1. . .567891011. . .1819
arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Anima:
Taky mi připadá, že co se líbí mně, chlapům moc ne a naopak

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj partner tvrdil, že mu nic nevoní tak jako Light Blue od DG, když jsem byla ale navoněná I love love od Moschina a to mu taky moc vonělo, tak jsme uděleli srovnávačku na každou ruku jeden a po rozležení mu víc voněl Love Love.

Jinak parfémy u kterých mi řekl, že mu voní ( ale pak když jsem se zeptala jestli je to lepší než LB, tak né ) - Sea and Sun/S.Dalí, Amor Amor/Cacharel ( škoda, ten voní moc mě, určitě ho ještě použiju), Rush2/Gucci, J.Lo/Live Luxe ( pro mě strašná broskvová vůně)

Co mu moc nevonělo nebo nevyvolalo žádnou pozornost - Jadore/Dior, Cool Water/Davidoff, Ruby lips/Dálí, Be delicious/DKNY, Versence/ Versace ( ta mi voní , ale prý je moc kořeněná ), Salvator feragamo/For fascing, Gucci/Envy me

arrow
profile_image
citrooonka
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Terez: děkuju

Není zač

Tak tomu mýmu voní Light Blue (já už ho moc nemusím - je na něm něco protivného) a teď se mu moc zalíbil Green Tea od E. Arden. Já ho moc nemusela, ale když říkal, jak strašně mu to voní, tak jsem si ji pořídila.. je to taková neobtěžující vůnička

arrow
Neprodává v Bazaru

V létě Clinique Simply (jednoduchá orientální vůně), v zimě Angel.

arrow
profile_image
Pivka
od 20. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chlapi v práci mi moc chválí Angel a L.Lempickou L. Dokonce i prodavač se mě zeptal, čím tak krásně voním. Ještě mám favorita Ange ou Demon, ta se také moooooooc líbí.

arrow
profile_image
Elanesse
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mne desítky chlapů chválilo a chválí YSL - Babydoll, je to moje láska

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: Amor Amor Cacharel

Jj, souhlas!! Partner je nadšený a i ze strany jiných mužů slyším jen chválu... Je úžasně ženský, takový zastřeně erotický a ještě ta rudá barva flakonu...Doporučuju!

Cituji Luciene1: Můj přítel na mě miluje Jadore od Diora

Já používala tuhle vůni v "období hledání" stálého parfému, říkala jsem si, že Diorem nic nezkazím, ale kupodivu mi jej nikdo nepochválil...Záleží ovšem na osobnosti, jiné by třeba seděl perfektně...

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Eji: Vybrat parfém je možná cesta na celý život a pokud ho najdete, tak není od věci mu zůstat věrné. Já si jako malá vzpomínám, že moje teta měla jeden pořád ten samý (kupovávala si ho v Tuzexu) a když jsem vešla do předsíně a zavětřila, věděla jsem, že je u nás na návštěvě.

přesně moje řeč...taky ráda poznávám lidi podle vůně...sama jsem tu svoji vůni už našla-moschino,I love love-pro hodně lidí neoriginální tuctovka,ale pro mě láska na první pohled...taky zůstanu věrná....jaký používáš ty?

arrow
profile_image
Jullissek
od 10. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám nějaký čas Miss Dior Cherie Leau, koupila jsem si ho protože se mi moc líbí a neřešila jsem jestli taky nějakému chlapovi. No a docela mě překvapilo, že za tu dobu co ho mám cca 3 týdny mě na to, že se mu líbí upozornil přítel, jinak moc parfémy neřeší, dále můj teplý kamarád, ten je řeší, navíc věděl, co to je za vůni, tak nevím jestli je to úplně objektivní. No ale teď o víkendiu jsme byli na chatě, trochu jsem se přivoněla, když jsme šli ven a kamarád, od kterého bych to nečekala říkal, která z nás tak hezky voní a druhý přitakal, že je to hezká vůně. To se mi ještě nestalo, většina pánů okolo mě parfémy rozhodně neřeší, navíc bych to nečekala od této vůně

arrow
Neprodává v Bazaru

Pollinko
mě se to stalo několikrát, stala se mi také docela vtipná situace, byla jsem s manželem Tescu a nějaký pán se mě zeptal, co mám za parfém, že krásně voní. bylo to milé pro mě,ovšem manžel si nemyslel, že by to bylo milé Nosím Ninu Ricci Premier Jour. KOupila jsem si ho jen tak na zkoušku, ale ty ohlasy jsou fakt super, tak si ho kupuju teď už pořád. Šéf se mě na něho zeptal, paní na obědě, manželův kamarád... hodně lidí. Vím, že na každém voní parfém jinak, tento mi asi fakt sedí. Hledám nějaký další, ale zatím nic nemělo takový úspěch jak Nina Ricci.

Ten můj miluje DKNY Be Delicious, ale nedávno jsem dostala od kamarádky od Yves Rocher Pur Désir de Lilas, a už několik chlapů mě pochválilo, jak krásně voním. Je to čistě šeříková vůně a fakt dělá zázraky.

já bych řekla, že nejrozporuplnější reakce vyvolává Angel - třeba můj brácha ho miluje, ale nedávno jsem ho na sebe stříkla cestou do práce a v práci přijde první kolega a říká "tady je cítit nějaká dezinfekce, tys byla u doktora"? a přijde druhý a říká "ježiš co to tu smrdí". Pak třetí, ten neříkal nic, ale taky tak začmuchal do větru a netvářil se zrovna nadšeně. A to jsem si jenom jednou lehounce stříkla na zápěstí. Takže trapas, ještě tě že to jsou moji kamarádi a ne někdo, koho bych chtěla balit Jinak všem je mezi 30-35ti. Můj milenec ho taky nesnáší (je mu 30, velmi úspěšný podnikatel, sám používá Iseey Miyakeho, je to hodně divoký typ ).Teď mě napadá že bráchovi možná voní, protože je doktor, tak mu připomíná tu nemocniční dezinfekci No takže já po zkušenostech s Angelem říkám už nikdy, zřejmě sedí jen velmi omezenému typu mužů - ale třeba teda doktoři se na něj balí dobře, kdo ví

mám vyzkoušený Diesel fuel for life unlimited - je trošku dražší, i na netu stojí kolem 1400,-ale krásně a dlouho voní a můj přítel ho má moc rád

Tak nevím jak ostatní chlapi,ale ten můj miluje jemné ovocno-květinové.Z těch mých jsou to DG L.Blue (kdysi),Dior J´adore a Gucci Envy.Líbí se mu i těžší,ale musí být dosladka - Lancome Hypnose.Oba máme rádi,když je vůně cítit až v určitém stupni blízkosti.Prostě si myslím,že na vůni je vzrušující i to,že jste tomu člověku tak blízko,že cítíte jeho vůni,prostě že jste se dostali do jakési intimity toho člověka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené