ahojte všechny. Potřebovala bych poradit - mám založený účet paypal už 4 roky, v listopadu mi skončila platnost platební karty, kterou přes paypal platím, mám novou.
snažím se zadat tuto kartu do systému paypal a stále mi to hlásí, že moje karta není k dispozici pro platby paypal - přitom má stejné číslo, registrace mi prošla, ale platit nelze.
setkali jste se už některá s tímto problémem - že vám vypršela platnost karty a museli jste to obnovit. Jak jste to řešily ?
díky za rady

eva1960
Nevím tohle jsem neřešila ale zkus se zeptat v bance proč ti to nejde? Nejde starou kartu zrušit?? Možná totiž tu novou nemáš na placení přes internet. U některých bank si o to musíš znovu zažádat...

arrow
Neprodává v Bazaru

souhlasím s kamculenka... musíš si o to v bance zažádat.....já to taky tak měla...

eva1960 odstaň starou kartu, vlož novou, ale ještě před tímto krokem překontroluj u banky, zdali Ti nezablokovali internetové bankovnictví přímo v Tvé bance a tím pádem by Ti nešla přidat....Česká spořitelna toto dělá obzvláště ráda

natýska
ta karta co mám na paypalu je pouze internetová platební karta - je to vlastně jenom kus papíru, nelze s ní vybírat z bankomatu ani platit v obchodech. Je opravdu pouze na internet. Takže to zkusím ještě jednou - odstraním starou kartu a vložím novou.

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevíte náhodou, jestli (a případně kolik) se platí poplatky za použití paypal? Jestli nějaké % z částky nebo něco bance...Díky moc.

cumaku
neplatí se nikomu nic

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kamculenka
cumaku
neplatí se nikomu nic
Takže jenom částka za zboží + poštovné a přepočtu to dle kurzu banky? Jestli to dobře chápu?

cumaku
ano chápeš to dobře. Navíc když platíš přes paypal, tak jsi zaregistrovaná že máš český účet a když platíš částku, která je na faktuře, tak ti předtím než odklepneš "zaplatit - pay" tak se ti objeví přímo částka v korunách, kterou ti strhnou z účtu.
poplatky za paypal se neplatí žádné, pouze cena zboží + poštovné

arrow
profile_image
Petyna
od 7. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím o radu. Mám zřízaený Paypal, pětkrát jsem objednávala z e-baye a platila PayPalem, tři věci mi přišly a dvě ne. Tričko z italského e-baye, tady jsem v kontaktu z prodejcem, kdy on tvrdí, že italská pošta mu potvrdila, že balík odešel z Itálie do ČR, ale naše pošta říká že do ČR nedorazil. Asi po dvou týdnech si prodejce na It. e-bay obnovil nabídku se stejným trikem, které mi údajně poslal(předtím měl jen tohle jediné v nabídce, ani žádnou jinou věc stejné značky neměl v nabídce). Pak mi z italského e-baye nepřišly kozačky (objednávala jsem je před měsícem) zase od jiného prodejce. Neodpovídá mi na e-maily. Poradíte prosím co s tím? Má Paypal nějakou ochranu?

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Petyna
Má Paypal nějakou ochranu
Má, sama mám jeden spor v řešení. Nevím, jestli se ale ochrana vztahuje na všechny transakce (na první pohled to tak vypadá, paypal všude inzeruje, že všechny nákupy jsou pod ochranou, ale nevím...). Jestli jsi tedy platila paypalem, tak se přihlaš a jdi do Resolution Center, tam tě to navede (z přehledu si vybereš tu transakci, kterou chceš "reklamovat", a pak postupuješ podle návodu. Otevře to "dispute", kontaktuje to prodejce, když ten nereaguje a nesnaží se vyřešit vzniklou situaci, tak můžeš případ "eskalovat". Paypal pak nějak domáhá/vymáhá vůči tomu prodejci, já nevím, prostě to je u ledu a oni tě pak asi vyrozumí, jestli ti něco vrátí nebo ne. Zase tak daleko jsem se nedostala, jsem ve fázi eskalace.

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No musím přiznat, že jsem na paypalu reklamovala tak šest věcí a platby se mi vrátily pouze v polovině případů. Jeden prodejce uvedl, že jsem si nevyžádala doporučenou zásilku, přitom zasílá jen obyčejně, tak jsem to vzdala.Nebaví mě se s někým handrkovat.A jeden se neskutečně rozčílil, co jsem si to dovolila ohlásit nedoručenou zásilku.

arrow
profile_image
Iveta
od 4. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím o radu. Nakupuji přes paypal cca 1 rok, všechno bez problémů. Nyní jsem si z ebay objednala boty a při placení mi paypal hlásí, že můj kredit 24 tis. kč již byl bez cca 1 tis. kč vyčerpán a k tomu, abych mohla nakupovat dál a byla ověřeným zákazníkem, musím zadat čtyřmístný paypal kod do 2 pracovních dnů, ale s mojí slabou angličtinou nejsem schopná zjistit, kde ten čtyřmístný paypal kód mám vzít. Setkali jste se už někdo s tím a poradíte mi prosíííím?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mě se včera stalo, že mi přišel email od securitypaypal a bylo tam napsane,že můj účet byl pozastaven a pokud chci nakupovat dál a vyřešit problém ať kliknu, otevřela se mi nová stránka která vypadala stejně jako přihlašovací strana od paypalu, ale neměla jsem tam vyplněné svoje uživatelské jméno, tak jsem ten email poslala na paypal zabezpečení a oni mi po chvilce napsali, že to byl podvod jak se mě někdo chtěl dostat moji přezdívku a heslo, aby mi mohl vybrat penize. Tak si dávejte pozor kdyby vám přišlo něco podobného.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Iveta: musím zadat čtyřmístný paypal

Měla jsem to také,psala jsem na paypal asi třikrát až jsem se propracovala,že čtyřmístný kod najdeš na výpisu z ůčtu v tom měsíci kdy jsi poprvé kartu přihlašovala k paypal.Takže pouze dohledej ,kdy to bylo(většinou u toho bývá strženo okolo 50kč)Kdyby něco tak písni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené