arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj na omlazení jsem našla spoustu krásných střihů, žádné ale pro opravdu jemné vlasy (kromě krátkých, což nechci). Máte někdo jemné vlasy, delší a jste spokojeny se střihem? Nebo máte nějaké pěkné obrázky střihů ? Vždy jsem nosila sestříhané, teď jsem se zase dočetla, že tím vlasy vypadají ještě řidší. Vlasy nechci nakrátko - ale dlouhé mi taky nedorostou..a vypadalo by to stejně asi hloupě. Takže nějaký pěkný polodlouhý účes. Takže budu ráda za každou inspiraci pro mne a pro všechny s jemnými vlasy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pro představu, jak to vypadá teď. Ale vím, že s tím toho moc udělat nepůjde. Ale jsem ochotna se ráno česat i hodinu, pokud ten sestřih bude nějak vypadat

Možná sestříhat do pater?

Jemné-řídké nebo jemné-husté? Pokud řídké, tak bych nesetříhávala. Husté si to ještě jakž takž můžou dovolit. Já mám řídké a jemné a snažím se udržovat jednu délku + si sestříhávám akorát na temeni, at se mi ty vlasy trochu zvednou a udělají optický dojem většího objemu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Hodně jemné - hodně řídké. Takže myslíš střihnout jenom nahoře - to, co se dává jakoby dozadu, zbytek nechat ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pavlab: Nemáš nějaké foto? Ať vím, jestli by to u mne vůbec bylo realizovatelné

arrow
profile_image
Vercisa
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jako bych viděla moji sestru Vždycky to nosila jako ty, teď to nechala střihnout na takovou dlouhou podkovu - snaha spíš o tupý střih, ale na temenu trochu sestříhané. Ten střih je nějak takto . Akorát ona si to podtáčí - dává po umytí na suchý zip, nebo to jde i sepnout do falešného culíku, udělat vlny rozcuchané - takto nebo takto

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vercisa: Tak to se mi fakt líbí. Akorát se bojím, že to na mně bude vypadat úplně jinak, jako uplácle a blbě...a ten první vlnitý vypadá úplně úžasně. Ale mi moc vlny nedrží:/.

arrow
profile_image
Vercisa
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No úděl jemných vlasů je ten, že se často musí po umytí nějak upravovat. Takže jak říkám, ségra umyje hlavu, nechá v ručníku a nastříká nějaké lehké tužidlo - pak buď nechat uschnout na vzduchu a až pak natočit - podle toho, kdy si myješ hlavu, nebo prostě vyfoukat fénem, popřípadě podtočit kulmofénem nebo hodit na 15 minut na natáčky se suchým zipem (po tom vyfénování). Jinak pokud si myješ večer, tak jde ty vlasy uschlé na vzduchu natočit tím způsobem, že vezmeš pramen, natáhneš od hlavy, natočíš na prst a přisponkuješ k hlavě, jde s tím i celkem spát - nesmíš jich ale udělat moc, jinak budeš ovečka, spíš tak max 10 pramenů takhle, člověk to musí i vyzkoušet a postupně vychytat. A pak lehce přelakovat lakem, ségře to fakt celkem vydrží a to má opravdu vlasy úplně jako ty, navíc zesvětlované (vlastní blond jí dost ztmavla). Někdy to sepne do falešného culíku - samozřejmě to trošku přitupíruje hlavně na temenu a vypadá to taky skvěle i v tom mikádu

Cituji panickajanicka: Hodně jemné - hodně řídké. Takže myslíš střihnout jenom nahoře - to, co se dává jakoby dozadu, zbytek nechat ?

Podle fotky nevypadají hodně řídké, možná jen řídké No nevím, jestli se dobře chápeme, myslím jakoby to místo, kde se chlapům dělá kolečko Tak tam si to sestříhávám, pak se to dá lehce načechrat. Ale netuším, zda je to to, co by sis představovala. Rozhodně bych ale nešla do sestříhání.
Něco takového by mohlo jemných vlasům sedět.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vercisa: Joo, to mi povídej. Vlasy musím mýt každé ráno, dám tužidlo, fénuju v předklonu a pak tak jako ségra, natočím na velké natáčky - na té fotce to poznat není, jednak jsem si dala špatné tužidlo a pak jsem ještě zmokla... Bez foukání bych ven vyjít nemohla, takže to je vpohodě, natáčky na zip mám na té fotce co tu dám možná trochu bude vidět, že jsou kapku podtočené těma natáčkama.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: No to si musíš vzít, že na té fotce jsou vyfénované a upravované a lakované, jinak by šlo vidět, že jsou opravdu hodně řídké. ne, že bych měla plešku...to zas ne. Ta fotka je moc hezká, budu nad tím přemýšlet, ukládám do PC, až se odhodlám ke kadeřnici Trošku se bojím stříhání, protože před Vánocema jsem chtěla něco takového, dala jsem si vlasy o dost zkrátit (aspoň mně se to zdálo dost) , ale dopadlo to blbě, neslušelo mi to. :-/ škoda, že neumím najít foto

arrow
profile_image
Vercisa
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máš moc pěkný tvar obličeje! Myslím, že to dlouhé mikádo (klidně tak 7 cm pod bradu) a vzadu trochu do podkovy by ti slušelo. A přesně jak ukazuje mishka999, je možné to na temeni sestříhat, ale já myslím, že ty už to tak sestříhané máš, šlo by jen o to doladit ty délky... I když, jak koukám na tu poslední fotku, tak ti ta současná délka moc sluší! Ale chápu i to, že je obrovský rozdíl, když to člověk nechá jen tak uschnout (to má pak upláclé nic) a když to vyfénuje a natočí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vercisa: Na té poslední fotce to právě mám delší, to je stará fotka, tak jsem to měla před tím, než jsem se dala ostříhat, pak mi to dorůstalo a mám to jak teď ty fotky nahoře - vypadá to stejné, ale předtím byly delší, jenže na té poslední fotce je to z takového úhlu a podtočené, že vypadají stejně dlouhé, ale jsou delší Dala jsem to ostříhat a měla jsem to k ramenům, a připadala jsem si děsně blbě

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem vyhrabala nějakou fotku, kde to mám po ostříhání z té fotky na balkonu - takhle(ale je to pár týdnů po, ne čerstvě, bylo to ještě o chlup kratší)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené