arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No dort bych mu taky nedávala ,je to opravdu spíše pro děti a celý ho nesní . Mě by taky nepotěšil. Pro chlapa je jasné že nejlepší je kus pořádného masa . Proto bych volila ty Dětenice je to zážitek a zároveň i jídlo. nebo nějaký lepší steak house ,ale lepší budou asi Dětenice

Cituji EleanorWoods: Vážně? Jsem ještě žádného takového nepotkala

Já několik. Jsem právě dala poukaz jako dárek ex a nemělo to úspěch.

Cituji Colorka: No dort bych mu taky nedávala ,je to opravdu spíše pro děti a celý ho nesní . Mě by taky nepotěšil.

Mě by tedy potěšil moc. Dostávám dort jako doplňující dárek.

Tak já bych to vůbec nehrotila, takže bych uvařila něco spešla moc dobrého s velkou flákotou masa ani dort mi nepřijde špatný, znám hodně chlapů co mají rádi sladké.

EDIT: jo, teď čtu tvé kulinářské schopnosti Tak bych koupila normálně bonboniéru, a když na to sladké není, tak ta restaurace, nějaká výjimečná, to mi nepřijde jako špatný nápad, proč ne. Nebo někdo má rád kino (třeba já) a tak bych ho pozvala do kina, pokud na to je ... otázka jestli něco hrajou ...

Cituji Colorka: a celý ho nesní .

S tím bych mu velmi ráda pomohla

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybych ho znala chvíli, tak klidně i nějaká flaška - pokud není abstinent. Já bych to vážně moc nehrotila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Colorka: Dětenice

wow ted jsem se podívala..a asi si s přítelem zajedeme nekam na víkend..parádní..to by me osobne určite potesilo

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě mě napadlo dát mu jako dárek sebe - zabalená v takové červené mašli (najdeš na netu). Tím asi nepohrdne žádný chlap, ten můj byl nadšený.

Já jsem většinou měla vztah kde jsem slavila já první, partnera jsem většinou obdarovala pak stříbrným náramkem. Druhý přítel miluje skateové oblečení což nebyl problém v takovém obchodu pracuji, takže on si vybral co se mu hodí a já jsem mu z vybraných věcí pak něco koupila - narozeniny, svátek, vánoce.

Teď ale mám stejný problém jako ty: Přítele znám rok ale jsem spolu teprve týden, začátkem listopadu má narozeniny a to je kámen úrazu. Jsem bez nápadu. Miluje mašinky, airsoft a přivydělává si jako Dj. Doma má nepřeberné množství hudby, takže netuším kam sáhnout, v mašinkách se neorientuju, mě přijde úžasná a on mi řekne, že se nehodí do stylu který sbírá a v airsoftu ho podporovat nechci.

Asi to budu řešit stylem: vyber si já platím a nebo staré osvěčené bratránek má narozeniny poraď mi - většina kluků totiž zmíní i co by si přáli oni

Držím palce ať se mu nakonec dárek líbí

Cituji Adka: A co třeba naplánovat výlet a večeři sem (vždy to mělo úspěch, když jsem to doporučila):

http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php

To je fakt dokonalé. (tuším, že to bylo v pořadu farmář hledá ženu) Píšou i něco o dárkovém poukazu.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už jsem tu jednou přispívala do podobného tématu. Byli jsme spolu asi teprve 14 dní, když měl přítel narozeniny. Co jsem mu dala? Stačilo poslouchat, co má rád a o čem mluví - takže jsem vlastnoručně vyrobila rámeček na fotku, který jsem stejně jako při ubrouskové technice polepila obrázky jeho milované hudební skupiny. A dovnitř jsem dala svoji fotku. Dále mluvil o tom, že by chtěl nový pásek do kalhot a rád by nějakou výraznější barvu, třebas zelený nebo červený. Za 30 Kc jsem sehnala obyč červený pásek, takový ten popruh. Protože hodně žvýká žvýkačky, koupila jsem mu dva balíčky a na ně lihovkou napsala - do práce a jako že ke mně. Pak jsem mu koupila meloun - mluvil o tom, že ho má rád, ale dlouho už ho neměl. A nakonec jsem mu upekla kinder řezy. Vzal si je do práce a kolega na ně vzpomíná pomalu dodnes.

Cituji Kollyasek: Už jsem tu jednou přispívala do podobného tématu. Byli jsme spolu asi teprve 14 dní, když měl přítel narozeniny. Co jsem mu dala? Stačilo poslouchat, co má rád a o čem mluví - takže jsem vlastnoručně vyrobila rámeček na fotku, který jsem stejně jako při ubrouskové technice polepila obrázky jeho milované hudební skupiny. A dovnitř jsem dala svoji fotku. Dále mluvil o tom, že by chtěl nový pásek do kalhot a rád by nějakou výraznější barvu, třebas zelený nebo červený. Za 30 Kc jsem sehnala obyč červený pásek, takový ten popruh.

Každý chlap je jiný, jestli to ocenil, tak super. Ten můj by mě hnal.
Od bývalé dostával vyrobené dárky - také fotka v rámečku, povlak na polštář s její/jejich fotkou, to samé na hrníčku... a vím, že to nenášel a po jejich rozchodu to letělo do koše.

Holky, díky moc za tipy! Já bych nerada vypadala jako nevděčnice nevděčná, ale asi to budu muset trochu víc uvést na pravou míru
- on sladký nejí vůbec (dort tímpádem padá)
- já neumím vůbec vařit (takže véča doma taky padá)
- na večeře chodíme skoro kažý den, i do dražších restaurací
- do kina i na koncerty taky
- voňku používá jenom jednu, už dlouho, a zakládá si na tom že je konzerva (a je to hezká voňka)
- košile ani kravaty nenosí nikdy
- šperky taky ne

oříšek, co?

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka:

Vzhledem k tomu, že je na tom rámečku jeho oblíbená glam metalová kapela, tak poletí do koše leda moje fotka, nikoliv rámeček. Takový fetiš si nechá. Obrázky na polštářky, hrnečky a plyšáci mi vždycky přišly celkem kýčovité, takže to ode mě nehrozí.

Reaguji na June:
Prostě výlet a krčma Detenice.

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na June:
To docela i jo
Já bych se ho prpstě asi narovinu zeptala - hele, moc tě neznám zatím, budeš mít narozky, chci ti dát dárek, tak mi nějak napověz.
Jinak mě napadá fakt nějaký výlet leda nebo pokud má nějaké koníčky, tak zkusit něco koupit k nim. Např. můj přítel je myslivec a nemá pořádně zelená trička do lesa. No blbost, já vím, ale k Vánocům mu možná jedno koupím, kromě "teplouše" neboli vysoušeče bot, až přijde v zimě z lesa

arrow
profile_image
meggy.m
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na procinko:

Souhlasím Jelikož jsem v době,kdy jsme s přítelem začínali chodit dělala Avon,tak on si tak prohlížel katalog,a strašně mu jeden parfém voněl,tak jsem mu ho vzala,a byla jsem si tak aspoň jistá,že jemu se to bude líbit Vyrazte spolu třeba na společné nákupy,zajdite do drogérky a zamiřte k parfémům Dělej jako by nic a on určitě rád na sebe prozradí,který je pro něj ten nej )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené