Ahoj! Rozhodla jsem se sundat gelové nehty a pořídit si UV lampu a vše potřebné od Orly na domácí tvoření gel-lak manikury. Prohledala jsem spoustu stránek a nikde nemohu najít, jaký je rozdíl mezi Smart Gels a FX. Víte některá z Vás něco více? Jaký je rozdíl v nanášení a sundavání? Co vydrží déle? Atd.. Děkuji všem za rady!

arrow
profile_image
ewellyn
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LolliDee: Je to hodně podobné, hlavní rozdíl je v tom, že v řadě FX je primer a base coat s vitamíny. FX je s vitamíny pro profesionály, Smart je na doma bez vitamínů.
Takže používám FX .

Sundává se to blbě, ale jde to. Je to o cviku. Asi při pátém sundávání to už celkem šlo. Pravá ruka se levou dělá špatně, ale při trpělivosti a dostatku času to jde.

Super děkuji! A ještě se zeptám.. V Sephoře jsem myslím viděla jen starter kit na Smart gely, je možné ho potom použít i na ty FX?

arrow
profile_image
ewellyn
od 21. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LolliDee: To nevím, nemám vyzkoušené. Kup si rovnou FX startovací sadu nebo si seskládej svou variantu (tak jsem to udělala já).

arrow
profile_image
Kyny
od 22. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Holky, objednáváte Orly Gel laky u nás v Čechách nebo v USA. Na e-bay mají super ceny. Nemáte s dovozem někdo zkušenosti? CND laky mi dost vysušují nehty,tak bych po přečtení recenzí chtěla zkusit Orly. Předem díky. Jana

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené