Reaguji na Michaluška: Tak to je zaujimave,mne povedali v lekarne že najskor 9 a po opke silnejsiu davku15.Tak som aj uzivala a docela som sa zhojila bez komplikacii.

arrow
profile_image
karamba
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, já mám termín 23.4 a byla jsem rozhodnutá užívat před Arniku. 26.3 jsem ale byla na miniliftu a začla ji taky před tím užívat, abych neměla takové otoky. Byla to hrůza. primář se mě ptal, jestli jsem neužívala nějaké silné léky na ředění krve, že jsem šíleně krvácela. Mám hrozné modřiny a otoky - až po ramena
Až pak jsem si našla na netu tohle - není to sice konkrétně k augmentaci, ale myslím, že na tom bude hodně pravdy.
cituji:
Homeopatika se rozhodně NEMAJÍ brát preventivně dopředu!
Důvody:
Když organismus potřebuje Arniku (zhmoždění měkkých tkání, ztráta krve, pocit zmlácenosti,… a dostane jí, tak Arnica léčí.
Pokud organismus Arniku dostává preventivně (tj. např. před porodem), tak může vyvolat proving, tedy problémy, které má léčit, vyvolá, takže člověk se většinou cítí hrozně zmlácený.
A pozor, Arnika ředí krev. Takže pokud jí budu brát před císařem, může dojít během operace k „bezdůvodnému“ krvácení. Takže Arniku před porodem, zvláště před císařem NEBRAT.
Sama jsem to zažila, protože jsem uvěřila brožurce z lékárny a brala Arniku 14 dní před porodem. Po nádherném a naprosto pohodovém porodu jsem se cítila jak přejetá parním válcem. Prostě ukázkový proving.

To samé platí pro Staphysagrii.

Arniku si po porodu vezmu v případě, že

došlo k výronu krve do měkkých tkání, tj. krev neteče z těla ven, ale tvoří se např. modřiny. Pak Arnika léčí modřiny a podlitiny, ty díky ní mizí přímo před očima, ulevuje bolesti.
typický je pocit zmlácenosti
pocit „nešahejte na mě, protože mě to bolí!“, kdy člověk ucukne dřív, než se ho druhý stačí dotknout.
pocit, že je postel hrozně tvrdá.
**Po císaři se Arnika nehodí. POKUD by se rána nehojila, tak je dobré zvážit:

Jizva mě bolí na povrchu a zároveň jde o řeznou ránu s čistým okrajem = Staphysagria
Jizva, tedy rána má trochu náběh na hnisání = Calendula
Bolí mě řez uvnitř, tedy rána hluboko = Bellis perenis**
(Upravila jsem info o Arnice.)

Takže já se budu držet toho, že když nějaké homeopatika, tak jedině po opce.
Už se těším, až to bude za mnou - na léto chci být fit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Haha ani se nedivím, homeopatika jsou prostě k ničemu a podle mě dokážou spíš uškodit než pomoci. Já nebrala nic a i po operaci na lůžku sem sestrám říkala at se mi snaží dávat co nejmén léků proti bolesti. Takže jsem dostávala jen to co doktor nařídil (Čípky + večer před spanim do injekce nějaký lék) po operaci doma sem první dva dny brala jen ibalgin a to na noc než sem usínala. Já měla operaci naprosto bezbolestnou, jen ráno to tahání bylo nepříjemné, jinak vůbec nic.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: no já jsem taky nic nebrala a neměla jsem otoky ani modřiny, myslím, že to hlavně díky drenům a prim. Vřeském. A hojení ok, klepu na dřevo

arrow
profile_image
karamba
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Adel-:
To je tím, že to tady moc sleduju. Kdybych si nic nečetla a všechno nechala jen na doktorech, tak bych udělala líp
Na minilift jsem šla bez podrobnějších informací (zaměřila jsem se spíš na prsa) a udělala jsem dobře.
Zbytečně bych se stresovala. Jak vidím např. Michalušku, která prakticky nic jiného nedělá, než řeší prsa, tak to je hrůza. Hlavní je vybrat si dobrého doktora, říct mu svou představu a všechno ostatní nechat na něm. Budu přece taky jeho vizitka, ne ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bajaeda: Tak tak, ty drény by podle mě měl dávat každej. Já je teda měla jen jeden den, ale i tak se něco odsálo a modřinku jsem měla pidi z boku imploše, ale jak říkám nic mě nebolelo, jen ráno a když sem pak po týdnu nasedla do auta tak retardér nebyl můj kamarád

Karamba: Přesně jak píšeš, tady se všechno strašně hrotí až se někdy i směju

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: no vidíš Adelko a já byla na stejné klinice a dreny jsem neměla a modřiny žádné a hojení v pohodě, Pros je prý nedává vůbec...

arrow
profile_image
Michaluška
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji karamba: Jak vidím např. Michalušku, která prakticky nic jiného nedělá, než řeší prsa, tak to je hrůza.

Tak nejsi se mnou celý den, aby si posuzovala co dělám a co nedělám a ano v diskuzi o plastických operacích řeším pouze prsa.Na jinou plastiku se nechystám Navíc když se tu o věcech píše, tak proč si o tom nezjistit co nejvíc.Někdo rád pročítá a zjišťuje, někdo rád neřeší Proč ne, nepozastavuju se nad ničím

arrow
profile_image
karamba
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Michaluška: Míši, nemyslela jsem to ve špatně. Spíš mi připadá, že čím si to tu člověk víc studuje, tím je z toho zmatenější a dělá si jen maglaz v hlavě. Sama jsi to tady několikrát potvrdila.
Prostě někdy je lepší vědět míň. Taky jsem to dokázala na svém příkladu s těma homeopatikama. Kdybych je nebrala, udělala bych líp.
Mimochodem, když jsem byla na kontrole po týdnu v Olomouci, tak jsem se chtěla na tebe přijít podívat a pak jsem si přečetla, žes to musela odložit. Snad ti to za ten měsíc vyjde.

arrow
profile_image
Michaluška
od 10. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji karamba: Míši, nemyslela jsem to ve špatně. Spíš mi připadá, že čím si to tu člověk víc studuje, tím je z toho zmatenější a dělá si jen maglaz v hlavě. Sama jsi to tady několikrát potvrdila.Prostě někdy je lepší vědět míň. Taky jsem to dokázala na svém příkladu s těma homeopatikama. Kdybych je nebrala, udělala bych líp.Mimochodem, když jsem byla na kontrole po týdnu v Olomouci, tak jsem se chtěla na tebe přijít podívat a pak jsem si přečetla, žes to musela odložit. Snad ti to za ten měsíc vyjde.

Jo jo, to je někdy pravda, čím víc člověk ví ... Ale já se takhle rýpu i ve zdravé stravě, cvičení, očkování v knížkách a tak .... baví mě diskuze, poznatky ostatních, články ... Ráda si zjišťuju nový věci prostě.Chci být chytrá jak rádio Je jasný, že ne vždy člověk udělá danou věc správně ...
Taky doufám, že mi druhý termín vyjde ... momentálně jsou kolem mě všichni nemocní :/ Ale mám 24dní, to dám

arrow
profile_image
karamba
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na otoky mi teď hezky fungují Reparil tabletky. Brala ho kámoška po operaci víček a moc si ho chválila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, tak na ty oteklé bradavky mi zatím zabírá konopná mast a podkládat to v podprsence kosmetickými tampónky... Ale mám jiný dotaz/problém. I po třech týdnech od opky mě ty prsa stále bolí a bojím se i na chvilku odložit tu kompresní podprsenku... Když jí sundám, tak si ty prsa sice na chvíli uleví, ale na druhou stranu mě v nich píchá a jakoby mi ty implantáty tlačily na jizvy.. Měly jste to někdo taky tak? Vracím se za 2 dny do práce a nevím teda, jak to budu zvládat, docela se toho bojím, té bolesti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Čaute holky, čtu si, co je nového a asi mi unikla claris? ty jdeš na reopku?chceš jen větší nebo snad nějaké komplikace?nebo jsem to špatně pochopila? jinak já mám už 8týdnů po, prsa už jsou jak moje, vůbec mi nepříjde,že jsem na nějaké opce byla...zvláštní......jen takový postřeh pro čekatelky........ nebojte se velikosti, otoky zmizly a ty prsa mi prostě příjdou malý, taky se mi zdají dost od sebe, mezera snad 3cm ani nevím, když si lehnu, tak jsou dost do stran, ale zase v podpr.jdou pěkně k sobě. no asi jsem si na ně zvykla a příjdou mi prostě malý a to mám 360 a 375ml. normálka bych si ted dala aspon 400 nebo 450ml.ale před opkou jsem měla prostě strach,že budu mít melouny. jinak velikost mám buď 80D nebo mám jednu z lindexu a je to 85C,ta dělá perfektní dekolt.jinak zkusím i mark a spencer, zkoušela jsem si i 75D,ale byla malá,takže by mě možná pasovala 75E,jenže jí tam neměli. No jsou to zkrátka subjektivní pocity, ale včera jsem se rozesmála, jsem měla na sobě uplé triko s výstřihem a tu dobrou podprdu,tak mě zrovna potkala kámoška, která to ví a říká, no fuj, ty máš teda kozy (v dobrém samozřejmě),tak jí říkám, si taky dej pusapku a výstřih a bude to to samé... a ona začala dělat,že bečí a se vzlykotem naříkala: no to těžko, já žádný prsa nemám, béééééééé, já chci taky takovýýýýýýýýý......... , takže se holky nebojte ničeho a běžte aspoň do 450ml, ať to za to stojí.

arrow
profile_image
Nina7876
od 8. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sun1984: při stejným bolestech jsem si dělala priessnitzuv obklad a mazala celá prsa a hlavně bolavé bradavky konopnou mastí.To bylo to jediné co mi pomohlo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hiberni: Přesně jak píšeš Jinak já mám problém sehnat plavky, bud mi plavky prsa překrijou uplně a nebo prostě nepadnou, vůbec nevim kde budu shánět plavky aby prsa vynikly, jestli někdo máte nějakej obchod budu fakt ráda za rady. Chci barevný ne černý nebo bílý, asi bych to viděla na střihu normálně podprsenkovém, ale zase mít opálený ty ramínka nechci, achjooooo
Jinak po dětech dávám tak 600mů Natrelle mín určitě nedám. Ale jak píšeš taky sem se bála, nakonec sem řekla at dá nejvíc co půjde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené