arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

nikde jsem podobné téma nenašla.

Chci si pořídit kvalitní make - up, korektor rtěnku a tužku na oči. Jenže u nás ve městě je v parfumériích katastrofální výběr. Máme tady všechny větší parfumerie ( Marionnaud, Sephora, Fann, Douglas), ale v každé minimální výběr odstínů - ať už jde o make-up nebo o rtěnku. A když už do toho chci dát větší finanční obnos chci si mít z čeho vybírat.
Kde si kupujete tuto kosmetiku vy? Mám na mysli značky jako Chanel, Sisley, Dior, YSL .....
Jsem ochotná pro to klidně cestovat do Prahy, ale jelikož zatím nejsem pražanda, potřebuji konkrétní typy, abych zbytečně nebloudila.
Předem mnohokrát děkuji .

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, spíše tě asi zklamu.. nevím, jaký mají výběr v parfumeriích mimo Prahu, ale ani v Praze to není nic moc ( myslím tím Marionnaud, Sephora, Fann, Douglas),

Ono se toho do ČR moc z dekorativky světových značek nedováží, pokud ano, výběr je skoro vždy výrazně užší.. jako příklad - makeup Lancome Miracle, v USA se prodává 20 odstínů u nás jich mají k dispozici jen pár ..

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Přesně tak, tady moc výběr není. Hlavně když má člověk speciálnější požadavky, např. světlé make upy, tak tady moc nepochodí. Musím kupovat na netu a spoléhat na to, že to trefím nebo pak prodám, protože v parfumerce mám prostě smůlu.

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

některé z výše uvedených značek (např. Chanel, Sisley, Dior) mají vlastní "stánky" např. v MY Tesco na Národní třídě, nevím, bohužel, jak široký mají v současnosti výběr (myšleno po rekonstrukci Máje, jsem již delší čas na mateřské, takže na nákupech jsem tam dlouho nebyla, ale před rekonstrukcí tam měli širší výběr než v parfumeriích)

he prídte do Košíc a vám zaručujem že české možnosti sa vám budú zdať skvelé
...nemáme ani len Sephoru prosím pekne...inak výber odtieňov nechápem...keď už chcem investovať do make-upu ktorý rozhodne nestojí pár šupov tak nemienim robiť kompromisy...už vôbec nie v tom že mi nie celkom úplne sadne odtieň!
ak som trochu off-topic ospravedlňujem sa ale toto ma štve už dlho...čo sme my menejcenné zákazničky?

arrow
profile_image
Cindy
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkus Sephoru v Arkádách nebo to Tesco na Národní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené