arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Whatitis: A doktor mi postinor napíše jen tak ,,do zásoby", když momentálně není důvod?

Obávám se, že ne. Můžu se zeptat, proč ne to tělísko? Jen jsem zvědavá

Cituji Whatitis: A doktor mi postinor napíše jen tak ,,do zásoby", když momentálně není důvod?

asi záleží na doktorovi, ale myslím, že ano...koneckonců i kdyby jsi řekla, že důvod je, tak on to nezjistí, ne? Když řekneš, že jsi včera měla sex, prasknul vám kondom a máš plodné dny...tak to nemůže ověřovat.

arrow
profile_image
Whatitis
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Patty: Teď trošku mimo téma, ale hledala jsem už po internetu a nenašla. Jak se vypočítávají ty plodné a neplodné dny. Našla jsem jen, žese musí měřit teplota v pochvě nebo tak něco.

arrow
profile_image
Whatitis
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vanilka29: Jsem studentka, takže zatím nejsou finance

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdyby byl kondom děravý tak je stejně jedno, jestli partner ejakuluje mimo, spermie nejsou jen v ejakulátu, což tě asi neuklidní a je to spíš argument pro tvého partnera než pro tebe... Jinak o Pharmatexu se s ním přece bavit nemusíš, kup si ho a vyzkoušej, když budeš kombinovat, tak je šance minimální...
Osobně bych po partnerovi neměla "vyndávací" požadavek, ale kdyby jo, tak by mi vadilo, že není ochotný to udělat, je to podle mě maličkost. Na tvojí psychice by mu mělo záležet víc, než na chvilkové rozkoší.

arrow
profile_image
FonkaU
od 24. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já být tebou nechám si dat tělísko Mirenu, taky na něj pujdu, je to sice hormonální tělísko, ale hormony jsou jen "tam dole" a nedostávájí se do celého těla nebo do krve, tím pádem škodlivost je uplně minimální, navíc je tam uplné minimum hormonů. Aspon mi to tak vysvětloval doktor. Je to sice drahé, ale zas je to na 5let, myslím že to nakonec vyjde ještě levněji, než kondomy.

arrow
profile_image
Cassidy_
od 27. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám to úplně stejně, teď jsem vysadila prášky a dítě nechci...a neni to přítelem, prostě ho nechci nikdy... nevíte někdo jaká je spolehlivost kondom + pharmatex? ...je to jako pilulky a nebo stejně méně účinnější?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Cassidy_: méně účinnější

Myslím, že méně, ale stoprocentně jistá si nejsem

Cituji FonkaU: hormony jsou jen "tam dole"

tam dole je i kroužek a ten je levnější

Cituji mle: Jinak o Pharmatexu se s ním přece bavit nemusíš, kup si ho a vyzkoušej, když budeš kombinovat, tak je šance minimální...

problém je, že třeba s Pharmatexem je orální sex nic moc...takže když si ho žena vezme potají, tak to chlap pozná... a je lepší ho dávat eventuálně až po orálu. Proto je lepší to říci partnerovi.

Cituji Cassidy_: nevíte někdo jaká je spolehlivost kondom + pharmatex

to je neprůstřelná ochrana

Achjo....no jestli si to dobře pamatuju, tak jsi to ty, kdo měl založené téma, o tom jak tě "přítel" chtěl poprvé osouložit v autě, abys mu jako panna nezasvinila prostěradlo? A už zakládáš několíkáté téma o sexu?

Ach jo....myslím, že tady je ten vztah od začátku špatně No co chceš dělat?

1) Nakopni ho do zadku,najdi si někoho ohleduplnějšího
2) strach z otěhotnění chápu, no ale ale nechápu že raději šedivíš strachy než abys brala nějakou antikoncepci. asi žádná do sebe necpeme hormony s radostí, ale mám pocit, že ten stres z otěhotnění mi přinášel snad i horší újmu. A navíc, existuje alternativní antiko, jako kroužek či náplasti, to mi nepřijde tak hrozné.
3)na jednu stranu se příteli ani nedivím, kdybych nevěděla s minulých témat, jakej to je hulvát, tak bych se ho i zastala Sex s kondomem je daleko menší prožitek, kor když on musí mít kondom a ještě ho vytahovat včas, že se nesmí ani v tobě udělat s tím. A když píšeš, že to i přes tvůj nesouhlas dělá? To je asi trošku chyba, že z tebe má leda tak dobrej den a respekt tvých názorů nula nic?
\oba dva evidentně nejste schopní udělat pro druhého sebemenší kompromis, tak to fakt neznačí dobrej vztah...

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Patty: říká se, že se žena pozná, jestli je ten muž pravý podle toho, jestli by si s ním uměla představit mít děti.

Já třeba děti vůbec nechci, jsem vdaná a s mužem máme perfektní vztah, nevyměnila bych ho za nic na světě. Někteří lidé prostě mají jiné priority než děti.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já nevím, kde se vzalo tolik pochybností kolem kondomu. Ano, snad jediná nevýhoda je, že může prasknout, ale to není nijak častý jev a pokud partner není vyloženě nadměrně vyvinutý nebo kondom prošlý (pomačkaný z peněženky), nemělo by se to stávat. Nám se to "ťuk ťuk" zatím ještě nestalo. Chce to vybrat dobrou ověřenou značku kondomů. Navíc plodná je žena jen pár dní v měsíci (cca 12.-16. den cyklu)

Když celý styk pojistíte Pharmatexem, tak jste chráněni víc, než když berete pilulky a sem tam se o nějakou hodinu seknete. Takže kdo nevěří kondomu, kupte k tomu Pharmatex a můžete si uvolněně v klidu dál užívat i dovnitř

Co se týče nás, tak přítel se do mě (s kondomem) někdy udělá, jindy ne. Někdy to jistíme Pharmatexem, ale někdy se stane, že na něj není čas a tak si to chci pojistit ještě výpočtem plodných dnů. Že při plodných dnech rozhodně ejakulace ven. K tomu ale zatím nedošlo.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Whatitis:
Píšeš,že do sebe zatím nechceš cpát hormony (tak jsem si myslela,že je ti -náct) a na druhé straně, že už máš věk na miminko...
Já věřím jedině HA v kombinaci s kondomem...Jinak k tvému příteli..podle mě je to pěkný sobec a upřímně si myslím,že kdyby jsi začla s HA tak zase nebude chtít používat kondom...Jde mu jen o vlastní potěšení a na tebe kašle....

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji FonkaU: Já být tebou nechám si dat tělísko Mirenu, taky na něj pujdu, je to sice hormonální tělísko, ale hormony jsou jen "tam dole" a nedostávájí se do celého těla nebo do krve,

tak pardon, ale to mi příjde jako totální blbost.

a koukám teda, jak řešíte zda je to ten pravej. Téma je o něčem jiném ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené