arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cumaku: no já nevím, jestli u tý blokace je to číslo ukázaný...

Je tam ukázaný, teda já jsem ho tam měla

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně to trvalo asi 3 dny, než se mi to ukázalo na účtě. Do té doby jsem to měla uložené v nezaúčtovaných transakcích, ale tam to číslo asi nebylo.

arrow
profile_image
Iveta
od 4. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji všem , konečně se mi to objevilo na účtu i s tím kódem, takže jsem paypal konečně znovu rozběhala a boty zaplatila. Ještě se zeptám, tohle ověření kódu se po čase znovu obnovuje nebo je to po určitým obratu na účtu?

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Iveta: Ještě se zeptám, tohle ověření kódu se po čase znovu obnovuje nebo je to po určitým obratu na účtu?

ten kód se zadá jen jednou,pak už ho to znovu nechce...

Holky, potřebuju radu......právě jsem zřídila pay pal a chci přidat kartu...ale mám jen tu virtuální internetovou kartu of Reiffky a nevím co napsat do toho 3ří místného digi kódu, který se opisuje ze pření strany karty...mám jen kus papíru s číslem karty a pinem a netuším, které číslo by mohlo být to Card verification number.....pomóc...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Hannah5: Hannah5

tady je to popsáno
http://webnews.terc.cz/ps/article.php?arid=171
Po zadání typu karty, čísla karty, datumu expirace a verifikačního kódu z druhé strany karty (poslední tři číslice) odešleme tyto údaje pomocí tlačítka "Add Card". Následně máte u PayPal účtu registrovanou neověřenou platební kartu.
na kartě to bude jako CVN
já před chvílí taky uskutečnila první platbu a ještě poprvé na ebay,tak jsem z toho taky celá pryč

manolia
Já vím, ale bohužel Raiffeisen bank vydává jen jakousi virtuální internetovou kartu...je to jen papírek, s natištěným číslem karty (která fyzicky neexistuje) a mám právě problém s tím 3místným CVN.....mám tu jen jakési CVV2 a za tím jsou tři číslice tak by to snad mohlo být ono? Ufff......

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Hannah5: Hannah5

aha já mám taky kartu jen na net,ale je skutečná od gemoney,tak nevím,jestli tam jsou ale ty číslice 3možná ,že to je ono

manolia
No zadala jsem je tam, tak uvidíme až pak budu něco platit co to udělá, ale při registraci mi to vzalo tak nevím.....ach jo......a to jsem byla v bance, že chci normální embosovanou kartu, kterou můžu platit i přes internet a tam mě řekli, že to mám vše platit tady tou internetovou a i si ji mám zaregistrovat přes pay pal, že embosovaná je zbytečná.....

Holky,
mám otázku....podařilo se mně zaregistovat na pay pal, přiřadit kartu a už jsem verified a můžu používat pay pal....ale......jsou nějaké limity kolik peněz můžu použít? Nějak to tam nikde nemůžu najít, jestli jsou nějaké finanční limity......nevíte někdo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky prosím o radu:prodala jsem věci na Ebay platba -Pay pal,ale na můj ůčet to zatím nenaběhlo,nevíte někdo za jak dlouho to tam naskočí.Na Pay pal to píše,že to bylo zaplaceno.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Helena
Tak si založ u Mbank je to zadarmo a je dobrá, já ji mám jenom na nákupy přes internet a nemusím platit žádné měsíční poplatky.
http://www.mbank.cz/osobni/mkonto/index.html

Cituji Helena: Chtěla bych se zeptat jakou máte kartu a u které banky?

Visa Elektron u ČS. Vše funguje tak jak má, nikde jsem nemusela chodit, stačilo si jen zřídit paypal účet a směle nakupovat.
Nebo tak jak píše LaurinQka, založ si účet u Mbank, opravdu se nic neplatí, manžel už ho má založený, pro platby ideální.

Cituji Helena: že Paypal blokuji, protože ho nepovažují za důvěryhodný

Tak, když se něco nechce, tak se vždy nějaký "chytrý" důvod proč to nejde najde. Paypal je nejbezpečnější systém pro platby v zahraničí. Co se nedá platit přes paypal nekupuju.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Helena - Já mám kartu u spořitelny Visa Electron a funguje mi na PayPal, i když není embossovaná. Tento typ tam jde. Když jsem si zařizovala platby přes internet, tak jsem říkala, že to chci hlavně kvůli PayPalu a oni ani nevěděli, co to je. Když jsem jim řekla, jak to funguje, tak mi to odkývali, že je to zabezpečené a hotovo.
Než jsem si to vyřídila, tak jsem pročítala co a jak o PayPal a právě tam jsem se dočetla, že na to musí být embossovaná karta nebo typ Visa Electron.

Už jsem přes PayPal platila mnohokrát, i mi vraceli penízky, a všechno bez problémů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mne je nesmysl, aby ti tvrdili, že PayPal blokují, to snad ani není možné!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené