Linda_8
Jsi sluníčko, že na mě myslíš. To víš, není to moc jednoduché. On mi pořád píše a vnucuje se. Já jsem teď udělala takovou levárnu, trochu se za to stydím, ale ne moc, dala jsem si profil (samozřejmě s fotkou hezké mladé holky) na jednu seznamku, kde on ho má taky a jen tak jsem nahlédla do jeho profilu a oznámkovala ho. Samozřejmě se hned chytil, ale byla jsem zklamaná, chce si se mnou psát o kytkách a léčivých bylinách. Už jsme si vyměnili asi 5 zpráv. Z líbka profil odstranil, nevím, zda ho nahradil novým. Raději v tom nešťourám. Tak já nevím, jsem trochu zviklaná. To je ale blbá situace. Třeba mu křivdím.

tucnakjaja
Třeba mu křivdím.
Libko ale není jediný důvod, proč jsi ho nechala. Nápověda: 17 letá Němka, hamoun, nechce tě představit mamince, přišlo ti, že tě má jen na sex, nechtěl Váš vztah zveřejnit.

Neblbni

tucnakjaja
To je ale blbá situace. Třeba mu křivdím.
...................nekřivdíš přesně jak píše Leo............k čemu by ti byl?

Leo
Neblbni
To je fakt. Jen neblbnout a nenechat se zblbnout nějakými kecy, respektive esemeskami. Stejně by to nemělo smysl, pokračovat v tak neperspektivním vztahu. Asi za měsíc mám jet do lázní, tam budu mít klid a snáze zapomenu. Už se na to těším.

arrow
profile_image
thunderbird
od 5. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tucnakjaja
Prdelíno, hoď na něj bobek
Co jsem si početl a napsali si, tak evidentně netouží po nějaké odpovědnosti a hlubším vztahu.
Měl bych asi chlapovi stranit z kolegiality, ale to prostě neumím. Vždy se přikláním tam, kde cítím větší zájem a také větší bolest z problémů.
Třeba mu křivdím, ale mám pocit že ne.
Evidentně jsi sklouzla od postelového vztahu trošku hlouběji a tam asi za Tebou on nepůjde. A na postel seženeš někoho jiného. Lidí je jak ...

Hele a co se tak přihlásit na Libko a hledat vážný vztah ?

thunderbird

thunderbird
Měl bych asi chlapovi stranit z kolegiality, ale to prostě neumím. Vždy se přikláním tam, kde cítím větší zájem a také větší bolest z problémů.
Máš úžasnou schopnost empatie. Já pořád tvrdím, že jsi boží.
Na líbku profil mám, dala jsem ho tam naschvál, když jsem tam objevila přítele, ale nemám s tím dobré zkušenosti - hodně píší ženáči, kteří hledají ženskou do postele, a pak muži s takovými řekněme lehkými úchylkami - mohla jsem mít jednoho moc krásného, mladičkého otroka, ale na roli dominy prostě nejsem stavěná - hahaha, druhý otrok tam neměl fotku. Až mi skončí 5.10.VIP, tak profil zruším. Když budeš chtít, tak ti pošeptám svůj nick a můžeš to prověřit.

arrow
profile_image
thunderbird
od 5. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Empatie ? Tady už se smí používat vulgární výrazy ?
Neděs mě, empatií prý vůbec neoplývám. Tahle má neschopnost je jedním z připravovaných náhrobních kamenů mého dlouholetého vztahu.

tucnakjaja
Jen neblbnout a nenechat se zblbnout nějakými kecy, respektive esemeskami
Až budeš mít krizi, napiš sem

Jo a když jsem měla šílenou touhu odpovět na podobné sms... raději jsem napsala osůbce, kterou jsem dlouho neviděla, na kterou nebyl čas, protože (libovolně doplň). Utužíš si tím přátelství a na něj zapomeneš

tucnakjaja
chce si se mnou psát o kytkách a léčivých bylinách
tak všetko som čakala, len to to nie

tucnakjaja
nemohol ťa odhaliť ?

arrow
profile_image
Simunka
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tucnakjaja
Ahoj
Jájo, chtěla bych tě také podpořit ve tvém rozhodnutí. A vím, že jsou chvilky, kdy si říkáš "tenhle člověk mi nestojí za trápení" a je ti celkem fajn, dokážeš se věnovat jiným věcem a nemyslet na něj. Ale pak přijdou ty chvíle, kdy je ti úplně nanic, všechno co ti provedl, bys hodila za hlavu a ještě snad málem s omluvou bys běžela za ním..
Prosím, odolej tomuhle ubohýmu pocitu..nechápu,proč srdce chce pořád vítězit nad rozumem , a věř, že ti opravdu bude lépe bez něj. Vždyť kolik lásky jsi dostala oproti tomu kolik jsi dala? Zaslouží si aby ses kvůli němu trápila?? Trápí se on kvůli tobě? NE! Možná ho teď trápí jen to, kam půjde až ho přepadne chtíč.. Ty jsi mu v sexu vyhověla v jeho hrátkách a nemysli si, že každá ženská by mu to trpěla.. Kdyby tě měl opravdu rád, tak jak ty jeho, nehledal by někde po seznamkách vážnej vztah...byl by rád, že má TEBE ..
Vydrž to a vymaž ho uplně ze svého života, věř, že byl jenom překážkou pro něco lepšího...
Držím ti palečky a moc na tebe myslím...

thunderbird
Vždy se přikláním tam, kde cítím větší zájem a také větší bolest z problémů.
empatický určitě jsi a také máš smysl pro čistou hru, takže se v Tobě spojují typicky ženské a typicky mužské způsoby cítění a uvažování... tak mi něco říká, že to nebudeš mít na světě jednoduché.

Simunka
Tys to napsala tak nádherně, máš úplnou pravdu. Já se do toho "vztahu" ani nemám chuť vrátit, ale to víš ...

Simunka
Prosím, odolej tomuhle ubohýmu pocitu..nechápu,proč srdce chce pořád vítězit nad rozumem
Zapomenout nejde tak rychle, chce to čas. Mám báječná vnoučata, zahradu, spoustu práce, nemám čas se nudit, já to zvládnu. Na návrat opravdu nepomýšlím, vím, že to nemělo při jeho povaze a zájmu o holčičky budoucnost. A pořád se stresovat a v myšlenkách se zabývat tím, kde a s kým on zrovna je, tak to si nemohu dovolit ani ze zdravotních důvodů.
Jsi zlatíčko, moc jsi mi pomohla a jsem ti nesmírně vděčná, jako všem tady, kteří mě v mém rozhodnutí podpořili a podporují.

tucnakjaja
mohla jsem mít jednoho moc krásného, mladičkého otroka
Tý jo, otrok? Myslíš, že by okopal i zahradu?
Nemáš to jednoduché, asi bys pořád pořád prožívala obavy a stres, to nejsou moc dobré pocity pro duševní i fyzické zdraví... mysli na sebe, to je nejdůležitější.

hašlerka
Tý jo, otrok? Myslíš, že by okopal i zahradu?
hašlerka
Otrok by byl fajn, zahradu by určitě zvládl, i mytí oken nabízel, ale roli dominy bych fakt nezvládla. Mám ti na něj poslat odkaz? Líbí se mu pár facek v kožených rukavicích. Jak se na to cítíš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené