arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já myslím, že je docela riskantní dát někomu dárek v podobě kulturního zážitku. Pokud je to třeba na koncert kapely co má rád- tak super, ale padlo tady divadlo a to bych nedoporučila. Kdybych svému bývalému příteli dala lístky do divadla, asi by mi tam usnul Ani tou knížkou si nejsem jistá, mám brigádu v knihkupectví a když se s kolegy bavíme o knížkách, padají hodně rozdílný názory. Napadá mě třeba cédéčko oblíbené skupiny? Pokud nosí obleky, kravatu? Poukaz na masáž? A upéct dort je super nápad! Hlavně finančně v normě, já bych řekla do pětikila, žádný šílený sumy.

arrow
profile_image
procinko
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já bych to nehnala do extrémů. Koupila bych nějakou pěknou voňavku a třeba tričko.

Reaguji na Žena.v.pokušení:
Jsme na tom stejně!

arrow
profile_image
nnada
od 28. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nějakou exkluzivní belgickou čokoládu v decentním balení. Nebo pozvat na nějaký adrenalínový zážitek.

Reaguji na June:
Já byla kdysi ve stejné situaci. Byli jsme spolu s přítelem pár dní a měl narozeniny. Upekla jsem mu dort a byl spokojený. Bylo to takové symbolické, ale tenkrát mi to přišlo vhodné. A on na mé narozeniny přišel s balónkem na provázku a s gramofonovou deskou.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já kupovala vždycky něco, co mělo nějakej hlubší význam a vázalo se na něco konkrétního mezi náma dvěma. Určitě jsem nechtěla dávat žádnou kosmetiku, oblečení ani klasický obecně vhodný dary.

Př. měla jsem doma jen jednu peřinu, o kterou jsme se dělili a mrzli, vtipkoval, že je tu jak ve vězení, tak dostal peřinu - zrovna pod ní ležim, parádní to byl dárek, vybrala jsem obzvlášť luxusní )) Tim jsem právě vyřešila otázku peněz, na kterou narážíš - netušila jsem, jak moc je vhodný investovat, protože on byl z nás dvou první, kdo slavil... a tak jsem koupila pořádnou peřinu za cca 2500, ale je to dvojpeřina, tak tim vznikl takovej dar nedar, svezla jsem se s nim coby spolupříjemce
Ale je to hodně o konkrétních lidech - jaký jste vy dva. Je pak jasný, že někomu přijde kosmetika naprosto nevhodná (mně), někdo to považuje za fajn dárek - viz výše.
Spíš bych se řídila vlastnim poznánim toho člověka, sama víš nejlíp, jakej je a kam až můžeš zajít s vtípkem atd....

Jinak myslim, že kniha je dobrej nápad - vybrala bych ale zas nějakou o něčem konkrétnim vypovídající - na něco tou knihou navázat...

Restaurace mi přijde taky vhodná, to samý udělat pohoštění doma - nemusíš to přece připravovat sama, lze objednat dort, udělat něco jednoduchýho, nebo klidně i objednat - z pizzérky si jde odnést cokoliv, nejen pizzu.

No já bych nic nepekla jelikož chlap vůbec neuvažuje nad tím, že jste si s tím dělala práci. Lepší jít a dort koupit. Kamarádka dala jednou svému příteli dort ve tvaru podprsí. Jelikož byli oba crazy, tak to mělo úspěch a dokonce to jedl, ale mě osobně příjde, že dort potěší více dítě než dospělého chlapa. Možná kdyby to bylo nějak originální, ale na to jsou odbornice cukrářky.

Knížka. Né každý rád čte a i když se to týká jeho zájmů nemusí ho to vůbec bavit a pokud rád nečte nebude mít radost z toho, že si to musí přečíst už jen kvůli tobě

Divadlo, večeře..nevím toto by měl pár provozovat normálně není to nic zvláštního. Do parfému se nemusíš trefit a oblečení pokud nemáš vychytaný jeho styl toho bych se také bála.
Co poradit? .Řidila bych se jeho koníčky a nebo bych mu dala poukaz na masáž toho není nikdy dost já bych to momentálně uvítala, protože mě bolí záda řekla bych, že to neurazí a cenově je to taky reálné né každý si tu masáž koupí sám a masáž člověka uvolní a hned mu vylepší náladu takže pak bych ho někde vyzvedla a zakončila to dobrým jídlem a vínem? Sama mám problém vymýšlet co komu koupit vždycky něco vidím spontálně, že tohle koupím a pak když to příjde, tak nevím Co ho baví?

Cituji EleanorWoods: a nebo bych mu dala poukaz na masáž toho není nikdy dost

Někteří chlapi nemají masáže rádi.

Cituji EleanorWoods: večeře..nevím toto by měl pár provozovat normálně není to nic zvláštního.

Je potřeba zvolit restauraci, kam nechodíte běžně.
Třeba nečím zvláštní, vyjímečnou nebo luxusní.
Již zméněná Krčma Detenice, úspěch měla také Bodeguita- výborná večeře, živá hudba a super drinky :

http://www.labodeguitadelmedio.cz/

arrow
profile_image
Nikushka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem svýmu příteli po dvouměsíční známosti (teda znali jsme se už pár roku předtím ) koupila stříbrnej náramek

Cituji Žena.v.pokušení: mě osobně příjde, že dort potěší více dítě než dospělého chlapa

Zase, jak koho no. Třeba můj táta má dorty strašně rád, vždy ho potěším dortem z této cukrárny - mají tu opravdu luxusní dorty - nebe v hubě.
http://www.cafe-st-tropez.eu/

Výborné dorty mají i tady:

http://www.paul-international.com/cz/produits/23.D ezerty-a-dorty.html
Přítel je také na sladké.

Cituji Žena.v.pokušení: Omega hodinky, které má doma a že má zálusk na páté, jestli chci tip.

Ten se toho nebál.

Cituji Žena.v.pokušení: kupovat mu něco k dalším narozeninám jsem už naštěstí nemusela...

Alespoň jsi ušetřila.

Cituji Žena.v.pokušení: Sliny se zbíhaly, nešlo jinak... Musela jsem si zajít pro něco dobrého

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adka: Někteří chlapi nemají masáže rádi.

Nejen chapy, já je vyloženě nesnáším.
Jinak k tématu. Přítel měl narozeniny ani ne po měsíci co jsme byli spolu. V podstatě jsem prošla všechny výše zmíněné nápady, nakonec jsem mu koupila CD. No, on se tvářil nadšeně, i když si ho v životě nepustil Nevadí, ty další už byly lepší
Ono je to těžké někomu vybírat dárek, když ho pořádně neznáš. Nosí třeba nějaké prstýnky? Náramky z chirurgické ocely?
Jestli má rád to sladké, kup mu dort a jděte si třeba někam sednout, třeba do kina(i když vtam se asi moc nepoznáte, ale třeba by mu to udělalo radost

Cituji Adka: Někteří chlapi nemají masáže rádi.

Vážně? Jsem ještě žádného takového nepotkala naopak mě tam ještě vždycky dotáhli jak je to úžasný a že musim taky. A všichni chtěli abych je masírovala, tak nevím Akorát mě když někdo masíruje na určité části zad, tak se začnu smát jak pominutá a nemůžu to ovládat těch druhů masáží je hodně takže bych se od toho neodvrátila nadobro.

Bogeguita je fajn, ale změnili tam trošku jídelák myslim, ale pro dva to není špatný nápad udělat rezervačku hodně tam hraje živá hudba večer a ta atmosféra je fajn.. Co se týče Prahy, tak pár lepších restaurací znám záleží kde a jaké jídlo.

No těžko radit musíš to vybrat sama podle vlastního uvážení přeci jsi nějak musela vychytat jeho styl a nebo vůni jestli má raději sladší vůně, svěží vůně, kořeněné..nechala bych si poradit v parfumerii některé ty prodavačky na to mají čuch. Já ráda chlapům kupuju košile a kravaty strašně jim to sluší, ale samozdřejmě né každý to nosí. Nebo ty vůně to jsem na ty kořeněné z toho umírám, když to cítím. Tátovi kupuju kvalitní whiskey, ale to není moc cool dárek od přítelkyně Hlavně, když se moc neznáte, tak nemusíš vymýšlet něco velkého.

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když měl přítel narozeniny, tak jsme se znali celkem krátce, takže dostal dobré čokoládové bonbóny, sladké má rád Horší bude teď svátek a Vánoce - nic mě nenapadá. CD - nepřichází v úvahu, je sběratel, sleduje to, takže jsem bez šance...Lístek na koncert - dtto, o každým koncertu ví ještě dřív, než se vůbec objeví oficiální zpráva. Muzikál - to bysme nepřežili ani jeden Divadlo - asi moc nemusí. Knížky - nečte. Kosmetika - používá asi 4 věci, je konzervativní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené