arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už jsem psala jedno téma, kde jsem přesně popisovala náš dvouroční vztah s přítelem. Dříve pro mě dělal vše, co jsem si jen přála a měli jsme opravdu krásný vztah. Po dvou letech jsme úplně někde jinde, on se chce bavit, neustále chodí s klukama. Začalo ve chvíli, kdy já už potřebovala změnu a někam vztah posunout. Ale on má o rok staršího bratra kterému se narodilo před 3 lety miminko a to ve 21 letech. Má z toho strach, když vidí bráchu jak mu skončil život a neustále říká, že to nechce mít stejně, dokud studuje, chce se bavit. Nemluvím o jiných ženách, spíš o fotbalech a pobavení s klukama. Jenže já viděla neutále to, že nechce trávit čas se mnou, že dá přednost jim začala jsme vyvádět pokaždé když šel pryč. Musím podotknout, že oba jeste bydlíme s rodiči, neboť studujeme VŠ a není to k tomu jít do svého. každopádně těma scénama které přibývaly jsme se dostali úplně jinam. On se začal sekat, začala jsme ho tím obtěžovat a tím méně času s emnou trávit chtěl, což vedle k ještě větším scénám. Teď jsme ve fázi, kdy už mě nbere moc vážně, řekl mi ze me miluje a ví o co yb přišel, že je kamarádů fotbalu a různých věcí se vzdávat enchce, že je mladej (23). Pochopitelný, ale jak te%d z toho ven. Já začala být alergická jen an slovo město, fotbal... ani jeden nejsme šťastný a cítím, že by se mel duelat nějaký krok. Ale miluju ho a nechci ho ztratit, chci zpět jeho pozornost, ale vynutit v tuhle chvíli nejde. Nevím co delat, jak se k nemu chovat a jak reagovat kdyz ode me bdue utíkat, ptz bude čekat scénu ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Dovolil bych si tipnout, že zatím není dost vyspělý na tento vztah a asi mu jeho "vážnost" přerostla přes hlavu.

arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Joo to si myslim taky, ale co s tim dřív takovej vůbec nebyl, až teď poslední dobou...

Carolinee
Vaše vztahové potřeby se začaly rozcházet. On potřebuje dozrát, Ty už jsi připravená na další krok. On teprve teď začne dobývat svět, Ty bys raději hnízdila. Tak buď vydrž, až se posune i on, a nebo se rozejděte.

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Carolinee
A kam by ses chtěla posunovat, když ještě studuješ? Užívej si mládí a života a na nic nespěchej. Choď ven i s partou, měj svoje koníčky. Na "hnízdění "máš podle mě spoustu času, až se postavíš na vlastní nohy.

arrow
profile_image
Angeeli
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

třeba když ho párkrát necháš jít beze scén, tak už ho to tolik bavit nebude a třeba se nad tím zamyslí..

Carolinee
to je stejné jako u nás, s tím rozdílem že my spolu bydlíme, taky jsem alergická na fotbal, jenže my k tomu máme ještě hokej, lyže, kolo... no pořád něco, navíc já dělám na směny, takže když on je náhodou doma, tak třeba já jsem zrovna v práci. Vím, že mě můj přítel miluje, ale stejně tak miluje ten svůj sport a prostě se ho nevzdá a já proti tomu neumím bojovat. Nechci mu nic zakazovat, nejsem jeho matka a navíc tím bych se mu tak akorát zprotivila a to samozřejmě nechci. Jednou za čas udělám scénu, on se sice trochu zamyslí, uzná, že je toho trochu moc, ale za pár dní je to stejné. Trápí mě to, ale asi se s tím budu muset smířit a užívat si těch pár hezkých chvilek kdy jsme spolu. Určitě jsou horší věci ve vztahu, než partnerovy aktivity... No teď mě napadla jedna věta z Románu pro ženy - Někdy ty lesby docela chápu

No já bych to nebrala nijak tragicky, i když chápu, že tě to trápí... Najdi si vlastní aktivity, ukaž mu, že jsi nezávislá a máš dost jiných zájmů a koníčků než trávit čas jen s ním. Tak se mu staneš vzácnější a jemu taky třeba něco docvakne až se vrátí z fotbalu a ty nebudeš čekat naštvaná doma, že se ti nevěnuje, ale budeš se bavit s kámoškama na bowlingu.. Nikdo nestojí o věčně naštvaného partnera, který nedává prostor a chová se sobecky.. Dej mu trochu víc volnosti a třeba i on sám zjistí, že radši než na fotbal půjde s tebou do kina..
Abych to zkrátila co ti teda radím Změň taktiku, buď v pohodě a ne vždy k dispozici a uvidíš! přeju hodně štěstí!

arrow
profile_image
Johči
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 17:21:19 - Připojeno během spojování:
Můj kluk ''fotbalista''

Potřebovala bych pořádnou ''ženskou radu''. Se svým klukem jsem už 3 a půl měsíce,ale známe se už dlouho. Známe se tak dobře, že už předvídáme co ten druhý udělá, řekne a co si více méně myslí. Ale pořád je o čem si povídat a pořád si rozumíme. Jenže jako většina kluků hraje fotbal a má spoustu kámošů. Problém je ten, že na mě nemá vůbec čas. Když jsme spolu, tak je to nádherný, ale nic si nezkusí o nic se nepokusí. Myslím tím nějaké intimnosti. A tak už mě to přestává bavit furt jen čekat než se něco stane. Pomalu se ten náš krásnej vztah stává stereotipním. Chtěla bych pro něj být ta holka s velkým Há..Prosím proto o radu. Sama už totiž nevím kudy kam. (je nám 14)

arrow
profile_image
Callwen
od 10. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Johči
Ahojky, přidávám se, mám to stejně, taky prosím o radu.. Můj je zase hokejista a občas pomáhá i chlapům ve fotbale, tréninky každý den, připadám si jako bych byla až na té druhé "koleji"..

Jejda, tak ve 14 je všechno jiný než později .. nejdřív jsem měla dojem, že to píše slečna nad dvacet, ale takhle Ti asi neumím poradit. Navíc ze zkušeností vím, že na intimnosti je lepší nespěchat, protože až se na to budete oba cítit a stanete se vyzrálými, bude to to nejhezčí na světě. Je zbytečné spěchat, nebo se nechat hnát touhou abych už teda měla taky něco za sebou jako kamarádky apod.

Johči
ke vztahu asi těžko radit, kluk ve 14ti má myslím převážně jiné zájmy než holky a to je dobře. Užijte si zbytek dětství a nikam nespěchejte. Já začala ke konci 15ti intimně žít a sice nelituji, ale taky nejásám (hlavně jsem tenkrát nevěděla, že to zvyšuje riziko pohlavních chorob...protože mladší holky jsou náchylnější a táhne se to pak mnohdy léta)

arrow
profile_image
Johči
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lauritkalo
Já ten náš vztah neberu jako nějaký puberťácký úlet. Ani muj kluk to tak nebere. A na tom jak daleko jsou moje kamarádky ve vztazích s kluky mi nezáleží. Podle toho se neřídím. Intimnost myslím jako letmou pusu nebo polibek a chození za ruce. Nic víc. Na sex mám dost času a sama dobře vím že s tím nejni kam spěchat.
Já se hlavně bojím, že na něj nedokážu pořád jen čekat, až bude mít konečeně někdy čas. Bojím se toho, že sklamu a najdu si někoho jinýho. Ale to samozdřejmě nechci, protože ho miluju. Vážně a upřímně.
-> Proto bych potřebovala radu, abych se pro něj stala zajímavou, aby on sám moc litoval toho, že nemá čas a snažil by se si ho na mě udělat.

Johči

Po tom abychom byly tou holkou s velkým H, toužíme všechny. Napadá mě jeden citát:
Muž chce být ženinou první láskou, ona jeho poslední - Wilde Oscar Fingal O´Flafertie Wills

arrow
profile_image
Johči
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lauritkalo
Já bych přávě nějakou tu radu potřebovala jak dojít k té velikosti.
Nevím jak bych si přesně ten citát měla vysvětlit..spíš nevím jak to myslíš. Ono to jde pochopit různě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené