peroxid na vesnici i u Šuly.

arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

millow33 díky za tip.. ty ale asi nejsi z Brna, že?a kolik tak zhruba platíš? díky

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje kadeřnice mi doporučila barvu vital color stříbrná blond dávám i dvě po sobě vlasy jsou pěkné a krásně blond.A barva stojí 39kč, myslela jsem co to je za ty peníze za driják, aleono lepší nežli drahá barva.

Reaguji na milow33:
prosím tě a požíváš i péči paul mitchell? vlasy máš teda překrásný a nemáš fotku s těma melírama mitchell,moc by mě to zajímalo jak vypadají.

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejsem bohužel z Brna , platím 850,- péči od téhle značky nepoužívám, nemohu říct, že mi dělala dobře, mají tam dost silikonů a bylo to na vlasech znát, používám šampony i péče od Loreal Expert. Jeden čas jsem se nechávala tmavě podbarvovat a ta tmavá mi nedělala dobře na vlasy, třepily se mi a byly vysušené, nedovedu si vysvětlit, že blond je šetrnější, ale prostě mám tu zkušenost. Je to možná tím, že blond i melír je aplikován na odrosty, kdežto tmavá barva se natírá na vlasy i do délky. S melírem jsem se nestačila nechat vyfotit, nosila jsem ho asi rok, pak už jsem začala dost šedivět a musela přijít barva

Ahoj,s loreálem se pracuje v mých salonech,sama s ním mám bohaté zkušenosti a dát melír do alobalu na 40 minut a ještě pod lampu je hodně hodně přehnané...Nevím sice jaké máš své vlasy,ale pokud kadeřnice používala např. Platifiz,tak ten do alobalu může,může být i těch 40 minut,ale musí to být 6 % oxidace,ne vyšší. Jestli používala Platinium,tak ten do alobalu nesmí,pouze igelitové fólie,oxidace klidně i 6-12% podle vlasů,ale opět-když je silnější oxidace než 6%,tak ne pod lampu...Melíry Loreal jsou hodně dobré,kvalitní,vlasy neničí,ale musí se umět používat..Jinak blond barvy taky jedině Loreal Majiblond,mám moc dobré zkušenosti.

arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adrianqa: no, byl to platinium a dělala to špatně. jsi z Brna?

Reaguji na Gabi28: Ne,jsem z Ostravy

Jinak bohužel některe kadeřnice u platinia nahrazují ty fólie alobalem,protože ty folie jsou hodně hodně drahé a na jedno použití,nechce se jim to platit...ale bohužel alobal je z hliníku a v kombinaci s tím přípravkem nedělá dobře...

Je pravda, že melír asi nikdy šetrný být nemůže, ale je fakt, že kadeřnice jsou různé a některé naplácají alobal a pak jsi jdou kouřit a kecat, jiné pečlivě a průběžně kontrolují, co to dělá.

Co se týče barev, já se chystám vyzkoušet od Lorealu ty nové barvy, jak jsou na olejovém principu (INOA), prý by měli být na poškozené vlasy super (holky to tu řešily už v jiném tématu).

arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adrianqa: prostě tam naplácala melír, hodila alobal / ne folii / a strčila mě pod tu lampu, cca 40-50 min jsem tam byla. hm tak už vidím kde udělali soudruzi chybu. co ted mám říct? šetrný melír? před tím jsem chodila do tesca a bylo to ok

arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Patty: vím že je to nešetrná metoda na vlasy, jde mi o to aby neodpadaly, že budou poréznější s tím se tak nějak počítá prý matrix má kvalitní melír na jemné vlasy nevíte o tom něco?

arrow
profile_image
alisonnia
od 25. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na janininka:

To mě zaujalo. Kdo to vyrábí a kde to kupuješ, prosím tě? Já teda co jsem přešla z melíru na jednotnou blond, tak kvalita vlasů je mnohem lepší. Loni jsem se ostříhala na mikádo a tím se zbavila těch suchých konců. Teď pracně nechávám opět narůst hřívu ale sama kámoška kadeřnice mi doporučila radši barvu, že prý ta ten vlas "obalí", není tudíž tolik náchylný na lámání. Nevím, nerozumím tomu, ale věřím jí.

A co takhle ty bezamoniakové barvy? Měly by být šetrné. Ale já zkoušela jednu, nejsvětlejší blond a bohužel neudělala takovou pěknou barvičku, jakou bych si představovala, tak jsem od toho upustila.

Reaguji na Patty: INOA je výborná,doporučuji.

Reaguji na Gabi28: No nejlépe najít salon kde pracují s Lorealem a rovnou se zeptat jestli je možnost udělat melír přes folii a bez lampy,slabý,že prostě se silnou oxidací máš špatné zkušenosti...Ale pokud najdeš rozumnou kadeřnici,tak by měla vědět co dělat...
Jinak Loreal a Matrix melír jsou vpodstatě stejné-stejný výrobce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené