arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, máte někdo zkušenosti s osobním trenérem? Dívala jsem se na nějaké webové stránky a vypadá to velmi zajímavě, prý by měl dokonce sestavit jídelníček a cvičební plán, jen ty ceny už nejsou tak skvělé, ale zase to není úplně nejhorší. Mohly byste mi tedy někdo nějakého osobního trenéra doporučit, popřípadě napište o výsledcích, kterých jste dosáhly a jak dlouho jste s ním cvičily. Není mi totiž jasné, kolik lekcí si mám zaplatit, jak dlouho s ním cvičit, popřípadě jestli bych pak byla schopná cvičit dál sama i bez trenéra? Nejlépe by mi vyhovoval trenér z Prahy, nebo i z Brna, ale chtěla bych někoho pohodového, komu nevadí, že jsem na cvičení úplné dřevo a že moje kondička je taky hodně špatná. Díky za odpovědi

google
Já zkušenosti nemám, ale tak snad pokud nemáš kndici a jsi dřevo tak proto si toho trenéra platíš, aby na tebe dával pozor a pomohl ti, ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já s trenérem zkušenosti mám a opravdu není trenér jako trenér a licenci má už kde kdo, řekni co bys ráda za výsledky: nabrat svalovou hmotu, shodit přebytečné kg? nějaké zkušenosti s posilovnou máš? a jak často bys mohla/chtěla chodit a nějaký další sport/ pohyb děláš?

arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych spíš chtěla vytvarovat postavu, nabrat svalovou hmotu a zbavit se tuku hlavně v oblasti zadku , jsem taková rozkydlá, nezpevněná, o kila mi zase až tak nejde, ale dát tak 3 kilča dolů by neškodilo. S posilovnou žádné zkušenosti nemám , žádný jiný sport taky nedělám , jinak s tou četností návštěv se můžu přizpůsobit jakkoliv, teoreticky bych mohla chodit i pětkrát týdně, ale myslím že optimální by bylo míň, no nevím, záleží co řekne trenér, hlavně mám strach, aby to nebyl někdo, kdo by se na mou špatnou kondičku tvářil nějak hrozně. Chtěla bych začít s trenérem a podle jeho rad pak pokračovat dál třeba i sama ve cvičení i dietě, ale chci někoho, kdo tomu rozumí a kdo se nedívá pohrdavě na lidi, kteří žádný sport nedělají a mají špatnou fyzičku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

když půjdou svalíky nahorů teoreticky by i váha měla trochu stoupat, svaly jsou těžší než tuk ale zase když začneš cvičit a budeš cvičit dobře tuk půjde dolů a svalíky začnou růst, dobrý trenér na tebe určitě nebude koukat pohrdavě nebo tak něco, optimální je podle mne začít chodit 3x v týdnu, když by byla i nějaká jiná aktivita tak min. 2x, já bych si chtěla časem udělat trenérský kurz ale momentálně není tolik času abych se tomu mohla více věnovat, zkušenosti nějaké mám ale chce to si je stále rozšiřovat atp.

Nejlepší by bylo když by sis našla nějaké fitko poblíž abys to neměla zas tak daleko a zeptala se přímo tam, ve většině fitek mají svého trenéra, nevím z jaké části Prahy jsi ale třeba na Praze 10 je Kentoya, dřív jsem tam často chodila a je to velice příjemné fitko s dobrými stroji, rádi ti tam poradí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nebo kousek od Palmovky je fitness Ludvík, tam jsem také chodila a přišlo mi že trenéři co tam jsou tomu rozumí. Když začneš pravidelně chodit cvičit tak to chce určitě upravit i jídelníček jak jsi už psala, to jde spolu ruku v ruce, když jde o výsledky. Abys chránila a dál rozvíjela svalovou hmotu chce to navýšit bílkoviny (maso, bílky, popř. proteinové nápoje) Když bys chtěla kupovat nějaké doplňky stravy mrkni sem www.ronnie.cz určitě tady koupíš levněji než ve fitku a i některých jiných ehopech

arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

OK, díky za info, takže myslíš, že bez jiné aktivity je potřeba chodit 3 krát, minimálně 2-krát týdně? 20 lekcí s cvičebním plánem a jídelníčkem stojí asi 10000 Kč, takže mi to vyjde tak na 7 týdnů, ale já bych asi chtěla víc než 20 lekcí. A jak dlouho si myslíš, že je třeba cvičit s trenérem, než člověk začne cvičit sám? Nebo myslíš, že je lepší cvičit s trenérem už pořád, nebo návštěvy u trenéra trochu omezit a doplňovat cvičením osamotě?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě není třeba cvičit pořád s trenérem, ze začátku jde o to aby tě naučil správně u cviků dýchat a správně cvičit aby sis neublížila, pak pojedeš dál podle plánu, který ti napíše a pak za nějakou dobu je ho třeba zase trochu pozměnit aby tělo dál reagovalo, myslím že by bylo dobré s ním jít cvičit třeba tak 10 x (nebo 20x a to si myslím že je dostačující, několikrát projedete za tu dobu celé tělo)
určitě chtěj aby ti rozpis dal napsaný na papíru a ze začátku si dělej si své vlastní poznámky, trenér ti řekne název stroje a cvik který se na něm cvičí a ty si poznamenej třeba jak máš mít daleko ruce od sebe, nebo lokty u těla a nějaké tvoje poznávají znamení.

Hlavní je se naučit cvičit dobře, s kondičkou si nelam hlavu. Ta půjde postupně nahoru. Taky jsem si zažila svý v začátcích např. při cvikách na břišáky kdy jsem se nemohla ani nadechnout a břicho mi hořelo po 8 opakováních.
Když jsem se připravovala na závody tak jsem nějakou dobu před chodila cvičit 5x týdně a někdy dvojfázově a ještě pokaždé aerobka a problém s kondičkou nebyl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

3x týdně pravidelný pohyb je podle mne minimum(pro někoho optimum) pokud chceš výsledky, ale také to je silně individuální. A samozřejmě to spojit s jídelníčkem.

Mně to třeba ze začátku nebavilo, nejhorší bylo se do tý posilky dokopat tam dojít když už jsem tam byla tak jsem si zacvičila, pak se to nějak zlomilo a začalo mě to moc bavit

Já mám zkušenost,dobrou a pak hodně špatnou a varovnou.

Takže ta dobrá Chodila jsem cvičit do fit centra Hit na Flóře a cvičila jsem s Vlaďkou. Naprosto úžasná ženská s postavou fitnesky. Přesně věděla co dělá,naprostý profík. Při cvičení se věnovala na 110%. Všechno cvičila se mnou,hecovala mě,no bylo to super. Mohu jen doporučit. Platila jsem něco okolo 250-300kč za hodinu

A teď ta hodně špatná:Na netu jsem si našla trenéra Vladimíra Hirku. Měl super reklamu,chválil ho tam Fanánek ze tří sester a tuším že Langmajer. Domluvila jsem si s ním zkušební lekci zdarma. Vše bylo ok,cvičení se mi líbilo. Proto jsem s ním uzavřela smlouvu a zaplatila mu cca 10tisíc s tím,že je v tom 20 lekcí a poradenství ve výživě atd.
Při druhé lekci se mi pan Hirka omluvil 15minut před hodinou,že se moc omlouvá,ale že má hroznou alergii a že mě bude cvičit nějaký jeho kolega.
No nic řekla jsem že pro jednou to zvládnu. Při druhé hodině se mi omluvil 20minut před hodinou,že je u právníka a že se moc omlouvá!!!
Při třetí hodině měl zase nějaký problém s babičkou atd. Nakonec mě uplně odkázal na nějakého svého kolegu. Jenže já nechtěla cvičit s jeho kolegou,ale s ním,taky jsem mu proto zaplatila 400 za hodinu! Takže jsem peníze chtěla vrátit! Na to mi bylo jasně řečeno ať na to zapomenu. Papír o zaplacení mi pan Hirka vůbec nedal,jen nějakou smlouvu,kde o penězích nebylo ani slovo (moje blbost,ale kdo by to mohl tušit)!
Takže Pana Vladimíra Hirku opravdu nedoporučuji. Kamarádka ho chtěla jednou otestovat a přesně jí udělal to samé,před hodinou se omluvil.

http://www.osobni-trener.cz/

to jsou jeho stránky,tak bacha,jestli mu budete něco platit!

Jinak je také dobré si zjistit,kde si dotyčný trenér dělal kurz,jak dlouhou má praxi a podobně. Kamarádka jednou dobře naletěla nějakému "trenérovi" který sice věděl jak cvičit aby ti rostli svaly,ale o hubnutí neměl ani ponětí.

arrow
profile_image
Prok
od 28. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ono to s těmi trenéry není úplně jednoduché. Nejlepší je si vybrat trenéra v posilovně, do které chodíte. Většinou se tam nějací skrývají ... Nebo se dají najít trenéři i zde: http://cz.fitlesson.com/osobni-trener/

arrow
profile_image
JaninaMala
od 27. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem měla s Vladimírem jen dobré zkušenosti. Povedlo se mi zhubnout asi 15 kilo a trochu zpevnit postavu. Vyzkoušela jsem předtím dva trenéry, ale Vladimír byl z nich nejlepší. Žádné takové problémy, jaké jsou zde popsány, jsem s ním neměla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené