Tak ono už jenom ten fakt, že se může převádět cokoli, jakákoli věc, činnost apod. mi přijde těžší než povolání (tam se člověk při hádání zaměřuje jenom na to, ale v Activitách to může být opravdu cokoli). Kreslení mi přijde taky zábavné, osobně mě nejméně baví právě slovní popisování, protože mi to přijde nejjednodušší a není u toho taková legrace. Jinak si myslím, že Lucinqqa neudělá chybu, když se rozhodne koupit obě dvě.

arrow
profile_image
zerzel
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji irinda: ty jsi hrála Alias?

Ano, my hrajeme oboje, ale mě víc baví Activity právě kvůli té složitosti. Alias volíme, pokud s námi hrají mladší členové rodiny (téměř vše už zvládnou vysvětlit i ukázat, verše jim taky jdou, jen s těma osobnostma je to horší).
Je pravda, že i v Alias je sem tam něco těžšího, ale je to minimum oproti Activitám. Ty jsi je ještě nehrála, tak nemáš představu, ale opravdu se to nedá srovnávat.

arrow
profile_image
zerzel
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Erinka: Tak ono už jenom ten fakt, že se může převádět cokoli, jakákoli věc, činnost apod. mi přijde těžší než povolání (tam se člověk při hádání zaměřuje jenom na to, ale v Activitách to může být opravdu cokoli).

Souhlasím.

Cituji zerzel: ale opravdu se to nedá srovnávat.

tak to si neumim predstavit, nám teda prisly nekteré věci v tom alias dost těžké, takže pokud jsou activity o hodně těžší, tak se snad ani nedá uhádnout,to už si pri nekolikáté hře spíš pamatuješ ty pojmy a trefuješ se ne? jinak to není snad možné, protože to jsem si jen tak namátkou vzpomněla na některá ta povolání, co jsem vypsala a fakt jsme to nikdo neuhádli a to si myslím,že nejsme úplní pitomci nebo i ty osobnosti byly těžké některé....

Reaguji na irinda:
Je to těžší, ale zas ne tak, že by to nešlo hrát. Něco zkrátka uhodneš něco ne. Pamatuju si, jak jsem převáděla štětku na záchod, šatní mol nebo projímadlo... No legrace u toho byla opravdu velká a o to v těhle hrách jde.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hrála jsem normální Activity a k Vánocům jsem si koupila Párty Alias, hráli jsme jí s kamarádama na Silvestra a všechny Párty Alias bavila mnohem víc. Je to akčnější, dynamičtější, má to větší spád a jako velký klad všichni říkali, že se tam nemusí kreslit. Jsem tedy pro Párty Alias.

arrow
profile_image
zerzel
od 21. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak říkám, i v Alias jsou těžké pojmy, to souhlasím, ale je jich rozhodně méně. V activitách máš ještě 3 úrovně složitosti (trojka má být nejjednodušší, čtyřka těžší a pětka nejtěžší - ne vždy to odpovídá).
V alias mi přijdou nejtěžší ty osobnosti.
A v activitách to kreslení...to je vážně snad to nejtěžší, aspoň pro mě .

Kočandy všem vám moc děkuju za rady a tipy, myslela jsem že ty hry jsou hodně podobné ale podle vašich příspěvků jsem zjistila že je vlastně každá jiná a tak jsem zašla včera do Sparkys a koupila obě dvě A doma jsem to študovala a fakt je každá úplně jiná, něco mají podobného ale jen trochu. Doufám že to budu moct co nejdřív vyzkoušet a zahrát si. Příští týden jedeme parta do Bedřichova na chatu tak se to tam hodí )

Jinak kočky když už jsme u těch her, jakou hru dále hrajete rádi a jakou máte oblíbenou? Koukala jsem včera v tom hračkářství kolik existuje her a že jsou celkem zajímavé

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené