arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, dostaly jste se někdy do situace, kdy jste pojaly podezření, že váš otec má milenku? Jak jste se v této situaci zachovali?

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dostala... nebylo to sto pro, ale podle mejlů sem si to vydedukovala... Už je to dávno, ale vím, že jsem si nějak do otce rýpla, ne před matkou samo, a byl oheň na střeše. Celkem jsme s ekvůli tomu trápila, ale pak se na to vykašlala... S postupem času jsem se dozvěděla, že šlo hlavně o sex a vím, že ten mají naši atk jendou do roka.. Ono když to řeknu hnusně, to, že si otec našel milenku bylo vůči mamce hnusné, ale když jsem se podívala na mamku, tak sem to svým způsobem i chápala.. Mamka se hodně změnila.. Teď nevím, jestli někoho má, ale je pořád s mamkou (mají 10letého kluka).

Já toto sice neznám, ale zkus se vžít do situace mámy i táty, to by ti mělo pomoct, jak se máš zachovat. Chtěla bys, aby ti tvoje dítko řeklo, že tvůj manžel má milenku? Možná si o tom zkus promluvit s tátou. Asi ti je ted maminky líto, že?

arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Arfar: Ahoj, já se to mamce určitě říct nechystám, přeci jen to není až tak moje věc, víš jak to myslím
jinak teď nemám stoprocentní jistotu, ale vzhledem k tomu, že už to jednou udělal:-/ a jeho chování je více než podezřelé

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já taky, nesnášela jsem ho za to a rýpala do něj, prakticky jsme kvůli tomuto spolu nemluvili, ale teď uz jsem starší a beru to tak, ze je to vec našich.

Reaguji na Vickis:
Je taky možné, že o tom tvoje mamka ví, jen se chová, jako by nic, některé ženy to tak dělají.
A když to mamce říct nechceš, tak co chceš poradit? Za mě si s ním o tom bud promluv nebo to ber tak, že je to jejich věc, tak se do toho vůbec nemíchej, ty se jednou odstěhuješ a bude

Reaguji na Arfar:

Také bych se do toho nemíchala. Je to jen jejich věc a ani já nechci, aby se oni pletli do mých věcí...

Většinou to bývá tak, že všichni o nevěře ví, jediný, kdo neví, tak je ten podváděný...

Cituji LaDensia: Většinou to bývá tak, že všichni o nevěře ví, jediný, kdo neví, tak je ten podváděný

Přesně a ten podváděný vypadá, jako pitomec Proto já bych chtěla, aby mi to mé okolí řeklo, já nejsem ten typ, že radši budu žít spokojená, naivní a se lží. Ale podle mě se neřid, já jsem divná a jiná tady v těhle věcech

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám podezření zrovna v téhle době...ale je to je podezření na základě toho, že táta začal dost často spát mimo domov a navíc se začal chovat dost divně. Ale u nás je to tak, že s tímhle podezřením přišla jako první máma a řekla mi, že jí to už taky napadlo...Ale v dnešní době, kdy se pořád všude mluví o nevěře je taky možné, že vidím milenku úplně ve všem

Kdysi jsem měla, ale do těchto věcí se nepletu kamarádům ani rodičům, nikdo nemá právo se plést do vztahu jiných. Samozřejmě vždycky záleží na situaci, jsou okolnosti, za kterých bych neváhala, ale obecně se řídím tím, že to je záležitost pouze těch dvou lidí.

Cituji Ziralka: Nevěru už lidé co spolu jsou třeba 35 let vnímají jinak než ty a nemusí to být tak, jak myslíš. Rozhodně promluvit první s tátou a netahat do toho mamku

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se s ním nesetkala ale párkrát jsem nad tím uvažovala, naši jsou spolu 25 let a z toho pres 10 let nemeli sex a baví se spolu málo, každý má svůj pokoj. Táta je vcelku pohledný ale je věčně doma a někdy odjede na víkend ale má své zájmy a pak živě vypráví zážitky. Každopadně do nějaké striptýz baru asi vlezl nebo to neni mozne .)

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem. Nijak jsem to neřešila... a kdoví, zda to podezření vůbec byla pravda, dospívala jsem v té době a byla jsem snadno ovlivnitelná okolím. Každopádně jsem nějakou dobu cítila vůči tátovi zášť (podpořenou dalšími problémy v rodině, při zpětném pohledu za ně ale nemohl), za kterou se dnes stydím... Myslím si dokonce, že to podezření na nevěru na něj z několika důvodů mohlo být hozeno máminým příbuzenstvem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já spíš matka a její milenec...

Já jsem zažila i tohle(s nevlastním tátou), i situaci, kdy si mamka našla milence a nevadilo mi to ani v jednom z případů. Přišlo mi totiž vždycky, že se k sobě mamina s nevlastním otcem moc nehodí, a ani po letech si jako lidé nedokážou porozumět a najít k sobě cestu. A když se někdo zamiluje, tak se s tím moc dělat nedá. Někdy to napáchá velkou škodu a někdy to zase pomůže otevřít oči. Ale nejsem žádná moralistka a nikdy jsem ani jednoho z nich za to nesoudila. Záleží ale na tom, jestli se pak lidé vrátí k sobě zpět, nebo odejdou definitivně. Naši spolu kupodivu zůstali.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené