arrow
profile_image
Tery
od 18. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hezký večer, Vám všem,
po přečtení mnoha příspěvků, bych se ráda podělila se svým problémem a pročetla Váš názor.
Mám přítele, téměř 8. let. Je to fajn člověk, hezký, pozorný, zábavný, šikovný. Ale něco mu chybí či se vytratilo? Za celých osm let jsme se vážně pohádali 3x? Víc asi ne. Možná i díky tomu mi na něm začíná vše vadit. Už se mi nechce s ním bavit, trávím kvůli tomu čím dál víc času v práci. Udělal by pro mne asi první poslední, ale vytratila se Ta jiskra. Vadí mi když mi chce dát pusu, nedej bože s semnou spát. Přemýšlím nad pauzou, ale máme hypotéku, kde větší část platí on a přitom dům je psaný na mě. No hrůza.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak tohle rozhodně neuznávám nějaký pauzy, buď s tím člověkem chci být a miluju ho nebo nechci a žádná pauza to nevyřeší - rozchod.

Podle mě je pauza jiný název pro rozchod....

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem taky donedávna pauzy neuznávala. Mám přítele 1,5 roku, jsem s ním šťastná, vždycky se na něj těším, miluji ho tak jako nikoho předtím Vždycky jsem si říkala, že pokud by nám to přestalo klapat a rozešli bychom se, tak bych se k němu určitě nevrátila - do stejné řeky přece podruhé nevstoupíš V okruhu našich přátel se to ale tak stalo už dvakrát. Poprvé to bylo u páru, který spolu chodil 3 měsíce, rozešli se a asi po půl roce se k sobě vrátili. Říkala jsem si, že když se rozečli po 3 měsících, že jim to přece nemůže dál klapat, do dneška mám spíš ten pocit, že dotyčná se více partnerovi přizpůsobila, a proto jim to teď už rok funguje Ale druhé překvapení nastalo, když jsme v létě letěli s přáteli na dovolenou do Tuniska. Po týdenní nádherné dovolené se ale jeden pár rozešel. Pro nás 4 ostatní strašně veliký překvapení, zrovna oni spolu byli nejdýl - 2,5 roku. No a teď? Jsou asi měsíc zase spolu a jsou absolutně jako vyměnění. Předtím mi přišlo, že svoji lásku berou automaticky, chovají se k sobě hnusně a pořád si něco vyčítají. Jak bych to řekla, vládla u nich taková ta ženská ruka, pokud nebylo "po jejím", bylo špatně, jestli chápete Ale teď pořád polibky, chovají se prostě úplně jinak. Možná si začali jeden druhého víc vážit, uvědomili si svoje chyby atd., nevím. Tohle ukáže jenom čas

Chtěla jsem tím jenom říct, že bych pauzy tolik neodsuzovala. Třeba potom po měsíci zjistíš, jak ti drahý chybí, ty jeho zvyky, polibky, doteky, které ti teď přijdou někdy nepříjemné. Třeba si oba dva uvědomíte, že nedokážete žít sami. A když ne, tak alespoň poznáš, že jsi toho pravého ještě nenašla. Myslím si ale, že by byla škoda zahazovat takový vztah, ne?

petulkaaa
Chtěla jsem tím jenom říct, že bych pauzy tolik neodsuzovala
to určitě ne,ale nevim proč přijde mi to samé jako rozchod. sama jsem měla 3 návraty (po tzv.pauzách) ale bohužel přítel se nechoval jako vyměněný,což jsem chtěla

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

drobnix

Nemusí to pokaždé vyjít, to je jasný Ale zase zahazovat 8-letý vztah jen tak za hlavu, to by se mi nechtělo. Až bych zkusila opravdu poslední věc, která by lásku mohla do vztahu vrátit, tak potom bych to vzdala, dřív ne Zkusit se má přece všechno.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tery
Možná máš vůči němu jenom ponorkovou nemoc a nějaký čas byste možná od sebe být měli, buď si uvědomíš, že ho chceš a nebo to krachne. Můj názor. Sama jsem takhle vztah s partnerem řešila, zkrátka jsme si onu pauzu dali - což ovšem automaticky neznamenalo, že bychom si v ní každý někoho našli i kdyby do postele. Byl to prostě time out.

arrow
profile_image
Adela
od 16. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně si to nedovedu představit, hrozně bych asi žárlila, ale znám několik párů, co si daly pauzu a i když netuším, jak moc to jejich vztahu prospělo, jsou opět spolu, jedna dvojice dokonce hned po pauze uspořádala svatbu

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já osobně musím říct, že to našemu vztahu prospělo....rozešli jsme se, respektive byla jsem rozejita. Můj teď už bývalý partner stále nevěděl, co od života chce - letos mu bude 40....Ale po pauze prostě přišel s tím, že je starší než já, že má určité problémy, které si chce řešit jen on sám a že si připadá, že mě omezuje (což nikdy nebyla pravda, ale budiž). Tudíž to se mnou na Vánoce skončil, i když mě údajně velmi miluje. Komunikujeme spolu normálně, i když někdy mám chvilky, kdy přemýšlím, co jsem udělala špatně (klasika). Každopádně pauza nám pomohla vyřešit, jestli spolu zůstaneme, nebo půjdeme každý svou cestou.

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám kamarádku, která měla manžela - doma se držel, pracoval, nepil...a s ním 2 děti. Ale jak postupovala léta, jí začaly vadit na něm vlastnosti, které asi měl vždycky, ale - jak to asi všechny známe - nějak začaly vadit a vadit. Kámoška je silná, prostě - i přes ty děti - si řekla, že on jí nedává to, co ona od chlapa čeká, že chce skutečný vztah a mít ho přece důležitější, než zůstávat v nějakém "rodinném rámci" kvůli dětem, a - podotýkám, že bez toho, že by někoho měla - dala žádost o rozvod. Zkraje to nebylo moc hezký, chvíli se rozváděli, pak se rozvedli. No, a krátce po tom, co se rozvedli, se dali dohromady a spokojený žijou doteď. Ona na něho začala trochu žárlit, když ho viděla, jak si vede nějakou jinou po ulici, zjistila, že v ní něco ještě k němu plane...ale hlavně on se změnil, donutilo ho to a trochu šel do sebe. A hlavně si to ještě uměli mezi sebou vykomunikovat. Já ho viděla jen krátce dvakrát - právě před a po. Úplně jinej člověk - i jinak vypadal. Život píše romány

arrow
Neprodává v Bazaru

Tery: já jsem s přítelem 4 roky a nehádali jsme se ani jednou, nechápu jednu věc, když je tvůj tak strašně milý a pozorný a obejme tě a dá ti pusu a všechno kolem vztahu tak je asi problém v tobě. protože takovýho chlapa by chtěla snad každá z nás, hodně holek tu řeší trable který ty vlastně ani nemáš a modlí se aby se chlap změnil nebo vrátil zpět.

začni si ho prosím vážit. buď ráda že tě nebije nebo se nehádáte každej den a užívej si ho, takovýho chlapa si zaslouží každá ženská.

nebo pokud ho už nemiluješ tak není co řešit, protože to začíná tím že ti vše vadí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Tery
no nic moc situace, já nejsem zastáncem pauzy - připadá mi to jen jako oddálení rozchodu, neznám nikoho, kdo by se k sobě po pauze vrátil a klapalo mu to. Co si vlastně představuješ pod slovem pauza? Jak dlouhou dobu? A během pauzy můžete chodit na rande s někým jiným? Když jsme měli problém s mým současným partnerem - rozhodli jsme se odjet každý s partou na 2týdny na hory a musím říct, že po týdnu se nám začalo tak stýskat, že za mnou přijel a druhou půlku hor jsme už strávili dohromady Jestli myslíš pauzou tohle, tak proč ne, ale pokud to je něco delšího, tak si prostě myslím, že to je jen to oddálení rozchodu...Verča

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, pauza po 8 letém vztahu? Nejsem si moc jistá. Ale možná by bylo lépe, než rozchod.
Takhle to říci nejde, musíš vědět zda miluješ, zda chceš s tím dotyčným žít a zda jsi šťastná. Pokud nejsi šťastná, netrap se. Vše se dá vyřešit i ta hypotéka. Drž se.

arrow
profile_image
E3len
od 25. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak pauzy bych se sama asi bála, tak je tam ta žárlivost. A pak když pauza jak to řešit když bydlí ve společné domácnosti?

Ahojky,
úplně do puntíku souhlasím s Agy. Možná po osmi letech už je to pro tebe takový stereotyp, že potřebuješ nějakou změnu. Já bych to asi řešila tak, že bych někam odjela, třeba jen na týden, a utřídila si myšlenky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené