arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím jestli jsem dobře zvolila název, ale jinak to snad říct nejde. Chtěla bych značkový parfém, který dlouho vydrží, problém je v tom, že mi nic nevoní. Někde se na voním a pak za několik dní přemýšlím, co to asi je za vůni. Na první dojem mně všechny vůně smrdí a nesnesu je. Třeba chloe je po rozležení nádherná, jenže to až tak po 10h a po tu dobu se v ní cítím nepříjemně, není to na první dojem vůně podle mých představ. Taky jsem byla unešená z jednoho parfému, který se nádherně rozvoněl, jenže když jsem si ho objednala a stříkla se s ním, tak sem v té vůni vůbec nemohla vydržet a bolela mě z ní hlava, takže jsem ho vracela. Lancome Hypnose voní pořád stejně po celou dobu, takže hned vím do čeho jdu. I když mi není nepřijemný, tak to není vyloženě to co bych hledala. Vám ty těžké parfémy z parfumerie na první dojem libí? Mě napadlo jedině postříkat všechno obleční a zavřít skříň.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Úplně ti rozumím. A nemusí to být jen těžký parfém. Také jsem ještě nenašla nic, co by mi vonělo na "první čuch", takže jsem zvědavá na tipy, přece jenom úplně celou parfémku jsem ještě nezkoušela. Zatím to dělám tak, že se voním až uplně těsně před odchodem z bytu a venku se ta vůně "provětrá" rychleji, a snažím se to tedy vydržet.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mně na první čuch voněl jen rochas aquawoman, ale už se nevyrábí.

taky mám zkušenost, že mi nevoní nic. a už jsem skutečně až na výjimky vyzkoušela všechny dostupné parfémy. je to podle mě hormonálního původu, mě voní jen pánské parfémy, ale na mně, ale na nich

záleží na tom, jestli si spíš na sladké, svěží, vodní...nebo jaké vůně.
já na spíš trochu kořeněnodřevitosvěží.(cokoli sladkého, zejména s vanilkou, nesnesu vůbec)

momentálně snesu třeba o de lancome od lancome, dřevitosvěží vůně. velice mě zaujala saharienne od ysl, ale nemám vyzkoušeno na sobě, což pak může být dost propadák, reakce na mé kůži jsou nepředvídatelné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě zas po pár nastříkání parfémy přestávaj vonět a tak mám spusty otevřených lahviček z kterých jsem se navonila jen párkrát. Jika vůně ktrerá mi voní pořád je Guess, tu můžu vždycky jinak mi jiná zatím nevoní.

s tímhle ti řekla bych nikdo neporadí.. každému voní něco jiného.. ale jestli ti vadí parfémy, tak zkus toaletky, ty nejsou tak silné..

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si myslím, že ti v tomhle nikdo neporadí. Asi budeš muset zkoušet až do doby, kdy narazíš na ten pravý parfém, který ti bude vonět na první čuch...

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Každá vůně se mění alespoň intenzitou. Po čase vyvane a je jemnější. U lehčích sladších a svěžích vůní bude problém nějakou takovou najít, protože právě ovoce či jiná svěží složka obsažená v hlavě rychle vyprchává.
Ty, které se dle mého názoru mění nejméně jsou
Dior - Hypnotic Poison
Kenzo - Amour Indian Holi (i klasický Amour se příliš nemění)

Cituji MissCukrik: s tímhle ti řekla bych nikdo neporadí.. každému voní něco jiného..

Jj, svatá pravda.
Mě třeba voní hned Orange od Bosse, Euphoria od Kleina, Ange eau Demon od Givenchi...
Ale raději mám ty záhadnější, třeba Chanely. Mě právě imponuje, jak se vůně rozvíjí.

ještě jsem zapomněla na Versace Bright Crystal.
Ten voní moc hezky, od samého začátku.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hledám nějakou svůdnou kořenitou hřejivou vůni. Jinak ve městě potkávám hodně holek a voní mi téměř kdejaký parfém, proto nechápu, že si nic nemůžu vybrat.

Já si zamilovala nový parfém od Prada - Candy Ale zatím jen okolo něj chodím v parfumérce

arrow
profile_image
aniani
od 15. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle tvého popisu je jasné, že vůni používáš na oblečení a voní Ti pak nejspíš až ten základ. To pak ale bude dost těžké Ti poradit, protože většina složek má dost jasně rozdělené zda patří do hlavy, srdce, základu.....U kvalitních silnějších parfémů je vývoj vůně prakticky nevyhnutelný, má to tak být. Můžeš vůni zkusit na kůži, dostaneš se k základu rychleji, ale je to bez záruky, záleží pak na chemii tvé kůže a je to taky mnohem dražší, protože budeš mít větší spotřebu. Zkus se podívat na složení vůní, které Ti voní, co je v nich společného a podle toho vytipovat, co by Ti mohlo víc sedět. Další variantou ještě může být, že používáš při stříknutí příliš velké množství parfému (zbytečně moc střiků), to můžeš taky vyzkoušet, zda by nestačilo jen lehce stříknout.

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já ještě taky nenašla parfém, který by mi fakt voněl, a to už jsem vyzkoušela snad 3/4 drogerie i parfumerie a stále hledám ten svůj ... Taky mi jen tak něco nevoní.

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jaanaa22: Vám ty těžké parfémy z parfumerie na první dojem libí?

Ne - ani ty, co mají být lehké, a ani několik hodin potom Mám podobný "problém", že mi vůně z oblečení voní až druhý den (zrovna ta Chloe mi docela smrděla - a druhý den skoro nejkrásnější vůně). A na zápěstí mi vůně začne vonět až když si ho pořádně umyju a asi z toho vymyju nějaké agresivní složky - to mi pak voní skoro všechno, ale zas ji cítím, jen když přilepim nos na zápěstí. Takže taky hledám něco, co by mi vonělo, aniž bych to musela skoro vymýt nebo nechat celý den rozležet.
Z parfumérkových vůni mi voní od začátku Versace Bright Crystal, jak už někdo psal a Esteé Lauder - Pleasures - ale taky ani jedno není úplně to, co bych hledala. Pak mám ještě ráda Anticipate od Amway.
A asi nejvíc mi kdy voněla drogérková Healthing Garden - bílý čaj (i zelený), ale u nás sem je už dlouho neviděla.

arrow
profile_image
carola86
od 5. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak našla jsem!
Hned voní Christian Dior - Cheri a Cacharel - Amor Amor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené