Nastěhovala jsem se do bytu v původním stavu, nazařízený. Problém je, že to tam smrdí typicky pro původní byty, kde se delší dobu nebydlelo. Jak se toho zbavit? Jsem tam teprv týden, vymalovala jsem, přivezla nějaký nábytek, zkouším vonné svíčky. Myslíte, že až tam budu nějakou dobu bydlet, tak se to zlepší? nebo co proti tomu udělat? děkuju

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zkus takové ty vůně do el. zásuvky - ty byt hodně provoní, nebo takové ty spreje, které automaticky např. po 15 minutnách stříkají vůni.. ale jsou nezdravé jak nevím co... celkově ale myslím pomůže nejvíc čas.. byt prostě chytne novou vůni (nevím jak jinak to popsat)

Cituji Anetkaa: byt prostě chytne novou vůni (nevím jak jinak to popsat)

taky si myslím, nebo doufám mám tam psa a kočku, tak to asi brzo bude vonět jinak

arrow
profile_image
Anetkaa
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Averys: tak o to víc nedoporučuju ty vůně fakt nesvědčí lidem ani zvířatům.. určitě ten pach bude brzy pryč!

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Základem je vymalovat, což jsi udělala. Ještě mě napadá udělat něco s podlahou - vyměnila jsi koberce? Pokud je tam starý, tak ho můžeš nechat namokro vyčistit, zabývají se tím různé firmy, čistí i gauče apod. Můj byt zpočátku i přes vymalování taky nebyl úplně ok, ale asi po 2 týdnech se to zlepšilo - často jsem zapalovala vanilkovou svíčku z Ikea, víc nic (elektrické vůně nesnáším). A tou svíčkou to tady voní už stále, i když jsem přišla po měsíci, kdy jsem byla pryč Neboj, ono to časem povolí, opravdu jak říkáš, zlepší se to "provozem".

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anetkaa: sou nezdravé jak nevím co

Jak to?

arrow
profile_image
nnada
od 28. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Základ je vymalovat, vyčistit podlahu, vyhodit staré koberce. A maximálně vystěhovat starý nábytek - nejvíc smrdí staré pohovky. Podlahu umýt se saponátem a hodně, hodně, hodně větrat. Zapálit tyčinku jednou za čas ničemu neuškodí.

taky si myslím, že tím žes vymalovala, tak by se to mělo hodně zlepšit. taky bych možná dala nové koberce, nevím jaké máš. a záclony. ale jinak by to mělo vyčmuchnout, když budeš větrat

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tanja77:
obsahují především kancerogenní látky, není úplně nutný zanášet si tím domov

jinak je dobrý vymalovat, ale před tím oškrábat starý vrstvy, v těch se to hodně drží
případně nechat zbrousit parkety a podobně

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dala jsem do bytu vše nové, omítky i podlahy, a i po půl roce to jakoby zavanulo, když jsem přišla domu. Bylo to pro mě dost nepříjemné.. Ale zmizelo to. Takže větrat a eliminovat staré věci.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když se udělají běžné očišťovací procedury jako je důkladné umytí podlah, vymalování, odstranění starého nábytku atd. je dobré použít katalytickou lampu. Vonné svíčky apod. jsou dobré, ale pouze přebijí stávající pach. Katalytická lampa vzduch skutečně pročistí a navíc ještě...podle zvolené vůně.. byt skutečně provoní.
Mám ji a je to naprosto jiný level proti běžným osvěžovačům.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

19

já jsem vymalovala, položila nové koberce, nový nábytek, závěsy.. a pak když vysávám prach, tak do sáčku vysavače dám smotek vaty pokapaný aroma olejem, když jsem neměla tak jsem na zem nasypala vanilkový cukr a vysála, jak se lux zahřeje tak to voní fakt hodně. A pak tu mám tři aroma lampy, např. aroma olej divoká třešen je super. Je to tři měsíce a už to tu voní domovem, ale já se zbavovala pachu nového bytu..

Větrat! Pořádně větrat. Pomůže to víc, než vonné svíčky

Díky za rady, větrat určitě budu. Nábytek tu nebyl žádný, jen kuchyňská linka, tu plánuju polepit foliemi. Na zemi je staré lino, chci časem dát do pokoje koberec a do kuchyně nové lino, tak se to snad zlepší, ale zatím není tolik peněz. Záclony nejsou, ale taky pořídím.

Cituji lucis: jinak je dobrý vymalovat, ale před tím oškrábat starý vrstvy,

na to už je bohužel pozdě

Cituji Veselka10: je dobré použít katalytickou lampu

na to se podívám, díky

Ty tyčinky nejsou špatný nápad, protože tyhle vůně se nachytají do zdi. Zkusit můžeš i ty elektrické, ale já je nemám ráda takže ty vonné svíčky jsou ok. A pokud je teplo, tak klidně větrat delší dobu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené