arrow
profile_image
coolgirl
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj.
Začala jsem užívat přípravek proti akné, Entizol. Na pleť má být úžasný, ale dočetla jsem se, že po něm hodně padou vlasy. Nechci stát před rozhodnutím, jestli si vybrat pěknou pleť nebo zdravé vlasy..... Neměly byste nějakou radu, co užívat k Entizolu, aby vlasy nepadaly? Děkuji.

arrow
profile_image
Bubbllinecka
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Entizol v žádném případě není určený na léčbu akné. Má účinky jako antibiotika, a vlasy po něm nepadají, alespoň mě teda nepadaly, brala jsem ho po operaci. Možná je lepší než ho začneš brát, poradit se s lékařem, nebo si alespoň přečíst příbalový letáček, od toho v té krabičce je http://www.lekarna.cz/entizol-tbl-20x250mg/

arrow
profile_image
Mišpulína
od 29. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

proti padání vlasů je dobrý biotin neboli vitamin H - Pangamin nebo přímo Biotin v tabletách, pak si dopřávej olivový olej na salátech apod. S entizolem by padání nemělo souviset, ale na druhou stranu entizol ti ve střevech zničí prospěšné bakterie a pokud jsi citlivější, může se to projevit na kůži a jejích derivátech, což vlasy jsou. Poraď se určitě s doktorem a zkus se ho zeptat, zda by ti mohl napsat jiný preparát. Souhlasím s Bubbllinečkou, že entizol není primárně určený na léčbu akné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené