Ahoj , píšu zde jelikož už si nevím rady zda jsem chorobně žárlivá na matku svého přítele nebo opravdu "něco" v jejich vztahu nehraje. Pro úvod: Partner vyrůstal bez otce matka na něj byla velice upnutá. Když jsme se poznali byla nás schopná seřvat jak malé děti a čekala naprostou poslušnost, které se jí alespoň ze strany přítele dostalo. Nikdy se mě před ní nezastal ať šlo o jakýkoliv konflikt. Ona na potkání vypráví jaké on to byl hodné dítko, jak je na ní závislý apod. Obvykle tyto fakty dokládá ještě tím, že jí vždy na prozvonění zavolá zpět. Což je ostatně pravda i v situaci, že spolu ležíme v posteli koukáme na film třeba pozdě v noci, zavolá matka a on do minuty vystřelí a už za dveřmi telefonuje. Teď je v zahraničí a nemáme moc šanci se s ním spojit protože neustále pracuje a posílá vzkazy typu že nás obě svoje holky miluje... Už fakt nevím, jestli jsem blázen já, jeho matka nebo on. Budu ráda za jakýkoliv názor.

Cituji elleGaladriel: a posílá vzkazy typu že nás obě svoje holky miluje...

To mě rozsekalo!
Kolik mu je let?

Reaguji na Lady Flame: já zas nic proti tobě ale tyhle vztahy syn-matka jsou si dost podobné a určitě je spousta bodů co se shodují pro všechny ale tady to zobecňování nemá smysl.. navíc já už jsem, tak nalomená, že opravdu nevím kde je pravda proto tu nepročítám diskuze plný oidipovského syndromu.. zkus si přečíst poslední větu příspěvku.

jó dobrý stejně to za chvíli smažou, pro mě je to celkem vážná věc asi jako pro každýho by byla ..aspoň že se baví někdo jinej

Cituji Lady Flame: Mně už to příjde jako nějaká epidemie.


Cituji elleGaladriel: . navíc já už jsem, tak nalomená, že opravdu nevím kde je pravda proto tu nepročítám diskuze plný oidipovského syndromu..

To chápu.

A vy spolu bydlíte? Jak dlouho spolu jste?

Reaguji na Adka: jsme spolu třetí rok, bydlíme spolu cca půl roku ale já jsem s ním chtěla bydlet dřív. Vyšlo to až díky tomu, že s námi šel bydlet ještě jeden pár(jeho kamarádi) tak si taky říkám jestli by se vůbec rozhoupal od tepla rodinného krbu

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elleGaladriel: Mamánek je vždycky problém.

Cituji Lauritta: Děkuji nejrychlejším spermiím mého muže, že nám přinesly holky


Cituji Lauritta: Asi tak-že mu máma denně volá není nic špatného, že má potřebu si s ní šplechtit za zavřenými dveřmi je zvláštní.

Souhlasím!

Cituji Lauritta: To mi muž psal také, ale myslel mě a dceru, fakt ne tchýni

Cituji Lauritta: Mamánek je vždycky problém.

To ano.

Cituji elleGaladriel: Nikdy se mě před ní nezastal ať šlo o jakýkoliv konflikt.

Toto není dobrý.

Cituji elleGaladriel: Obvykle tyto fakty dokládá ještě tím, že jí vždy na prozvonění zavolá zpět. Což je ostatně pravda i v situaci, že spolu ležíme v posteli koukáme na film třeba pozdě v noci, zavolá matka a on do minuty vystřelí a už za dveřmi telefonuje.

To bych ještě chápala, může volat z různých důvodů - zranění, ztráta klíčů, zaběhnutý pes....nezdá se mi jen to, že netelefonuje před Tebou.
Ale ta SMS už je opravdu moc.

Cituji Lauritta: Děkuji nejrychlejším spermiím mého muže, že nám přinesly holky.


Jen pro upřesnění.
Rychlejší spermie jsou mužské.
Spermie, které "nosí" holky, jsou pomalejší, ale vytrvalejší.
No, ale být tebou, tak bych nejásala předčasně.
On totiž vztah otec-dcera taky nebývá tak bezproblémový.

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mamánek pryč od něj

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: On totiž vztah otec-dcera taky nebývá tak bezproblémový

To mi povídej, můj muž se v holkách vidí a je mi jasné, že to musím já, jakožto studený čumák, korigovat.Jinak nám ty naši pokládci zůstanou doma až do důchodu.

arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ty blázen určitě nejsi , zřejmě jpřítel eště nechce přestat být dítětem a maminky hodným synáčkem a maminka v tobě vidí zlou ženskou, která jí bere dětátko...mam doma to samý.. držim palce aby se srovnali oba

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle se jen tak nezmění, ruce pryč od něj, nebo se zblázníš

Jestli máš pevný nervy, chuť, vůli a miluješ ho /jsi schopná pro něho udělat cokoli, začni pomalu uplatňovat terapii - odnaučení chodit se kojit. v jeho věku jsou někteří kluci takový, hlavně tyhlety případy jsou dost vysilující, do dvou let bys ho ale mohla trošku překopat, ne tím, že do něj budeš pořád hučet a rejt ale někdy mu budeš říkat, že se ti zdá divný tohle chování, žes to ještě neviděla, nastavovat mu situace za pár let s tímhle přístupem, ukazovat mu to ze svýho pohledu, všechno opatrně a nenápadně.. přitom trošku převzít roli matky a starat se o něj jako jeho družka, což mu mateřství nahradí, a jestli si nechceš znepřátelit tchýni (což pude těžko) budeš muset zapracovat i u ní, trošku jí nastínit že teď si jejího syna do péče přebíráš ty a že jí na něj dáš pozor... že seš ráda že budete spokojená rodina a trošku ji připravit na to že brzo takhle bude moc začít hlídat vnoučky. to by mohlo zabrat i na ní. moje máma mě taky nechtěla "vypustit" a dávno osamocenej přítel mi pomáhal s postavením na vlastní nohy. po 10 měsících to pochopila a teď nás podporuje a pomáhá nám s různými problémy ohledně našeho bydlení. Jenom občas je u ní nějakej záchvěv stesku.
a nebo jestli ti za to nestojí, opusť ho, ale určitě mu řekni proč

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené