villlaamalllka
Takhle to opravdu být nemusí. Jistit se tím, že to ženě nabídne a ještě by šel případně do trojky a na jeho přání je hloupost. Muži nejsou tak hloupí

No, může to bejt jakkoliv, ale mám taky dost zkušeností s chlamapa, tak vím svý....

arrow
profile_image
maja D
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Partner mi to taky nabídl a mě se ta představa líbí. Určitě je ale podmínkou si věřit. Myslím, že je to lepší, jak tvojka do toho bych nešla.

arrow
Neprodává v Bazaru

aj mne to partner navrhol (trojku so ženou) a tiez musim s Majkou D súhlasit ze velkou podmienkou je DOVERA, a pri tomto treba naozaj uplne oddelit city a naozaj sa ubezpečiť, že je to len o s*xe o ničom inom, bez ohladu na to, ci tá druhá žena bude krajšia alebo nie.
Pred tym, nez sa na to dáte by ste si mali vsetci traja ujasnit o co ide a ze pojde len o "to".
Na dvojku s inym mužom by som však určite nepristúpila, aj keby to po mne partner vyzadoval, podla mna je to viac menej choré.

arrow
profile_image
maja D
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z celé vlastně té nabídky od muže, že můžeme spát i s jinými vlastně vycházíme jenom s výhodami. Nezdá se Vám? Krásně si užijeme, bez pocitu viny. Je taky důležité při výběru "náhradního" partnera se zaměřit na vzhled, protože jde vlastně o to (větší svaly, maximálně přitažlivý, možná i mladší. Nevybírat typy k zamilování! Víte co myslím)

arrow
Neprodává v Bazaru

moninka
Ahoj, nečetla jsem všechny příspěvky. Tvůj přítel má nějaký sen, nějakou představu, která ho vzrušuje, nevadí mu, že by ses vyspala s někým jiným.... to je sice hezké, ale podle mě si neuvědomuje to riziko, co by to s tebou udělalo. Že by se ti to s tím druhým mohlo líbit víc, a jak už tu někdo psal, že my do toho taháme víc city, tak že by ses mohla popřípadě i zamilovat do toho druhého. Sobec je tvůj přítel podle mě v tomto, že myslí na svůj sen, na svoje přání, ale na tebe nebere ohled. Takže být tebou, tohle bych mu vysvětlila a varovala ho předtímto, a kdyby se pak fakt něco stalo, že by to s tebou hlo a tobě ten druhej zachutnal víc, tak by si už tvůj přítel za to mohl sám.
Mě by to taky teda pěkně naštvalo, že si je mnou tak jistý. Nebo spíš, že tak chce, abys mu to splnila, že si následky ani neuvědomuje.

Cituji leelooska: aj mne to partner navrhol (trojku so ženou)

To je ale něco úplně jiného než co se tu řeší Nebo ti partner navrhnul, že ty budeš mít sex se ženou a on na vás bude koukat?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: To je ale něco úplně jiného než co se tu řeší Nebo ti partner navrhnul, že ty budeš mít sex se ženou a on na vás bude koukat?

asi sme sa nepochopili....partner mi to navrhol, ze ja mam mat sex s inym muzom a zenou v trojke, cize nie s ním...... (takze myslím, že to je k téme).
ale taktiež potom priznal, že rad by si to i on užil somnou a este nejakou inou v trojke...

leelooska
Jo takhle, já to prvně pochopila tak, že ti nabídl trojku ve složení - ty, on a jiná žena. Ok, už chápu

Holky, klidně to zkuste, no co... Ale dobrotu to moc nedělá, spíš naopak

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych se asi bála, že mě do toho manévruje s tím, že za chvilku přijde on, že chce spát s jinou, nebo ve trojce s další "kamarádkou".

Cituji Kiki20: Já bych se asi bála, že mě do toho manévruje s tím, že za chvilku přijde on, že chce spát s jinou, nebo ve trojce s další "kamarádkou".

spíš si myslím, že trpí úchylkou tzv. kandaulismus... nedávno jsem o tom četla na internetu...

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

můj přítel by mě tohle nikdy nedovolil, žárlí nebo vadí mu jiní muži natož aby ho napadlo,abych s někým něco měla....

podle me to není dobré...

ale jestli vám to vyhovuje, tak je to o domluve...

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle mě to normální není...člověk když někoho miluje - ted tím myslím city- tak nechce aby druhého videl s někým dalším...podle me je to pak divný,něco v tom vztahu není v pořádku....ano může to být úchylka,ale jen v představách...

dnešní společnost má tendence ostatních nebo některých omlouvat, je to uchylka, každý je nějaký...a jsem víc A víc tolerantnější...ale je to správně? kam se poděla láska? laska, aby jste byli spolu a milovali se....dnes se dělají samé průzkumy a tabulky - kde se píše, nevěra je normální, sex ve třech je normální....ale je to opravdu tak? koho nebo co omlouváme? vztahy, které nejsou takové,jaké bychom chtěli mít?

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rattty
Krásně jsi to napsala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené