arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem problémy že jsem měla moc voňavé deodoranty do podpaží a přebíjely mi parfém. Koupila jsem si Balea Krystal ale teď zase nemám vůni v podpaží vůbec. Zkusila jsem si stříknout do podpaží parfém (nebo EDT to je teď jedno) a super, celý den byla za mnou vůně víc cítit (než když si jí stříknu jen na krk) - musím tedy říct, že se nepotím, že v podpaží mokro většinou nemám, takže parfém "nesmyji" - zkoušela jste to taky některá?

arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tady bych se bála, že se ten parfém rozloží v podpaží do smradlava, jelikož tam je hodně pachových žláz a i s použitím antiperspirantu se člověk dycky aspoň trochu zpotí. On ten pot je tam cítit jinak než na zbytku těla, tak nevím...

Jestli ti to vyhovuje, ok, já bych do toho ale nešla ze strachu ze zápachu...

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já nevim, ale zrovna když jsem na cvičení a vidím holky, jak si parfém stříkají do podpaží, tak mi to hrozně vadí. Nevím proč, ale já bych to nikdy neudělala. Prostě to mám zafixované že do podpaží deodorant a na krk a zápěstí parfém. Parfém jim nemůže pomoct proti pocení a mísit pot s pafrémem mi vadí. Ale je to jen můj názor a každého věc

Reaguji na netík:
Zkoušela.
Nicméně to funguje ve chvíli, kdy se nepotíš, ale jakmile se parfém smíchá s potem, tak je to neskutečný smrad.
Třeba moje mamka se vůbec nepotí, tak to taky tak dělá - a pohoda.
Já si tohle nemůžu dovolit. Mě zabírají jen antiperspiranty.

Cituji netík: Koupila jsem si Balea Krystal ale teď zase nemám vůni v podpaží vůbec.

A proč vůbec potřebuješ v podpaží vonět? Pokud jinak používáš parfém tam, kde máš, tak by ti mohlo stačit, že ti podpaží nezapáchá, případně se vůně deo nepere s parfémem.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já si před tím dám tu Balea Krystal a neměla jsem problém (pot mi zapáchá tak možná po nemoci jak jsem již říkala v jiném tématu) - jinak zkusila jsem to jen jednou a jen mne to udivilo - ale do letních pařáků bych to taky nedávala nebo na plesy - ale do práce jsem to zkusila a bylo to super.

Reaguji na mishka999: No nevím jen jsem to zkusila, byla jsem zvyklá že mi i trička pak voní a teď tam vlastně není žádná vůně, tak jsem to jen zkusila - jinak mi to ani tak nevadí, spíš je to nezvyk.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nicolen: No na veřejnosti bych to určitě nedělala - už jen to, že i po cvičení se jdu osprchovat a nepotřebuji se pak vonět. Jinak nebylo to zamýšleno zabránit parfémem potu - od toho jsou deodoranty to je jasné.

No asi jsem měla štěstí, že to vonělo krásně i večer - příště se to povést nemusí (nemoc, nachlazení, větší teplo v místnosti apod.). Jen jsem chtěla vědět, jestli tohle vůbec někdo praktikuje nebo jestli to je nesmysl

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: A proč vůbec potřebuješ v podpaží vonět? Pokud jinak používáš parfém tam, kde máš, tak by ti mohlo stačit, že ti podpaží nezapáchá, případně se vůně deo nepere s parfémem.

A proč ne? Já se taky přestala po Dricloru úplně potit a stejně si podpaží voním, protože je mi to prostě příjemné a jsem na to tak zvyklá a rozhodně mi nestačí, že mi podpaží nezapáchá.

Jinak k dotazu, jestli ti to tak vyhovuje a nezaznamenala jsi, že by se pak z toho vyvinul nepříjemný smrad, tak proč ne. Já to sice nepraktikuju, ale chápu, že někomu to vyhovovat může a znám i takové kolegyně a kamarádky, které to dělají. A je mi po tom úplně putna a opravdu nikdo se nepozastavuje nad tím, že jim prostě nestačí nezapáchající podpaží.....

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na netík: Já osobně bych to nedělala, protože mám citlivé podpaží a alkohol v parfému by ho podráždil. Musím si kupovat i antiperspiranty bez alkoholu.

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na netík:
Mám jednu toaletku, která voní až moc jemně a málo, zato ale strašně krásně, takže abych zvýšila počet míst, kam jí stříknu, dávám jí i do podpaží a nevidím na tom nic, kvůli čemu bych to přestala dělat

Nevidím jedniný důvod, proč by jsi nemohla používat parfém i do podpaží. Antiperspirant znemožňuje rozkladu potu do smradu, tudíž nechápu, proč by měl parfém potom smrdět. Já to takhle praktikuji už celá léta, a nikdy jsem večer nebo odpoledne neměla pocit, že by parfém nějak smrděl. Naopak, tím teplem se vůně umocní.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Parfém si aplikuj tam, kam je ti to příjemné. U nás to tak dělají chlapi v rodině (místo antiperspirantu, ale vysvětluj něco chlapovi ) a voní krásně!

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: by ti mohlo stačit, že ti podpaží nezapáchá

Přiznám se, že mně to taky nestačí - a vlastně mně i po použití antiperspirantu podpaží zapáchá, když se zpotím . Když jen někam vyběhnu na pár hodin, tak parfém nebo toaletku do podpaží nestříkam, ale když mám před sebou náročný den a jsem od rána do večera v jednom oblečení, tak ano. Nikdy se mi nestalo, že by se parfém/toaletka s potem rozložily do smradu, naopak mi tričko voní celý den a já se cítím o hodně líp, než kdybych musela stále kontrolovat, zda můj pot nepřebil vůni deodorantu nebo antiperspirantu. Potím se stále (i s antiperspirantem), takže tahle varianta se mi osvědčila nejvíc, praktikuju to tak několik let.

Cituji sartre: nikdy jsem večer nebo odpoledne neměla pocit, že by parfém nějak smrděl. Naopak, tím teplem se vůně umocní.

Souhlasim

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že použití antiperspirant bez parfemace + toaletka by neměl být problém pokud se hodně nepotíš. Sama jsem to taky kdysi zkusila a nedopadlo to zle - ale jen u lacinějších toaletek - lepší parfém si myslím zaslouží jiná místa .

Jinak bývalá spolužačka - leč krásná upravená žena byla vždy naparfémovaná, ale přitom cítit potem. Nevím kam parfém aplikovala, jediné jasné bylo to, že deodorant vynechávala. Takže pozor na to.

Cituji Kubacis: A proč ne?

Protože mi to přijde zbytečné pro člověka, jehož podpaží nevylučuje agresivní pot Reagovala jsem na potřebu, aby podpaží vonělo – nepovažuji to za potřebné, tedy nevím, k čemu je to dobré. Třeba že mávnu na někoho a kolem mne se začne linout vůně? Je mi to jedno, co si kdo kam stříká.
A abych tedy odpověděla na otázku – parfém do podpaží nestříkám, protože dle mne tam nepatří.

Cituji piper: Přiznám se, že mně to taky nestačí - a vlastně mně i po použití antiperspirantu podpaží zapáchá, když se zpotím

Cituji piper: Potím se stále (i s antiperspirantem), takže tahle varianta se mi osvědčila nejvíc, praktikuju to tak několik let.

Ale ty nejsi ta situace, o které jsem mluvila já Tedy nepotící se a nezapáchající podpaží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené