arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Miinka: Cituji Patty: říká se, že se žena pozná, jestli je ten muž pravý podle toho, jestli by si s ním uměla představit mít děti.

Já třeba děti vůbec nechci, jsem vdaná a s mužem máme perfektní vztah, nevyměnila bych ho za nic na světě. Někteří lidé prostě mají jiné priority než děti.

souhlas s Miinkou, já jsem vdaná za toho pravého a vím to, ale děti nechceme.

Cituji tarabell: á věřím jedině HA v kombinaci s kondomem

při HAK je kondom docela zbytečný - při stálém partnerovi ovšem.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dasule: Sex s kondomem je daleko menší prožitek

A to víš jak...z vlastní zkušenosti...asi těžko...To říkají jenom chlapi, protože se s tím nechtěj otravovat...ale co jsem vyposlechla od pár kamarádů tak s nebo bez kondomu není nějak extra rozdíl...Ono je prostě jednodušší když to na ně přijde nic neřešit a jít na to...žádné starosti s nasazováním apod.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bedrunela: při HAK je kondom docela zbytečný - při stálém partnerovi ovšem.

Jako pardón ale urážet mě nemusíš...partnera mám 4 roky ale jedině takhle se citím 100% jistá....a dokážu se dostatečně uvolnit.....je v tom snad nějký problém...každý má právo chránit se jak chce on sám nemyslíš?

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bedrunela: tak pardon, ale to mi příjde jako totální blbost.

Přesněji řečeno to je tak, že se hormony z tělíska nedostávají do krevního oběhu a působí jen v děloze, ale zase je nechtějí dávat nerodičkám (kromě Gynefixu), takže nevím zda by Whattis u gynekologa uspěla.

Cituji tarabell: ale co jsem vyposlechla od pár kamarádů tak s nebo bez kondomu není nějak extra rozdíl.

Přítel mi taky tvrdí, že to pro něj není rozdíl. Ale asi jak kdo je citlivý

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tarabell: Jako pardón ale urážet mě nemusíš

eh? kde jsem tě urazila?

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tarabell: urážet mě nemusíš

Já tedy nemůžu mluvit za ostatní, ale myslím, že to nebylo vůbec myšleno jako narážka na tebe a tvůj sexuální život. Při užívání HA je kondom opravdu zbytečný, pokud pilulky bereš včas tak, jak máš.
Druhá věc je pak sex pojistit kondomem s jiným (nestálým) partnerem - je to jen taková jistota (+ choroby)

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mia_Sofia:

Cituji tarabell: A to víš jak...z vlastní zkušenosti

Ano, z vlastní zkušenosti

Možná jsem divná, ale mě to strašně vadí, cítím to tam a pro mě potom ten sex není takovej spontánní, furt mám psycho z toho, že sjede, tak na to pořád dávám pozor, opatrná změna poloh atd....Shodnu se na tom i s kámoškama, takže aspoň vím, že nejsu jediná divná
Jakej z toho má požitek chlap, to samozřejmě nevím, ale na základě mých vlastních zkušeností to minimálně některým věřím

Ale neberu některým názor, že to vůbec nepociťují, ono je to asi individuální, prostě někdo to tak má, někdo asi ne, holt to tak je

arrow
profile_image
Whatitis
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tarabell: kdyby jsi začla s HA tak zase nebude chtít používat kondom

Tak to je jasné, denně mě cpe k doktorovi, ať už nemusí s kondomem. Jenže já kdybych antiko brala tak bych ráda někdy kombinaci kondom + prášky. Ne třeba vždy ale občas raději ano

Cituji Whatitis: Jenže já kdybych antiko brala tak bych ráda někdy kombinaci kondom + prášky. Ne třeba vždy ale občas raději ano

Tak to je jiná, to ho holt na ten kondom budeš muset "naučit"....nezkoušela jsi třeba nějaké ty ultra tenké jak někde v diskuzi holky radily?

A jak přítel reaguje na to, když se mu snažíš rozumně vysvětlit, že máš opravdu z něchtěného těhotenství strach, i postinor je pěkná sr.ačka, o potratu ani nemluvím, ani jedno bych nechtěla zažít, já jsem co se týče ochrany dost zodpovědná, právě proto, že mám z něchtěnýho těhotenství taky hrůzu - Nemám hotovou školu, pořádnou práci, bydlení....takže asi tak

arrow
profile_image
Whatitis
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dasule: Ty tenké jsem nezkoušela, protože teď když se spoléháme jen na kondom, tak bych asi byla s těmi tenkými v ještě větším stresu . Kdybych brala antiko tak bych možná ty tenké vyzkoušela, ale nemyslím si že bych u přítele uspěla, on chce prostě naostro. I teď, když mu říkám aby ho před ejakulací ze mě vytáhl nadává, že tedy ten kondom nemusí mít, když ho musí vytahovat, že můžeme bez něj. On si stále neuvědomuje možné následky. A kdy tak co, řekne, půjdeš si pro postinor nebo na potrat. To se mi od něj nelíbí. Chci být zodpovědná a maximálně chráněná, ale to chce, aby mě i partner pochopil, proč to chci a ne vše zlehčovat. Pak si připadám, že jsem asi divná, když on mi pořád říká že nejsem normální, že nikdo ho nevytahuje a já to po něm chci.

Cituji Miinka: Někteří lidé prostě mají jiné priority než děti.

Ale ty jsi jiný případ...

Cituji bedrunela: a koukám teda, jak řešíte zda je to ten pravej. Téma je o něčem jiném ne?

to my víme... ale ono to spolu dost souvisí. To že někdo nechce děti, je v pořádku. To, že někdo nemá oporu v partnerovi a první sex plánuje v autě, aby si nezasvinil prostěradlo mi přijde minimálně podivné. Pro ilustraci pročti od autorky tohle téma a toto a pak pochopíš, odkud ten strach pramení. Takže není otázkou, jak se nebát těhotenství, protože o to primárně nejde.

Ale nebudu tu tedy dávat OTčka, prostě jsem si názor na partnera Whatitis už udělala a není pozitivní. Ten strach má v tomto případě svojí logickou příčinu, je to jiný případ než vy dvě. Proto ta diskuze sklouzla sem. Ale asi je naivní čekat, že jí na fóru někdo pomůže otevřít oči.I když by to byla potřeba.

Stejně jako neochota ho vyndavat a vůbec jeho reakce jsou na facku. Ale dobře, nebudu se rozčilovat.

Cituji Mia_Sofia: Já nevím, kde se vzalo tolik pochybností kolem kondomu.

S tím souhlasím, chyba je hlavně u uživatelů..někteří chlapi ho ani neumí správně nandat

Cituji Whatitis: A kdy tak co, řekne, půjdeš si pro postinor nebo na potrat. To se mi od něj nelíbí.

Jo, souhlasím s Patty. Obvykle nemám ve zvyku vytahovat jiné diskuze konkrétní zakladatelky, ale v tomto případě mi to nedalo, opravdu, ten problém je trošku i někde jinde než "jen" strach těhotenství....

Ach jo, ty vážně zůstáváš s někým takto bezohledným dále? někoho, komu je jedno, jaké fyzické a psychické problémy může toto způsobit?
Osobně si myslím, že pokud partnera vyměníš, ustanou i tvé panické strachy. Mluvím z vlastní zkušenosti a chápu tě, jak říkám, taky z toho mám strach, ale pokud mám partnera, kterému důvěřuju a vím, že je ke mě ohleduplný, jsem úplně bez stresu.

arrow
Neprodává v Bazaru

K tématu:Já osobně jsem si zajistila postinor.Kondom praskne málokdy a při vědomí ,že mam postinor k dispozici je člověk úplně klidnej.
Po některých mužích je těžké vyžadovat kondom a když už,je divné po něm chtít,aby ho i s kondomem těsně před tim vyndaval.
A poslední:Kdo se bojí,nesmí do lesa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené