arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
Už dlouho uvažuji, že se z platinové blond vrátím zpět ke své přírodní barvě - popelavé blond. Mám dost zničení vlasy, lámou se a nedorůstají do délky. Chtěla bych melír, aby mi na hlavě zůstalo aspoň pár platinových proužků, jinak většina vlasů by byla obarvena na mou přírodní barvu. Dobarvovat bych si to nechala tak jednou za 4-5 měsíců. Myslíte, že by to zlepšilo kvalitu vlasů, máte s tím zkušenost? Díky za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě ztmavení pomohlo. Sama mám hodně světlé vlasy, dávala jsem si jen čas od času silver šampon a tak jednou za 3-4 měsíce přeliv, abych je neměla do žluta. Vlasy jsem měla ale hodně vysušené a zničené, asi jako ty. Šla jsem do radikální změny, tmavě hnědé, vlasy se mi krásně zregenerovaly. Ale je to asi rok a už se mi stýská po mé, takže se pomalu chci vracet ke světlejším vlasům.

Ano, uzdraví, ale spíš než barvu bych zvolila přeliv. Mně to po 10 letech odbarvování neskutečně zlepšilo kvalitu vlasů.

Cituji mishka999: spíš než barvu bych zvolila přeliv

Odbarvené vlasy ztmavovat rozhodně přelivem. Ten ty vlasy i ošetří, většinou obsahujou i nějaké oleje apod. Nenarušuje vlasy, jelikož není potřeba, aby pronikl tak do hloubky vlasu. Někdo si dává na oživení i bezbarvý přeliv. Právě pro to ošetření, vlasy jsou po něm hladké a lesklé.

arrow
profile_image
Petyy
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sartre:
a ten bezbarvý přeliv vyrábí prosím jaká značka barev na vlasy?

arrow
profile_image
Kaariin
od 5. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Byla jsem blondýna, vlasy jsem měla přímo strašné, lámaly se, vypadávaly, byly suché a nic na ně nepomáhalo. Od té doby co jsem bruneta, barvím jednou za čas se kvalita vlasů viditelně zlepšila

Ano, jedině přeliv, barvu ne.
Ale, že by ti to vlasy mělo ozdravit, no. Já jsem měla také vlasy zničené blondem, šla jsme na hnědo, nechala se ostříhat ( z vlasů po pas jsem skončila na mikádo ) ale stálo to za to.
Dvě kadeřnice mi řekly a je to i určitě pravda, že pokud si neostříháš zničené vlasy těžko ti dorostou, jak říkáš, že se ti lámou, tak vlasti doroste a pak se na konce zase zlomí a tak pořád dokola, proto zůstáváš pořád na stejné délce.

Cituji Arfar: by ti to vlasy mělo ozdravit, no

Ty původní, odbarvené, ten přeliv alespoň ošetří a budou hladké. Ty nově narostlé už budou kvalitnější, nebudou zničené odbarvováním. O tom, že po ztmavení jsou vlasy kvalitnější je jen subjektivní pocit. Jinak fakticky ten vlas zůstane stále s narušenou strukturou.

arrow
profile_image
Petyy
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sartre:
Děkuji

Cituji sartre: Ty původní, odbarvené, ten přeliv alespoň ošetří a budou hladké. Ty nově narostlé už budou kvalitnější, nebudou zničené odbarvováním. O tom, že po ztmavení jsou vlasy kvalitnější je jen subjektivní pocit. Jinak fakticky ten vlas zůstane stále s narušenou strukturou.

Přesně

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nemáte tip na nějaký dobrý přeliv v barvě špinavá blond, nebo světle hnědá? Jak často dáváte ten přeliv? Díky za rady

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Arfar: Radikální ostříhání už jsem zkoušela, ale nepomohlo, tak chci právě zkusit změnu barvy. Konečky zastřihuji pravidelně.

Reaguji na Naughtycat:
Já používám Garnier Color Shine a jedna slečna taky používá Garnier a prý odstín 10.
Mám hnědé vlasy, dávám si černou, barvím co 3 měsíce.
Tady jsou barvy.

Mně osobně pomohla k velmi viditelnému zlepšení kvality vlasů kombinace radikálního zkrácení celé délky vlasů + několikaměsíční barvení pouze hennou + po znatelném uzdravení pozvolné barvení tmavě hnědou barvou (a to jen a pouze kvůli šedinám, jinak bych se už na barvení vykašlala ). Na vlasech jsem měla několik let platinovou blond, potom mi ovšem přestaly růst - respektive se vždy ulámaly konečky, dalo mi čím dál víc práce, aby vlasy vypadaly aspoň trochu zdravě, a potom už jsem z nich byla tak nešťastná, že jsem je radši ostříhala. Moje mamka je kadeřnice, takže mi vždycky vtloukala do hlavy, že jakmile je vlas zničený, pomohou jen nůžky.
Na tvém místě bych tedy vlasy zkrátila, úplně přestala na nějakou dobu barvit a pouze uzdravovala - můžeš zkusit třeba ten bezbarvý přeliv, jak tu psaly holky, já za sebe doporučuji tu hennu, po ní jsem měla vlasy lesklé jak nikdy, prodávají i bezbarvou, ale je nutné na několik měsíců vynechat chemické barvení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené